İphone 11 s20 plus

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Exynos 990 süper demedim.Siz ezberci tayfa ezbere yorum yapıyorsunuz.Snapdragon 865 daha iyi bir işlemci ama oyun yoksa işin ucunda exynos 990 günlük kullanımda yeterli.Ben burda kimseyi son dönemde Apple fanboyu yapmadım.Bazı insanların sen dahil teknoloji bilgisinden şüphe etmeye başladım.Se 2020 İphone11 konusunda benim tercihim tek elle kullanım rahatlığı,daha gür stereo hoparlör, 4sn fotoğraf işlemeyen, başarılı arka kamera deneyimi sunan,3.5 saatte şarj olmayan Se 2020 den yana olurdu.Kusura bakma senin gibi cebinde tuğla taşımayı tercih edecek kadar aklımı kaçırmadım.Sen attığım videoya baktınmı? Hani diyorsun ya Snapdragon 865 li kamera exynos 990 ın Kamerasından daha iyi.???Attığım videoya bak sonra konuş.Sen ve senin gibilere gülmekten yoruldum.Ezber yorum yapmaya devam et.???
“İphone11,iPhone SE veya başka bir cihazmı” adlı konuda @SıradanKullanici güzel bir şekilde anlattı 4 saniyede fotoğraf çekme sorununun çözümünü ama siz hala kimseye inanmıyorsunuz ki. Asıl siz Ezberlediğiniz şeyleri burda okuyorsunuz. Size cevap yazmaktan çok yoruldum. Anlamıyorsunuz. Siz kimsenin attığı videoya bakmayıp Exynos u savunmaya geçiyorsunuz. Yeter artık. Hala anlamıyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birileri ezber kelimesini yeni öğrenmiş ve unutmamak için çalışma yapıyor galiba??
Kesinlikle. @SıradanKullanici anlatmış güzel bir şekilde o sorunun neden olduğunu, cihazın bir sorunu olmadığını ve nasıl çözüldüğünü anlatmış. Fakat erenist hala ezbere devam ediyor.

Son düzenleme:

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
O konuda bir arkadaş anlattı 4 saniyede fotoğraf çekme sorununun çözümünü ama siz kimseye inanmıyorsunuz ki. Asıl siz Ezberlediğiniz şeyleri burda okuyorsunuz. Size cevap yazmaktan çok yoruldum. Anlamıyorsunuz. Siz kimsenin attığı videoya bakmayıp Exynos u savunmaya geçiyorsunuz. Yeter artık. Hala anlamıyorsunuz.

Kesinlikle. Bir arkadaş anlatmış güzel bir şekilde o sorunun neden olduğunu, cihazın bir sorunu olmadığını ve nasıl çözüldüğünü anlatmış. Fakat erenist hala ezbere devam ediyor.
Videoya bakmaya yüreğin yetmedi dimi.?? Biz buna haksız çıkma korkusu diyoruz.Kendin diyorsun 4s fotoğraf işleme olayı varmış.Demekki neymiş ben burada kafamdan bir şeyler uydurmuyorum.Exynosu savunduğum yok keşke Snapdragon verse.Exynosu madem çöp olarak görüyorsun o zaman senin kullandığın S10 da çöp.Ondada exynos var.S20 ailesinin hitap ettiği kitle var, etmediği kitle var.Mükemmel oyun performansı isteyen,9-10 saat ekran süresi bekleyen zaten S20 ailesinden bir cihaz almasın.S20 ailesi Netflix den dizi,film izleyen, YouTube dan müzik dinleyen,Film indirip Dolby destekli stereo hoparlör deneyimi sayesinde sinema keyfi yaşamak isteyen, kaliteli fotoğraflar çekip sosyal medyada paylaşıp likeların dibine vuran kitleye hitap ediyor.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Videoya bakmaya yüreğin yetmedi dimi.?? Biz buna haksız çıkma korkusu diyoruz.Kendin diyorsun 4s fotoğraf işleme olayı varmış.Demekki neymiş ben burada kafamdan bir şeyler uydurmuyorum.Exynosu savunduğum yok keşke Snapdragon verse.Exynosu madem çöp olarak görüyorsun o zaman senin kullandığın S10 da çöp.Ondada exynos var.S20 ailesinin hitap ettiği kitle var, etmediği kitle var.Mükemmel oyun performansı isteyen,9-10 saat ekran süresi bekleyen zaten S20 ailesinden bir cihaz almasın.S20 ailesi Netflix den dizi,film izleyen, YouTube dan müzik dinleyen,Film indirip Dolby destekli stereo hoparlör deneyimi sayesinde sinema keyfi yaşamak isteyen, kaliteli fotoğraflar çekip sosyal medyada paylaşıp likeların dibine vuran kitleye hitap ediyor.
arkadaşım her iPhone da iCloud a direk sakla diyince o sorun oluyor ama hala ezbere devam ediyorsunuz. Benmi Haksızım yoksa sizmi ?? Acaba Exynos u savunup,iPhone 11 4sn de işliyor ama iPhone SE anında işliyor, iPhone 8 Plus ın Ekranı 11 den daha iyi,Çirkin ucuz arka tasarımlı çok ağır S20 ultrayı eleştirmeyip ama iPhone 11 e tuğla gibi ağır diyen, Günlük kullanımda hiçbir fark yok diyen, 10 günlük-1 aylık birçok video atınca “güncelleme aldı artık daha iyi” deyip ve S10 un daha iyi performans verdiği video atınca “120hz S10 da var mı” deyip sonra “S10 da da Exynos var” deyip savunmaya tam gaz devam eden kim acaba ?

