Garantisiz Telefon Alınır Mı?!

Bu konuyu okuyanlar

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Arkadaşlar telefon alıcam 2500 3000 tl bütçem var garantisiz mi note 10 lite alabiliyorum sizce mantıklı mı? beni çok cezbediyor.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Ben almazdım ama alıp sorunsuz kullanan var mı var.

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Yasa dışı. İsterse %500 vergi olsun yine garantili cihaz alırım. Garantisiz cihaz almak suç bence.
milyonlarca lirayı arabalara verirken halkını düşünmeyen hala her şeye zam yapan, iş adamlarının 7 milyar tl'lik borçlarını kapatıp atanamayanların kyk borçları için kapılarına dayanan, telefon pc oyun konsolu gibi sıradan ve basit şeyleri alamaycağımız duruma getirenler sırf bunu devlet adı altında legalleştiriyor ve kapitalist düzenin tepesinde senin benim adıma kararlar veriyorlar. hangisi suç tam anlayamadım.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
milyonlarca lirayı arabalara verirken halkını düşünmeyen hala her şeye zam yapan, iş adamlarının 7 milyar tl'lik borçlarını kapatıp atanamayanların kyk borçları için kapılarına dayanan, telefon pc oyun konsolu gibi sıradan ve basit şeyleri alamaycağımız duruma getirenler sırf bunu devlet adı altında legalleştiriyor ve kapitalist düzenin tepesinde senin benim adıma kararlar veriyorlar. hangisi suç tam anlayamadım.
Benim kararım net.
Hatta fikrimi değiştirdim.
%500 değil, %1000 vergi olsa yine garantisiz, kayıtsız, yurt dışı vs. telefon almam. Sonuçta bu tür garantisiz telefonlar vergi verilmeden satın alınıyor. Yani suç..

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Benim kararım net.
Hatta fikrimi değiştirdim.
%500 değil, %1000 vergi olsa yine garantisiz, kayıtsız, yurt dışı vs. telefon almam. Sonuçta bu tür garantisiz telefonlar vergi verilmeden satın alınıyor. Yani suç..
getirilen telefonlara vergi veriliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

yoksa 1 telefon bile gümrükten geçemez

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
al bence. türkiyede garantiye yolluyosun kullanıcı hatası diyolar. 2. kere yollarsan da alakasız bi yerini daha bozup veriyolar bu sefer. ayrıca şu ekonomide bizim yaptığımz değil onlarınki suç. zaten her şey pahalı böyle şeylerde kolaylık sağlamak yerine zorlaştırıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

yurtdışı cihaz anladığım kadarıyla
katılıyorum tek korkum imei fakat teknomehmet ve turangsm bunun garantisini veriyor