DC sunucu hack saldırısı

Bu konuyu okuyanlar

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,610
biri benle modumu bir sunucuya davet etti orda hack yediniz falan mesajları attılar sonra bizi attılar kendi sunucumuzda ses odalarına pingler girmeye başladı mesajlar geç gitmeye başladı yardım eder misiniz

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
biri benle modumu bir sunucuya davet etti orda hack yediniz falan mesajları attılar sonra bizi attılar kendi sunucumuzda ses odalarına pingler girmeye başladı mesajlar geç gitmeye başladı yardım eder misiniz
modeminize ddos atıyor olabilirler.attıkları bir linke tıkladınmı?

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,610
sunucu linki attılar direk sunucuya girdik hatta youtube da böyle bir video var tam izlemedim ama oda müzik botuydu

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
modemini kapatıp açmayı dene

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,610
biri sunucuya geldi ilk başta kayıt almadan genel sohbtleri göremiyorlar oraya geldimüzik botu denemek istiyoruz dedi hayır dedim sonra kendi dc ne davet et orda yardımcı olalım dedim ben birinin bize böyle bişey yapmaya çalıştığını anladım gittik onra ses odaları falan açıldı bi anda kolaydınızn hacklendiniz falan yazıldı sonra sunucudn ban yeik sonra kendi sunucumuzda pingler çıkmaya başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

modemini kapatıp açmayı dene
ping şaun yerine geldi modemi açıp kapatmadıkta ben inanmıyorum öyle hacktir cart curt da ping falan girince tırstım

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
evet o videodaki gibi bir bot eklemişler.python scriptine oynanmamış bir bot tokeni yazıyorsun sonra çalıştırıyorsun.yani o botu banla sorun onda.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,610
evet o videodaki gibi bir bot eklemişler.python scriptine oynanmamış bir bot tokeni yazıyorsun sonra çalıştırıyorsun.yani o botu banla sorun onda.
botu hiç sokmadım zaten böyle bi rşey olacağı belliydi tehdit alıyorduk o yüzden hiç bir botu almıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

nasıl yapılıyor biliyor musun

Son düzenleme: