Halil Sezai yaşlı bir adamı tekme tokat dövdü

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Halil Sezai yan komşusu olan 65 yaşındaki bir adamı tekme tokat döverken sitenin kameralarına yakalanmış. Daha sonra ise iki sayfalık uzun bir açıklama yapmış. Açıkçası bana biraz samimi geldi. Nedenlerini anlatırken hatasının da farkında olmasını sahte bulmadım. Sinan Akçıl ise her zamanki gibi bu olaya da yorum yapmış...

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Halil Sezai yan komşusu olan 65 yaşındaki bir adamı tekme tokat döverken sitenin kameralarına yakalanmış. Daha sonra ise iki sayfalık uzun bir açıklama yapmış. Açıkçası bana biraz samimi geldi. Nedenlerini anlatırken hatasının da farkında olmasını sahte bulmadım. Sinan Akçıl ise her zamanki gibi bu olaya da yorum yapmış...
E madem adamdan rahatsız olmuş niye 5 aydır polise gitmemiş ?
Açıklaması hiç inandırıcı değil..

Reaksiyon puanı
6,381
Madem 5 aydır rahatsız ediyormuş, 5 aydır şikayet etseymiş. Zaten en fazla 5. şikayette polis illa ki müdahale eder adama bir ceza verilmez miydi?

Reaksiyon puanı
221
Bizim yan komşu en az 10 kere şikayet ettik, kendine deli raporu çıkarmış ve 2 kişiyi öldürmüş, gözümüzün önünde 89 yaşındaki adamı yere yatırıp dövüyor ama jandarma.umursamıyor bile edremit/Balıkesir
Madem 5 aydır rahatsız ediyormuş, 5 aydır şikayet etseymiş. Zaten en fazla 5. şikayette polis illa ki müdahale eder adama bir ceza verilmez miydi?

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bizim yan komşu en az 10 kere şikayet ettik, kendine deli raporu çıkarmış ve 2 kişiyi öldürmüş, gözümüzün önünde 89 yaşındaki adamı yere yatırıp dövüyor ama jandarma.umursamıyor bile edremit/Balıkesir
Yok artık kaç kişiyi öldürmesi gerekiyor tutuklanmak için

Reaksiyon puanı
221
Yok artık kaç kişiyi öldürmesi gerekiyor tutuklanmak için
Deli raporu çıkartmış kendine dilara hanım, beni de öldürse 10 kişiyide öldürse hapise girmeyecek gibi gözüküyor. Bu adam annesine küfürler edip kürekle vuruyor. Kendi arabasının kaputunda 80bin yazıyor, kendisi bıçak ile kazımış.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Deli raporu çıkartmış kendine dilara hanım, beni de öldürse 10 kişiyide öldürse hapise girmeyecek gibi gözüküyor. Bu adam annesine küfürler edip kürekle vuruyor. Kendi arabasının kaputunda 80bin yazıyor, kendisi bıçak ile kazımış.
Şoktayım şu an kesinlikle bir sürü yere başvurun sizin bile can güvenliğiniz yok resmen hastaneye kapatılsın

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Reaksiyon puanı
221
Şoktayım şu an kesinlikle bir sürü yere başvurun sizin bile can güvenliğiniz yok resmen hastaneye kapatılsın
Biz yazları orada oluyoruz ama 3 ay boyu değil bazen 5 bazen 8 ay, başvuracağımız yer kalmadı taa cimer e kadar şikayet ettik ama yanıt yok. Deli raporunu kendinin aldığının bir kanıtında yok , dünde 15 yaşında kız çocuğuna cinsel taciz uygulamış . Yapacak tek şey var oda kalabalık olup sopa alıp evini basmak, heralde o adamı öldürmek suç sayılmaz. Gönül rahatlığı ile bakkala gidemiyorum yaninda 24 cm ekmek bıçağı ile geziyor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Halil Sezai kesin suçsuzdur. Hiç böyle bir ULU SANATÇI suçlu olabilir mi? Akıl var mantık var 65 Yaşında bir adamı dövdüyse kesin mantıklı bir açıklaması vardır. Üstüne kesinlikle kafası güzel veya sarhoşta değildir Halil Sezai
Muhalif kişiliği bilindiği için bazıları linç etmeye bitirmeye çalışıyordun onu kesin hatta bu video bile montaj olabilir. Normalde en az 5-10 kere karakolda gitmiştir şikayet için polis gerekeni yapmamıştır.

(Hadi hepsini geçtim diyelim dövdü yüzde yüz suçlu bile olsa sonuçta PİŞMANIM dediyse olay biter Ak Pak olur Halil Sezai dimi ?)

