Nokia yeni telefonu duyuracak

Bu konuyu okuyanlar

Webmaster_Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
80
1600171814264.png

Nokia Bu Sefer Abarttı
Bir dönem cep telefonu sektörünün önemli isimlerinden biri olan Nokia'nın tekrardan akıllı telefon pazarına gireceğini söylesek inanır mısınız? Muhtemelen birçoğunuza bu haber gerçek dışı gelecektir. Akıllı telefon sektöründe yaşanan gelişmelere ayak uyduramadığı için Nokia maalesef eski günlerinden bir hayli uzak kaldı. Ancak Nokia 2020 yılında Nokia 10 telefonuyla hızlı bir giriş yapacak. Bu modelinde telefonun arka tarafında çift eksenli 48 MP geniş açılı kamera sensörlerinin 4 eksenli Optik Görüntü Sabitleme ile bir araya getirildiği söyleniyor. Bunun dışında 16 MP’lik ön kamerası ve 1080p çözünürlükte video kaydetmeyi başaracak teknolojisiyle oldukça ilginç bir model olacağa benziyor. Söylentilere göre Nokia 10’un 6.5 inçlik ekrana sahip olacağı ve toz, su gibi dış etkenlere dayanıklı olacağı öngörülüyor. Peki kimler Nokia'nın bu iddialı telefonunu kullanmak ister?

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Ekli dosyayı görüntüle 116378
Nokia Bu Sefer Abarttı
Bir dönem cep telefonu sektörünün önemli isimlerinden biri olan Nokia'nın tekrardan akıllı telefon pazarına gireceğini söylesek inanır mısınız? Muhtemelen birçoğunuza bu haber gerçek dışı gelecektir. Akıllı telefon sektöründe yaşanan gelişmelere ayak uyduramadığı için Nokia maalesef eski günlerinden bir hayli uzak kaldı. Ancak Nokia 2020 yılında Nokia 10 telefonuyla hızlı bir giriş yapacak. Bu modelinde telefonun arka tarafında çift eksenli 48 MP geniş açılı kamera sensörlerinin 4 eksenli Optik Görüntü Sabitleme ile bir araya getirildiği söyleniyor. Bunun dışında 16 MP’lik ön kamerası ve 1080p çözünürlükte video kaydetmeyi başaracak teknolojisiyle oldukça ilginç bir model olacağa benziyor. Söylentilere göre Nokia 10’un 6.5 inçlik ekrana sahip olacağı ve toz, su gibi dış etkenlere dayanıklı olacağı öngörülüyor. Peki kimler Nokia'nın bu iddialı telefonunu kullanmak ister?
Nokia ucuz güzel tlf si var

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Nokia satmak istiyorsa bu saatten sonra en son donanımları cihazlarında kullanıp fiyat performans ürünü yapmak zorunda yolsa işi zor

Reaksiyon puanı
6,381
Ayn psmart 2019 var bnde beğenmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sarjı dayanmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide günceleme
Hüwai yazmanızı vurgulamak istemiştim.

Ayrıca bence giriş segement bir telefon kullanıp Huawei çöp demek çok da sağlıklı olmaz.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Nokia 9’un kamerasından çok iyi bir beklentim vardı ama hayal kırıklığına uğradım. Umarım yazılımla falan bu sefer güzel kameraya sahip bir telefon yaparlar.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Im İs ULTRA HİPER NOKİA FAN . Şu an nokia 5 imden mutluyum. :) İnş gayri Türkiye'ye gelir.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
İlk göz ağrımdır Nokia. Adı bile bana heyecan veriyor. Çok çok severim. Bu telefonu merak ettim alıp kullanmak isterim. Nokia benim için özeldir.

Webmaster_Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
80
İlk göz ağrımdır Nokia. Adı bile bana heyecan veriyor. Çok çok severim. Bu telefonu merak ettim alıp kullanmak isterim. Nokia benim için özeldir.
Windows phone u saymassak tüm ürünleri iyi

Webmaster_Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Nokia Lumia 820 kullandım. Çok memnundum. WP işletim sistemi aslında harika. Mağaza bölümünde yetersizlik vardı ondan dolayı tutulmadı, cihazlar aşırı sağlamdı.
Nokia kötü değil ama iphone çok garip bir telefon
Xiaomi üstüne marka tanımıyorum ya :()
İphone, Huawei ve Xiaomi piyasanın en iyileri
Nokia başarılı olursa İphone nu geçer