Son düzenleme:

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
arkadaşım her iPhone da iCloud a direk sakla diyince o sorun oluyor ama hala ezbere devam ediyorsunuz. Benmi Haksızım yoksa sizmi ?? Acaba Exynos u savunup,iPhone 11 4sn de işliyor ama iPhone SE anında işliyor, iPhone 8 Plus ın Ekranı 11 den daha iyi,Çirkin ucuz arka tasarımlı çok ağır S20 ultrayı eleştirmeyip ama iPhone 11 e tuğla gibi ağır diyen, Günlük kullanımda hiçbir fark yok diyen, 10 günlük-1 aylık birçok video atınca “güncelleme aldı artık daha iyi” deyip savunmaya tam gaz devam eden kim acaba ?
Kızma ama ben senin zekandan şüphe etmeye başladım.S20 ultrayı övdüm bu doğru ama alırım demedim.Ben alırsam S20 yada S20 plus alırım dedim.S20 ultranın tasarımı iyi falan demedim.İphone 11 e tek yaptığım eleştiri tasarım değil.İphone 11 eleştirilerim: 1-Tasarım 2-ekran 3-Telephoto kamera olmaması 4- hızlı şarj 5-Stereo hoparlör ses seviyesi. S20 ultrada tasarımı bı kenara koy İphone11 deki dezavantajların hangisi var? İphone 8 plus ın ekranı 11 den daha iyi.İki cihazıda kullandım.Senin gibi 2 video izleyip gaza gelip yorum yapmıyorum.?? 10 günlük videomu??? attığın en güncel video 3 hafta önce.Sen hakikaten şaka gibi bir insansın.Hiç şaşırmıyorum İphone11 ile İphone11 Pro ya aynı cihaz diyen, S20 ile S10 ön kamerasını kalite olarak aynı gören birinin saçma yorumlarını anormal görmemek lazım.??

arkadaşım her iPhone da iCloud a direk sakla diyince o sorun oluyor ama hala ezbere devam ediyorsunuz. Benmi Haksızım yoksa sizmi ?? Acaba Exynos u savunup,iPhone 11 4sn de işliyor ama iPhone SE anında işliyor, iPhone 8 Plus ın Ekranı 11 den daha iyi,Çirkin ucuz arka tasarımlı çok ağır S20 ultrayı eleştirmeyip ama iPhone 11 e tuğla gibi ağır diyen, Günlük kullanımda hiçbir fark yok diyen, 10 günlük-1 aylık birçok video atınca “güncelleme aldı artık daha iyi” deyip ve S10 un daha iyi performans verdiği video atınca “120hz S10 da var mı” deyip sonra “S10 da da Exynos var” deyip savunmaya tam gaz devam eden kim acaba ?

