Soru Taşınabilir Modem Arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Arkadaşlar taşınabilir mini modem vardı. 2015'te lisede bir arkadaşım kullanıyordu. Onu araştırdım ama bulamadım. Turkcell superbox var ama boyutu büyük ve birçok yerde iyi çekmiyormuş.

Boyutu örnek veriyorum cebe sığabilen taşınabilir modem var mı günümüzde ? Ailem ev internetini yükseltmiyor. Ev interneti 4 Mbps. Ben de kendi modemimi almaya karar verdim. Parası hiç hiç önemli değil. Aylık 500 lira dahi dokunmaz bana. Acımam veririm o parayı.

Çünkü zaten normalde ek internet paketi için Vodafone a aylık 200-300 ₺ veriyorum. Dakika ve SMS de kullanmadığım için Vodafone a kalıyor.

taşınabilir sınırsız internetli modem hizmeti önerir misiniz?

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Arkadaşlar taşınabilir mini modem vardı. 2015'te lisede bir arkadaşım kullanıyordu. Onu araştırdım ama bulamadım. Turkcell superbox var ama boyutu büyük ve birçok yerde iyi çekmiyormuş.

Boyutu örnek veriyorum cebe sığabilen taşınabilir modem var mı günümüzde ? Ailem ev internetini yükseltmiyor. Ev interneti 4 Mbps. Ben de kendi modemimi almaya karar verdim. Parası hiç hiç önemli değil. Aylık 500 lira dahi dokunmaz bana. Acımam veririm o parayı.

Çünkü zaten normalde ek internet paketi için Vodafone a aylık 200-300 ₺ veriyorum. Dakika ve SMS de kullanmadığım için Vodafone a kalıyor.

taşınabilir sınırsız internetli modem hizmeti önerir misiniz?
Cepte wi-fi olarak geciyo bende var ama artık onlara gerek yok telefonlar daha iyi bide uygun bir paket olursa daha Iyi olur

RM.YirmiUc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
Ben bir ara Wi-Fi Modem kullanıyordum. Turkcell'den 249 TL'ye almıştım kendisini. Ama pek kullanmıyorum. 3 ayda bir geçici olarak iptal ettiriyorum arada sırada.

Reaksiyon puanı
1,768
Siz bimcell mi kullanıyorsunuz hocam ? Bimcell kötü çekiyor diyorlar internet hızı ne kadar iyi
Ben bimcell kullanmıyorum ama en yakın zamanda geçmeyi istiyorum okulda bimcell kullanan arkadaşlar TT altyapısı ile okulun bodrum katında 4.5G 3-4 diş çekiyor ama ben Turkcelliyim bahçede 3G 2-3diş
Okul içinde de 1-2 diş ama şebeke yok gibi hiçbir şey yapamıyorum
Bildiğim kadarıyla bimcell bütün altyapıları kiralamış yani bimcell in çekmediği bir yerde başka bir operatör de çekmez ama emin olmak için müşteri hizmetlerine sorun

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
tüm operatörleri denemiş biriyim turkcell ve türk telekom bizzat denedim. vodafone ise kardeşimden biliyorum. son 6 aydır bimcell kullanıyorum tam bir fiyat performans operatörü. bundan sonra yeni bir operatöre geçmem. sadece faturasız satıyor paket bitince ekstra ücret çıkmıyor. paketin bitince liran varsa lirandan alıyor bu yüzden hiç lira tutmuyorum paket bitince internete girmiyor. iyi yanı paket bitince eski paketin bitiş süresini beklemeye gerek yok aynı paketi istediğin zaman tekrar tekrar ve tekrar alıp kullanabiliyorsun

Son mesajlar