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Belki sikayet etti hicbir sonuc alamadi, belki bunu defalarca denedikten sonra turkiyede bu yontemin ise yaramayacagina bu sorunun cozulmesi icin insiyatif almaktan baska caresi olmadigina ikna oldu,

sorun cozme yontemi her ne kadar sorunlu olsa da bazen secenekleriniz tukeniyor, halil sezai ismini hayatimda ilk kez duydum, kimdir nedir bilmem, ama sanirim sarkiciymis,

neyse bir insan durup dururken bir adama neden boyle saldirsin, bunun bir oncesi, arka plani mutlaka vardir

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Ne kadar haklı olursa olsun, sürekli göz önünde olan bir adama hiç yakışmayacak bir hareket! Böylelikle oyuncu ve şarkıcı kimliğine adam dövme eylemini de eklemiş oldu. Hayır anlamıyorum şimdi bu ülkede mahkemeler yok mu, savcılar yok mu ki -bilhassa yaşı ve cüssesi denk olmayan bir adama- tekme tokat dalıyor. Üstelik yanındakiler de öylece seyre dalmış.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Videonun full hali bu galiba. Başta bahçede adama 1-2 yumruk atıyor zaten yaşlı adam kaçmaya çalışıyor. Yolda kapı önünde bir daha yakalıyorlar. Halil Sezai ve arkadaşları 3 kişi 65-70 yaşında adamı resmen sokak ortasında evire çevire dövüyor. Adama birde Ezan mı okuyon lan sen deyip diz atıyor kafa atıyor. Adam kaçmaya çalışıyor tutup bir daha vuruyor böyle delikanlılık olmaz böyle sanatçılık olmaz. Olayın başını bilmiyoruz ama ne olursa olsun 3 kişi bir adamı böyle yol ortasında evire çevire dövememeli bence. Halil Sezai 40 yşaında dövdüğü adam 67 yaşındaymış. Belki babasından büyük adama ne yapmış olursa olsun bu şekilde davranılmamalı.

Not: Bana Halil Sezai'nin kafası güzel gibi geldi adamı kovalarken kapının orda ayakta duramıyor 1-2 kere düşüyor flan. Büyük ihtimal Alkollü gibi.

Son düzenleme:

suzerain

Asistan
Reaksiyon puanı
143
Videonun full hali bu galiba. Başta bahçede adama 1-2 yumruk atıyor zaten yaşlı adam kaçmaya çalışıyor. Yolda kapı önünde bir daha yakalıyorlar. Halil Sezai ve arkadaşları 3 kişi 65-70 yaşında adamı resmen sokak ortasında evire çevire dövüyor. Adama birde Ezan mı okuyon lan sen deyip diz atıyor kafa atıyor. Adam kaçmaya çalışıyor tutup bir daha vuruyor böyle delikanlılık olmaz böyle sanatçılık olmaz. Olayın başını bilmiyoruz ama ne olursa olsun 3 kişi bir adamı böyle yol ortasında evire çevire dövememeli bence.

Not: Bana Halil Sezai'nin kafası güzel gibi geldi adamı kovalarken kapının orda ayakta duramıyor 1-2 kere düşüyor flan. Büyük ihtimal Alkollü gibi.

Aman hocam olur mu video montajdır o :)) Videoya kanıta falan ne gerek var kendi açıklaması yeterli :D

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
O değilde olay gerçekleşince at gözlüğü bakıp olayı bilmeden araştırmadan Halil Sezai'ye destek olanlara ne demeli? Allah'tan kamera görüntüleri varmış:

Kamera kayıtları ve gerçekler ortaya çıkınca Eren Erdem özür dilemek zorunda kaldı:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Anlattıkları doğruysa az bile yapmış.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
O değilde olay gerçekleşince at gözlüğü bakıp olayı bilmeden araştırmadan Halil Sezai'ye destek olanlara ne demeli? Allah'tan kamera görüntüleri varmış:

Kamera kayıtları ve gerçekler ortaya çıkınca Eren Erdem özür dilemek zorunda kaldı:

Sosyal medyanın ve bazı insanların iki yüzlülüğü işte burada çıktı meydana. Bu olay başka türlü olsa ve başrolda muhalif birisi olmasa şuan sosyal medya yıkılıyordu. Allah'tan kamera kayıtları varda bazıları geri adım atabilmiş. Özür dileme Erdemini göstermiş.

Önü arkası ne olursa olsun 40 yaşında bir adamın 2-3 kişi yanında beklerken 67 yaşında bir adamı evire çevire dövmesine iyi olmuş az bile yaptı demekte artık ne bileyim bana yanlış geliyor yeni nesil nereye gidiyor nasıl yetişiyor bu olayı onaylıyorlar birde. Ben şahsen böyle görmedim o yaşta bir adama bunu yapmam.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Halil Sezai'de insan o kadar tacizden sonra sinir krizi geçirmiş belli ki ama yinede yaptığı doğru denilemez tabi.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Şiddetin bahanesi olamaz o zaman haklı olduğunu düşünen herkes kendi işini halletsin.