Haber TikTok bugün yasaklanıyor!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

formica

Asistan
Yasaklı
Şunu anlamıyorsunuz herhalde: devlet TikTok'u gizlilikle ilgili bir sorun olduğunda ya da yasalara aykırı bir durum varsa yasaklar, yasaklamaları halinde bir şeyin değişeceğini düşünmek de ahmaklık olur.

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Şunu anlamıyorsunuz herhalde: devlet TikTok'u gizlilikle ilgili bir sorun olduğunda ya da yasalara aykırı bir durum varsa yasaklar, yasaklamaları halinde bir şeyin değişeceğini düşünmek de ahmaklık olur.
Tek değişen saçma ve gereksiz video çekip bir ay çalışan bir memurdan daha fazla para alan insanlar çalışmak zorunda kalması olur. Emek vermek zorunda kalırlar.

formica

Asistan
Yasaklı
Şey gibi düşünün. 50 tane bilgisayar var. Bunların bazıları virüslü. İnternet ortamında virüs yayılır.
Katılmıyorum, kanımca videoyu izleyen kişiler de onlarla aynı düşünce yapısına sahip olmazsa yayılma olayı da olmaz. Zaten sağlıklı düşünen bireyler TikTok'u kullanmamalı!
Tek değişen saçma ve gereksiz video çekip bir ay çalışan bir memurdan daha fazla para alan insanlar çalışmak zorunda kalması olur. Emek vermek zorunda kalırlar.
Bu saçma şeyden kim ne kadar para kazanıyor bilmiyorum fakat gerekçeniz pek dişe dokunur bir gerekçe değil. Gider YouTube videosu çeker -hatta YouTube Türkiye'nin en popüler videosu da buna örnek verilebilir- para kazanır, gider dilenir yine para kazanır, birsürü yol sayılabilir emek vermeden para kazanma hususunda.

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Bu saçma şeyden kim ne kadar para kazanıyor bilmiyorum fakat gerekçeniz pek dişe dokunur bir gerekçe değil. Gider YouTube videosu çeker -hatta YouTube Türkiye'nin en popüler videosu da buna örnek verilebilir- para kazanır, gider dilenir yine para kazanır, birsürü yol sayılabilir emek vermeden para kazanma hususunda.
Bu bir gerekçe değil. Ben emek vermeden para kazanıyorlar diye kapatılsın demiyorum. Sonucunda hiç bir şey değişmez demenize takıldım. Bence baya bir şey değişir. Bir çok ahlaksız yapılan şey biter.

Son mesajlar