LoL'de gelen bip bip sesleri !!

Bu konuyu okuyanlar

Khajiro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
LoL oynarken fps düşmüyor ama mause ve klavye kitleniyor sebepsiz yere. hiç bir şey yapamıyorum geçene kadar. hoparlörden bip bip sesi geliyor. aynı sorunu yaşayanlar vardır eminim. ulaşabilirler mi acaba bana bi yerden. teşekkür ederim

hanifican35

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Oyun alt+tab da buga girmiş olabilir alt+tab basıp oyunu alta attıkstan sonra yine basıp açınca belki düzelebilir.

Reaksiyon puanı
3
LoL oynarken fps düşmüyor ama mause ve klavye kitleniyor sebepsiz yere. hiç bir şey yapamıyorum geçene kadar. hoparlörden bip bip sesi geliyor. aynı sorunu yaşayanlar vardır eminim. ulaşabilirler mi acaba bana bi yerden. teşekkür ederim
Tuşlara çoklu şekilde veya art arda bastınız mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer öyleyse böyle bir hata olabilir bende de böyle bir sıkıntı vardı.(Sadece lol de değil)

Josepheus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aynı sıkıntı bende de var denemediğim kalmadı lütfen yardım

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ben de aynı sorunu yaşıyorum.

Josepheus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler virüs programını silince oyundaki sıkıntı düzeldi.Avg virüs programı kullanıyordum.Sildim ve düzeldi.

Riot ile iletişime geçtim bilgisayarımdaki; Torrent,Hamachi,Avg virüs programı nı silmemi istediler.Daha önceden torrent ve hamachi yüklüyken böyle bir sorunla karşılaşmadığım için virüs programını sildim ve düzeldi.

Buna ek olarak windowsu, ekran kartı sürücüsünü güncellemem istendi.Haberiniz olsun.Umarım çözebilirsiniz.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Beyler virüs programını silince oyundaki sıkıntı düzeldi.Avg virüs programı kullanıyordum.Sildim ve düzeldi.

Riot ile iletişime geçtim bilgisayarımdaki; Torrent,Hamachi,Avg virüs programı nı silmemi istediler.Daha önceden torrent ve hamachi yüklüyken böyle bir sorunla karşılaşmadığım için virüs programını sildim ve düzeldi.

Buna ek olarak windowsu, ekran kartı sürücüsünü güncellemem istendi.Haberiniz olsun.Umarım çözebilirsiniz.
Teşekkürler. Ben de yeniden Kaspersky'e geçeyim o zaman.