Samsung, sizin kadar bu cihazı reklam etmedi ? . Sanki bu dediklerinizi 6000TL altı cihaz olan S10 yapmıyor veya diğer daha kaliteli amiral gemileri. ? ?
S10 da 120 Hz varmı??? S10 S20 gibi stabil 4k 60 fps video çekebiliyormu???S10 da S20 deki gibi ters ışıkta yamulmayan bir ön kamera varmı???S10 da S20 deki zoom yeteneği varmı? ?? S10 da S20 deki porte performansı varmı? S10 da S20 deki gibi Gece modu varmı? Bu kadar kapak yetermi????

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Kızma ama ben senin zekandan şüphe etmeye başladım.S20 ultrayı övdüm bu doğru ama alırım demedim.Ben alırsam S20 yada S20 plus alırım dedim.S20 ultranın tasarımı iyi falan demedim.İphone 11 e tek yaptığım eleştiri tasarım değil.İphone 11 eleştirilerim: 1-Tasarım 2-ekran 3-Telephoto kamera olmaması 4- hızlı şarj 5-Stereo hoparlör ses seviyesi. S20 ultrada tasarımı bı kenara koy İphone11 deki dezavantajların hangisi var? İphone 8 plus ın ekranı 11 den daha iyi.İki cihazıda kullandım.Senin gibi 2 video izleyip gaza gelip yorum yapmıyorum.?? 10 günlük videomu??? attığın en güncel video 3 hafta önce.Sen hakikaten şaka gibi bir insansın.Hiç şaşırmıyorum İphone11 ile İphone11 Pro ya aynı cihaz diyen, S20 ile S10 ön kamerasını kalite olarak aynı gören birinin saçma yorumlarını anormal görmemek lazım.??
Sizin attığınız tek bir video var oda 2 ay önce çekilmiş. Şakamı yapıyorsunuz? Bir cihazı bu kadar savunmak nedir? Bu kadar fanboyluk nedir? Bir cihazı çok abartılı bir şekilde övmeye çalışmak için nerdeyse size konuyu anlatan herkese “sen ezber yapıyorsun” diyorsunuz. Siz nasıl bir şakasınız. Demo cihazları inceleyip”Ben bu cihazı kullandım şu mükemmel bu çöp” diyemezsiniz. iPhone 8 Plus ın ekranı iPhone 11 den daha iyi demek nedir ?? Bu kadarda fanboy olduğunuzu belli etmeyin. O zaman S6 nın ekranı S10e den daha iyi? 11 pro ile 11 aynı cihaz diyen mi oldu? ”iPhone 11 ile 11 Pro arasında çok büyük bir fark yok diye yazdım. Ekran,malzeme kalitesi,batarya ve tasarım olarak bir fark yok“ yazdım.Yeter artık herşeyi yanlış anlıyorsunuz.

S20 Ultranın eksileri
Ağır ve çirkin,ucuz arka tasarım
Exynos 990 rezaleti
2k da 120hz çalışmıyor
Isınma sorunları
Videoda odaklama sorunları (şimdi “düzeldi” yazmayın, hala devam ediyor)
Videoda kalite düşmesi

S10 da 120 Hz varmı??? S10 S20 gibi stabil 4k 60 fps video çekebiliyormu???S10 da S20 deki gibi ters ışıkta yamulmayan bir ön kamera varmı???S10 da S20 deki zoom yeteneği varmı? ?? S10 da S20 deki porte performansı varmı? S10 da S20 deki gibi Gece modu varmı? Bu kadar kapak yetermi????
4 saniyede fotoğraf işliyor konusundada haksız olduğunuz için ancak konu değiştirin. Peki yeni nesil bir cihazın eski nesil cihazdan bazı konularda geride olması sizcede anormal değilmi? Bu cihazların S10 dan çok ama çok daha iyi olması lazım ama bazı yerlerde değil hatta daha kötü.1-Yok,ama S20 Ultra dan daha iyi 120hz deneyimi sunan cihazlar var( Oppo Find X2 Pro veya OnePlus 8 Pro) 2k değil 3K da 120hz çalıştırıyor.2- Yine saçmalamışsınız. 3-S20 ultra da portre fotoğrafları daha kötü. Çünkü 2x zoom yok ve telephoto ise 4x de devreye giriyor.S10 da 2x zoom var ve telephoto kamerası 2x de daha iyi oluyor(sizde böyle demiştiniz).4- Gece performansında çok büyük bir fark yok sadece zamanlayıcı var S20 de.

