Kaspersky webcam uyarısı

SOLTER

Doçent
Arkadaşlar Kaspersky anti virüs uygulaması bugün tarayıcı olarak kullandığım opera tarayıcısının webcaminizi kullandığınızı söylüyor bu nasıl olabilir ve ek olarak program paralı koruma alın böylece webcaminizi güvence altına alıcaz mesajı geldi,satış stratejisi midir? Yoksa opera gerçekten böyle bir şey yapıyor mu?

SOLTER

Doçent
Doğru olabilir. Ama ne olur ne olmaz silin Edge'ye geçin.
Pc'ye bitir format atarım edge geçerim ama hâla garibime gidiyor 🤔
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doğru olabilir. Ama ne olur ne olmaz silin Edge'ye geçin.

Bu aralar sistemde sorun var hata ile karşılaştık dedi 2 kez bastım 2 tane mesaj gitti.

Umut Çelik

Profesör

Ben Chrome kullanıyorum ve Kaspersky'nin tam sürümü Webacam ile alakalı bir şey söylemiyor. Ayrıca Kaspersky yanlış bir şey söylemez; Ben kamera uygulamasını kullanırken gerçekten de anlıyor ve bildirim gönderiyor. Kaspersky'nin kendi reklam engelleyicisi mevcut.

Alparslan57

Profesör
Ben Chrome kullanıyorum ve Kaspersky'nin tam sürümü Webacam ile alakalı bir şey söylemiyor. Ayrıca Kaspersky yanlış bir şey söylemez; Ben kamera uygulamasını kullanırken gerçekten de anlıyor ve bildirim gönderiyor. Kaspersky'nin kendi reklam engelleyicisi mevcut.
Bir kere bas. Hata verince sayfayı yenile bir tane atar.

rise

Linux, Windows, ...
Yönetici
Moderatör
Opera üzerinden açık olan bir sayfanın veya uygulamanın webcam açma girişiminde bulunabileceğini hesaba katmıyoruz galiba ???

Örneği açalım :

opera.png

defacerGLD

Profesör
Arkadaşlar Kaspersky anti virüs uygulaması bugün tarayıcı olarak kullandığım opera tarayıcısının webcaminizi kullandığınızı söylüyor bu nasıl olabilir ve ek olarak program paralı koruma alın böylece webcaminizi güvence altına alıcaz mesajı geldi,satış stratejisi midir? Yoksa opera gerçekten böyle bir şey yapıyor mu?
Biraz geç yazdım eğer bir siteye girdiysen MediaDevices.getUserMedia(seni pek ilgilendirmiyor) ile alabilir tabi sen izin vermelisin buda o yeterince bilgi yok

Son mesajlar