Baykar'dan uzaktan eğitime destek için 5 bin bilgisayar tablet

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, uzaktan eğitime ulaşma fırsatı olmayan öğrenciler için Baykar olarak 5 bin tablet bilgisayar hediye ettiklerini duyurdu. Keşke bu şeyler başkalarına bırakılmadan devlet tarafından karşılansaydı...

Reaksiyon puanı
6,381

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Ben lisedeyken tablet dağıtıyorlardı bir ara o tabletlerden alan oldu mu? Çaprazımızdaki imam hatip lisesine vermişlerdi ama bize dağıtmamışlardı.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
E-tab5 bile olsa maddi durumu kötü öğrencinin her türlü işini görür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben lisedeyken tablet dağıtıyorlardı bir ara o tabletlerden alan oldu mu? Çaprazımızdaki imam hatip lisesine vermişlerdi ama bize dağıtmamışlardı.
Benim kardeşime vermişlerdi. Ama tablet alanların en azından bir kısmı, tabletteki engeli kaldırıp oyun oynamayı tercih etti.

Reaksiyon puanı
7,999
Selçuk Bayraktar’a hayranım ya. Askeri anlamda da çok iyi gençleri kazanmak için de elinden geleni yapıyor.

Ek olarak tablet dandiktir şöyledir böyledir diye çamur atmayın, koskoca Baykar Grup , Aselsan,TUSAŞ gibi şirketler dağıtacak dandik dağıtmazlar

Ben şu an abime verilen E-Tab 5'de rr3 oynuyorum ?
Devlet okumanız için gönderdi madem böyle bir şey yaptın niye utanmadan gülüyorsun ki?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Selçuk Bayraktar’a hayranım ya. Askeri anlamda da çok iyi gençleri kazanmak için de elinden geleni yapıyor.

Ek olarak tablet dandiktir şöyledir böyledir diye çamur atmayın, koskoca Baykar Grup , Aselsan,TUSAŞ gibi şirketler dağıtacak dandik dağıtmazlar

Devlet okumanız için gönderdi madem böyle bir şey yaptın niye utanmadan gülüyorsun ki?
Koskoca devlet de çöpten farkı olmayan gm leri vermişti zamanında.

Duruyor odanın bir kenarında liseden mezun olduktan sonra hiç açmadım. Derslerde de kullanmamızı yasaklıyorlardı o tabletlerde ders işlemeye yönelik bir yazılım yoktu ki.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, uzaktan eğitime ulaşma fırsatı olmayan öğrenciler için Baykar olarak 5 bin tablet bilgisayar hediye ettiklerini duyurdu. Keşke bu şeyler başkalarına bırakılmadan devlet tarafından karşılansaydı...
Zamanında devlet tablet dağıttı. Eğitim amaçlı kullanılmadı/kullanılamadı. Uygulama ve altyapı yetersizliği vardı.
Devletin tekrar böyle bir şey yapmasına gerek ve ihtiyaç yok. Ne zaman ki tablet kullanılabilecek altyapı sağlanır, o zaman dağıtabilirler.

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
586
Ya acun ılıcalı dizüstü bilgisayar kampanyası başvurusu varmı ?