Son düzenleme:

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Sizin attığınız tek bir video var oda 2 ay önce çekilmiş. Şakamı yapıyorsunuz? Bir cihazı bu kadar savunmak nedir? Bu kadar fanboyluk nedir? Bir cihazı çok abartılı bir şekilde övmeye çalışmak için nerdeyse size konuyu anlatan herkese “sen ezber yapıyorsun” diyorsunuz. Siz nasıl bir şakasınız. Demo cihazları inceleyip”Ben bu cihazı kullandım şu mükemmel bu çöp” diyemezsiniz. iPhone 8 Plus ın ekranı iPhone 11 den daha iyi demek nedir ?? Bu kadarda fanboy olduğunuzu belli etmeyin. O zaman S6 nın ekranı S10e den daha iyi? 11 pro ile 11 aynı cihaz diyen mi oldu? ”iPhone 11 ile 11 Pro arasında çok büyük bir fark yok diye yazdım. Ekran,malzeme kalitesi,batarya ve tasarım olarak bir fark yok“ yazdım.Yeter artık herşeyi yanlış anlıyorsunuz.

S20 Ultranın eksileri
Ağır ve çirkin,ucuz arka tasarım
Exynos 990 rezaleti
2k da 120hz çalışmıyor
Isınma sorunları
Videoda odaklama sorunları (şimdi “düzeldi” yazmayın, hala devam ediyor)
Videoda kalite düşmesi

4 saniyede fotoğraf işliyor konusundada haksız olduğunuz için ancak konu değiştirin. Peki yeni nesil bir cihazın eski nesil cihazdan bazı konularda geride olması sizcede anormal değilmi? Bu cihazların S10 dan çok ama çok daha iyi olması lazım ama bazı yerlerde değil hatta daha kötü.1-Yok,ama S20 Ultra dan daha iyi 120hz deneyimi sunan cihazlar var( Oppo Find X2 Pro veya OnePlus 8 Pro) 2k değil 3K da 120hz çalıştırıyor.2- Yine saçmalamışsınız. 3-S20 ultra da portre fotoğrafları daha kötü. Çünkü 2x zoom yok ve telephoto ise 4x de devreye giriyor.S10 da 2x zoom var ve telephoto kamerası 2x de daha iyi oluyor(sizde böyle demiştiniz).4- Gece performansında çok büyük bir fark yok sadece zamanlayıcı var S20 de.
Peki Oppo find x2 yada One plus 8 Pro daha iyi 120 Hz deneyimi sunuyor diyorsun.Doğru yalan yok.Peki Oppo ya 10000 TL verdin.Cihazdan sıkıldın.Kime satacaksın? Hala şunu anlamıyorsun Oppo find x2 de One plus 8 Pro da güzel cihazlar olsada ikinci elleri yok.4 saniye fotoğrafı işleme konusunda haklıyım.Olayın iddaa edildiği gibi icloudla alakası yok.İphone 11 le fotoğraf çektikten sonra 11 Pro,Pro Max,xr,8 gibi cihazlarlada fotoğraf çektim.11 dışında hiçbirinde 4 saniye fotoğrafı işleme olayı olmadı.Sana bu konuda yalan borcum yok.S20 ultrada porte fotoğrafları daha kötü??? en yakın zamanda göz doktoruna gitmeni tavsiye ederim.Yeni nesil cihaz eski cihazdan nasıl geride kalır? Peki İphone11 in ekran ve tasarım konusunda xs e karşı rezil olmasını nasıl yorumlayacak sın? ??? Senden ricam daha yazıp kendini daha fazla rezil etme.Yazdıkça batıyorsun.???

Son düzenleme:

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Peki Oppo find x2 yada One plus 8 Pro daha iyi 120 Hz deneyimi sunuyor diyorsun.Doğru yalan yok.Peki Oppo ya 10000 TL verdin.Cihazdan sıkıldın.Kime satacaksın? Hala şunu anlamıyorsun Oppo find x2 de One plus 8 Pro da güzel cihazlar olsada ikinci elleri yok.4 saniye fotoğrafı işleme konusunda haklıyım.Sana yalan borcum yok.S20 ultrada porte fotoğrafları daha kötü??? en yakın zamanda göz doktoruna gitmeni tavsiye ederim.Yeni nesil cihaz eski cihazdan nasıl geride kalır? Peki İphone11 in ekran ve tasarım konusunda xs e karşı rezil olmasını nasıl yorumlayacak sın? ??? Senden ricam daha yazıp kendini daha fazla rezil etme.Yazdıkça batıyorsun.???
Size tek sorum var. iPhone XS in ekran,tasarım veya telephoto dışında ne artısı var. Batarya deseniz iPhone 11 de daha iyi. Ses kalitesi iPhone 11 de daha iyi. İşlemci iPhone 11 de daha iyi. Gece/Gündüz fotoğraf ve video iPhone 11 de daha iyi. HDR iPhone 11 de daha iyi. Ön kamerada hem videoda hem fotoğrafta kesinlikle iPhone 11 daha iyi. S10 vs S20 portre konusuna gelirsek.S20 Ultra da 2x-4x arası sanki telephoto kamerası yokmuş gibi sonuç veriyor çünkü dijital zoom yapıyor ve 4x den sonra devreye giriyor. S20 Ultra portre modunda 2x de optik değil dijital zoom yapıyor ve sonuç S10 dan daha kötü oluyor aynı iPhone 11 in portre konusu gibi. 4 saniye fotoğraf işliyor konunda haksızsınız. Bana bir video atın bu konu hakkında. Bir tane video bile bulamadım. Herkes alır almaz cihazı satacak diye birşey yok. Samsung un ikinci el piyasasıda çok iyi değil. Cihazı ortalama 2-4 yıl kullanırsanız 10,000TL+ para verdiğiniz cihazın ikinci el değeri, en fazla 4000TL olacak.

SakinBirÜye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Teknoloji diye bakarsan kararsızım ama yerinde olsam geçmezdim samsung kullandım 6 sene oldu tel değişti ama arada bi bakarım hala çok iyi çalışır durumda bü yüzdende geçbilirsin yani sana kalmış bir şey ama Bence ikisinide sal Huawei veya Xiaomi bak

Size tek sorum var. iPhone XS in ekran,tasarım veya telephoto dışında ne artısı var. Batarya deseniz iPhone 11 de daha iyi. Ses kalitesi iPhone 11 de daha iyi. İşlemci iPhone 11 de daha iyi. Gece/Gündüz fotoğraf ve video iPhone 11 de daha iyi. HDR iPhone 11 de daha iyi. Ön kamerada hem videoda hem fotoğrafta kesinlikle iPhone 11 daha iyi. S10 vs S20 portre konusuna gelirsek.S20 Ultra da 2x-4x arası sanki telephoto kamerası yokmuş gibi sonuç veriyor çünkü dijital zoom yapıyor ve 4x den sonra devreye giriyor. S20 Ultra portre modunda 2x de optik değil dijital zoom yapıyor ve sonuç S10 dan daha kötü oluyor aynı iPhone 11 in portre konusu gibi. 4 saniye fotoğraf işliyor konunda haksızsınız. Bana bir video atın bu konu hakkında. Bir tane video bile bulamadım. Herkes alır almaz cihazı satacak diye birşey yok. Samsung un ikinci el piyasasıda çok iyi değil. Cihazı ortalama 2-4 yıl kullanırsanız 10,000TL+ para verdiğiniz cihazın ikinci el değeri, en fazla 4000TL olacak.
haklısın ama iphone gibi telefonlarıda her sene yeni sürüm geldüğü için cihaz çok iyi olsa bile değiştirmek zorunda kalıyorsun apple saçmalığı onun haricinde kamerası çok iyi olduğunu kabul ediyorum ama En mantıklısı Samsung kalıyor ve ince ayrıntılara takılmamak

keşke asistan bari olsam yeni katıldım

Son düzenleme:

