TikTok bugün yasaklanıyor!

Bu konuyu okuyanlar

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Bizi Arap sanıyorlar:
Screenshot_20200801-120348_Google Play Store.jpg

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012

formica

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
347
Şunu anlamıyorsunuz herhalde: devlet TikTok'u gizlilikle ilgili bir sorun olduğunda ya da yasalara aykırı bir durum varsa yasaklar, yasaklamaları halinde bir şeyin değişeceğini düşünmek de ahmaklık olur.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Şunu anlamıyorsunuz herhalde: devlet TikTok'u gizlilikle ilgili bir sorun olduğunda ya da yasalara aykırı bir durum varsa yasaklar, yasaklamaları halinde bir şeyin değişeceğini düşünmek de ahmaklık olur.
Şey gibi düşünün. 50 tane bilgisayar var. Bunların bazıları virüslü. İnternet ortamında virüs yayılır.

Reaksiyon puanı
6,381
Tek değişen saçma ve gereksiz video çekip bir ay çalışan bir memurdan daha fazla para alan insanlar çalışmak zorunda kalması olur. Emek vermek zorunda kalırlar.

formica

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
347
Şey gibi düşünün. 50 tane bilgisayar var. Bunların bazıları virüslü. İnternet ortamında virüs yayılır.
Katılmıyorum, kanımca videoyu izleyen kişiler de onlarla aynı düşünce yapısına sahip olmazsa yayılma olayı da olmaz. Zaten sağlıklı düşünen bireyler TikTok'u kullanmamalı!
Tek değişen saçma ve gereksiz video çekip bir ay çalışan bir memurdan daha fazla para alan insanlar çalışmak zorunda kalması olur. Emek vermek zorunda kalırlar.
Bu saçma şeyden kim ne kadar para kazanıyor bilmiyorum fakat gerekçeniz pek dişe dokunur bir gerekçe değil. Gider YouTube videosu çeker -hatta YouTube Türkiye'nin en popüler videosu da buna örnek verilebilir- para kazanır, gider dilenir yine para kazanır, birsürü yol sayılabilir emek vermeden para kazanma hususunda.

Reaksiyon puanı
6,381
Bu saçma şeyden kim ne kadar para kazanıyor bilmiyorum fakat gerekçeniz pek dişe dokunur bir gerekçe değil. Gider YouTube videosu çeker -hatta YouTube Türkiye'nin en popüler videosu da buna örnek verilebilir- para kazanır, gider dilenir yine para kazanır, birsürü yol sayılabilir emek vermeden para kazanma hususunda.
Bu bir gerekçe değil. Ben emek vermeden para kazanıyorlar diye kapatılsın demiyorum. Sonucunda hiç bir şey değişmez demenize takıldım. Bence baya bir şey değişir. Bir çok ahlaksız yapılan şey biter.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
yasaklamak çözüm değil içeriklerin denetlemesi gerek zararlı ve tehlikeli şeyler,hareketleri engellemeliler.