Kaspersky webcam uyarısı

Bu konuyu okuyanlar

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Arkadaşlar Kaspersky anti virüs uygulaması bugün tarayıcı olarak kullandığım opera tarayıcısının webcaminizi kullandığınızı söylüyor bu nasıl olabilir ve ek olarak program paralı koruma alın böylece webcaminizi güvence altına alıcaz mesajı geldi,satış stratejisi midir? Yoksa opera gerçekten böyle bir şey yapıyor mu?

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Opera'yı boş verin silin. Chromium Edge kullanın rahatınıza bakın. Çok hızlı.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Opera kulanışlı ve reklam vermiyor ama böyle bir tarayıcı bunu yapmaz bence
Edge'de kullanışlı. Bir VPN bir reklam verme yüzünden onu kullanıyorsanız..... Edge'de reklam verme yok. uBlock kurarsınız daha iyi olur.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Edge'de kullanışlı. Bir VPN bir reklam verme yüzünden onu kullanıyorsanız..... Edge'de reklam verme yok. uBlock kurarsınız daha iyi olur.
Olabilir ama anti virüsüm böyle diyorsa doğru mudur ?

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Doğru olabilir. Ama ne olur ne olmaz silin Edge'ye geçin.
Pc'ye bitir format atarım edge geçerim ama hâla garibime gidiyor ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doğru olabilir. Ama ne olur ne olmaz silin Edge'ye geçin.

Bu aralar sistemde sorun var hata ile karşılaştık dedi 2 kez bastım 2 tane mesaj gitti.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075

Ben Chrome kullanıyorum ve Kaspersky'nin tam sürümü Webacam ile alakalı bir şey söylemiyor. Ayrıca Kaspersky yanlış bir şey söylemez; Ben kamera uygulamasını kullanırken gerçekten de anlıyor ve bildirim gönderiyor. Kaspersky'nin kendi reklam engelleyicisi mevcut.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Ben Chrome kullanıyorum ve Kaspersky'nin tam sürümü Webacam ile alakalı bir şey söylemiyor. Ayrıca Kaspersky yanlış bir şey söylemez; Ben kamera uygulamasını kullanırken gerçekten de anlıyor ve bildirim gönderiyor. Kaspersky'nin kendi reklam engelleyicisi mevcut.
Bir kere bas. Hata verince sayfayı yenile bir tane atar.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Opera üzerinden açık olan bir sayfanın veya uygulamanın webcam açma girişiminde bulunabileceğini hesaba katmıyoruz galiba ???

Örneği açalım :

opera.png

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
O an sadece YouTube ve sdn Forum açıktı .

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Arkadaşlar Kaspersky anti virüs uygulaması bugün tarayıcı olarak kullandığım opera tarayıcısının webcaminizi kullandığınızı söylüyor bu nasıl olabilir ve ek olarak program paralı koruma alın böylece webcaminizi güvence altına alıcaz mesajı geldi,satış stratejisi midir? Yoksa opera gerçekten böyle bir şey yapıyor mu?
Biraz geç yazdım eğer bir siteye girdiysen MediaDevices.getUserMedia(seni pek ilgilendirmiyor) ile alabilir tabi sen izin vermelisin buda o yeterince bilgi yok

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Ben de aynı sorunu Yandex Browser' da yaşadım.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
uygulamayı sil; opera dosyalarınını sil ve tekrar yükle bende opera ve kaspersky kullanıyorum ama hiçbirşey demiyor. birde virüs taraması yap