Ani fps düşüsü drop sorunu

Bu konuyu okuyanlar

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Yazıklar olsun ya teknisyen diye güvendim çaliştığı koca hastanenin bilgisayarlarının tüm kontrolü herşeyi onda bütün hastane memnun diye iyisini bilir dedim güvendim şimdi 7300 tl me boşamı gitti (rgb klavye,mouse,kulaklık)dahil

Şimdi bak sistemin bu değil mi?

AMD Ryzen 7- 2700 (3.20GHz)
ASUS Prime A320M-F DDR4 anakart.
Ballistix 16 GB DDR4 RAM (3000MHz)
Gigabyt GTX 1070. 8 GB DDR5 ekran kartı.
Adata 240 GB SSD.
1 TB HDD.
Xigmatek kule tipi CPU soğutucu.
FPS 700W 80 Plus.
Gamepower 23.6 inc 144 Hz Curved Gaming monitör.

İşlemcin güzel ama o anakart ile o işlemci olmamış bunu diyeyim. Arkadaşın bu sistem de işlemciye abanmış. Ramlerinde güzel kaliteli. SSD fena değildir sanırım A data kullanmadım ama keşke samsung alsaymış ssd konusunda samsung bir numara. Monitörün ise pek kaliteli değil gamepower markasının düzgün bir ürünü yok çünkü kalite bekleme. Asıl olay ise bu sisteme hadi anakartı a serisi aldın b*k ettin de be adam demezler mi gtx 1070 neden alıyorsun diye? Bir de ikinci el almış o kadar para verdin madem ikinci el aldın bari 1080 falan alsaydın. Aşırı dengesiz ve saçma bir sistem olmuş dediğim gibi keşke foruma sorsaydın.

Pc_HaStAsI35

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Şimdi bak sistemin bu değil mi?

AMD Ryzen 7- 2700 (3.20GHz)
ASUS Prime A320M-F DDR4 anakart.
Ballistix 16 GB DDR4 RAM (3000MHz)
Gigabyt GTX 1070. 8 GB DDR5 ekran kartı.
Adata 240 GB SSD.
1 TB HDD.
Xigmatek kule tipi CPU soğutucu.
FPS 700W 80 Plus.
Gamepower 23.6 inc 144 Hz Curved Gaming monitör.

İşlemcin güzel ama o anakart ile o işlemci olmamış bunu diyeyim. Arkadaşın bu sistem de işlemciye abanmış. Ramlerinde güzel kaliteli. SSD fena değildir sanırım A data kullanmadım ama keşke samsung alsaymış ssd konusunda samsung bir numara. Monitörün ise pek kaliteli değil gamepower markasının düzgün bir ürünü yok çünkü kalite bekleme. Asıl olay ise bu sisteme hadi anakartı a serisi aldın b*k ettin de be adam demezler mi gtx 1070 neden alıyorsun diye? Bir de ikinci el almış o kadar para verdin madem ikinci el aldın bari 1080 falan alsaydın. Aşırı dengesiz ve saçma bir sistem olmuş dediğim gibi keşke foruma sorsaydın.
Zaten ne demişler bu dünyada bi ALLAH'A bide seni doğurana güvenicen şimdi dünden beri uğraştığın için teşekkürler anakartı asus b450 alsam sistem yinede dengesiz ve saçma olurmu yoksa dengeli olurmu

Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Zaten ne demişler bu dünyada bi ALLAH'A bide seni doğurana güvenicen şimdi dünden beri uğraştığın için teşekkürler anakartı asus b450 alsam sistem yinede dengesiz ve saçma olurmu yoksa dengeli olurmu

Dostum o işlemciye tek ödülün X570 anakart olmalı.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821