Vodafone Modem Seçimi

Bu konuyu okuyanlar

Salihssd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
IMG_20200902_225222.jpg
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba, ben vodafone'dan internet bağlatacağım 12mbps ama vodafone'nin destek verdiği modemlerden hangisi iyi bilmiyorum rica etsem bilgili arkadaşlar yardım edebilir mi ? (Eğer bildiğiniz internet paketi varsa tavsiye edebilirsiniz internet bağlatacağım şehrimde çoğu yerde yüksek mbps desteği yok benim bildiğim evimde 10mbps desteği olduğu yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.)

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Modemi kendileri getirip kurulum yapıyorlar benim bildiğim sen seçemiyorsun,ama modem getirmeyeceklerse istediğini seçebilirsin bunlar şart değil,listeden seçecek olursak airties rt204 modeli iyidir içindende usb wifi kart çıkıyordu önceden ama eski cihazlar bunlar.

Son düzenleme:

mustfakr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Modemi kendileri getiriyorlar zaten ve senden sözleşmen bitene kadar her ay modem ücreti alıyorlar. Benden mesela ayda 6.90 tl alıyorlar.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Huawei HG532s eskiden verdikleri normal Vodafone modemiydi, HG552e ise eski Turkcell Superonlin modemi. Şu an Airties Air 5442 kullanıyorum (Air 5342'nin çift antenli olan versiyonu).

Salihssd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Modemi kendileri getirip kurulum yapıyorlar benim bildiğim sen seçemiyorsun,ama modem getirmeyeceklerse istediğini seçebilirsin bunlar şart değil,listeden seçecek olursak airties rt204 modeli iyidir içindende usb wifi kart çıkıyordu önceden ama eski cihazlar bunlar.
Peki dostum, önerdiğin bir modem var mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Huawei HG532s eskiden verdikleri normal Vodafone modemiydi, HG552e ise eski Turkcell Superonlin modemi. Şu an Airties Air 5442 kullanıyorum (Air 5342'nin çift antenli olan versiyonu).
Memnun musun peki, önerir misin ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

o rt204 3 versiyon yenilenmiş...
Hangisini önerirsiniz ?

Son düzenleme: