Samsung Note5 Ekran orijinal olup olmadığı anlama

Bu konuyu okuyanlar

CengizhanTr2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar merhaba Samsung Note5 telefonumun iç ekranı kırıldı ve mürekkebi aktı bende değiştirmek için telefoncuya verdim yarın alıcam fakat telefoncu orijinal ekran takıp takmadığını nasıl anlarım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arkadaşlar merhaba Samsung Note5 telefonumun iç ekranı kırıldı ve mürekkebi aktı bende değiştirmek için telefoncuya verdim yarın alıcam fakat telefoncu orijinal ekran takıp takmadığını nasıl anlarım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
Orjinal ekran takacağını sanmıyorum.

GökayBAYRAK

Asistan
Reaksiyon puanı
125
Orjinal ekran bulmak zor olacaktır. 1.kalite replika takarlar genelde. Orjinal olmadığını beyaz ekranda anlarsın hafif bir karartı olabilir full parlaklıkta, tam oturmayabilir, hassasiyette sorun yaşatabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orjinal ekran bulmak zor olacaktır. 1.kalite replika takarlar genelde. Orjinal olmadığını beyaz ekranda anlarsın hafif bir karartı olabilir full parlaklıkta, tam oturmayabilir, hassasiyette sorun yaşatabilir.
Bunlar yoksa kafaya takma.

CengizhanTr2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17

Bunlar yoksa kaf

Bunlar yoksa kafaya takma.
Peki net orijinal olup olmadığını sökmedenbaşka nelerden anlayabilirm orijinal ekran takmasını ısrar ettim

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Eski olsada orjinal ekranları pahalı yani ikinci elini alabilirsin belli başlı fiemalar orjinal ekran kullanıyor geneli yan sanayi ekran kullanıyor..

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Çoğu firmanın orjinal ekranını kendi servisi dışında bulamazsınız.

Reaksiyon puanı
8,022
Revize ekran takarsa şanslısınız. Fakat telefoncular genelde sahte takıp geçiyor. Keşke telefoncu yerine servise verip orjinal taktırsaydınız. Ucuz alacak kadar zengin değilim lafı burada güzel bir örnek olur. Dışarda ucuza taktıracağın ekran yakın zamanda yine poflayacak çünkü.