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Kendinle çelisiyorsun.Diyorsun ki yeni modelin eski modelden bazı noktalarda geride olması sana tuhaf gelmiyor mu? Diyorsun.Sonra 11-xs örneğinde ekran, tasarım, telephoto dışında ne fark var? Diyorsun.Xs in stereo hoparlörü ses kalitesi olarak aynı olsada ses seviyesi olarak 11 den kat ve kat iyi.11 in stereo hoparlörünün ses seviyesi düşük.11 in gündüz çekimleri ultra geniş açı dışında xsden iyi değil hatta xs in iyi olduğu fotoğraflar var.Gece çekimlerinde otomatik modda ikiside aynı performansı veriyor.11 gece modu sayesinde pozlama yaparak xs den daha iyi çekiyor ama Appstoredan Neurulcam uygulamasını indirip 11 in çektiği gece fotoğrafını xs lede çekebilirsin.Hdr İphone11 de daha iyi.??? S20 ultra ile S10 un fotoğraf testlerine baktım.S10 un bir tek hdr avantajı var oda çok az bir farkla.Renk doğruluğu,porte,zoom,ultra geniş açı,gece performansı hepsinde S20 ultra S10 dan daha iyi.Oppo find x2 alınmaz demedim.Riski var dedim.Oppo find x2 alacaksan gidip mağazaya cihazı iyice incelemen lazım.Cihazı sever,ben bu cihazı 5 yıl kullanacam dersen sorun yok ama 2 yıl kullanayım elden çıkarırım dersen öyle bir dünya yok.Samsungun ikinci eli süper olmasada Oppo ile One plustan iyi olduğu kesin.4 saniye fotoğrafı işleme olayını gözümle gördüm.Bu konuda sen dahil kimseye yalan borcum yok.Şu mantığı kur en azından sana yalan söylesem elime ne geçecek?

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Ayfon varken android alınmaz.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Dk 7:30 dan itibaren izle.Sen dahil kimseye yalan borcum yok.

S20 ultra vs S10 camera testi.Bak bakalım Portrede kim daha iyi.????

Son düzenleme:

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Dk 7:30 dan itibaren izle.Sen dahil kimseye yalan borcum yok.

S20 ultra vs S10 camera testi.Bak bakalım Portrede kim daha iyi.????
1- Video eski.2-Deep fusion ilk geldiğinde 11 serisine, 11 Pro ve Pro Max dahil 4sn fotoğraf işliyor. Güncellemeler ile deep fusion açık bir şekilde çektiğinizde bile hızlı bir şekilde işleyebiliyor.
2-Attığınız video yine eski.

Reaksiyon puanı
6,381
1- Video eski.2-Deep fusion ilk geldiğinde 11 serisine, 11 Pro ve Pro Max dahil 4sn fotoğraf işliyor. Güncellemeler ile deep fusion açık bir şekilde çektiğinizde bile hızlı bir şekilde işleyebiliyor.
2-Attığınız video yine eski.
Ya boş verin hocam hala ikinci el falan diyor bıkmadınız mı?

Reaksiyon puanı
6,381
Gerçekten yoruldum. Hiçbir şey anlamıyor. Bu kadar cevap boşuna. Kendi ezberlediklerini okuyor ancak. @Erenist2020 Konu sahibi arkadaş iPhone 11 i tercih etmiş artık. Tartışmayı bitirin.
Hocam asla bitirmez. Siz S20 daha iyi demeden bitirmez. Sürekli kamera karşılaştırması atıp durur.
.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Bir de bu var işte. Biri Samsung savunuyor biri anca ıphone. Bir de dediği şey "Ayfon varken android alınmaz" hani yazmayı yanlış biliyor diyeceğim belki dalga geçmek için yazmıştır. Aklıma da ilk o geldi ama hiç sanmıyorum dalga geçtiğini
@(Evo)lution
Android i hala S4 zamanlarındaki gibi sanan var. Hala 2 yıl sonra çöp olur diye düşünüyorlar.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
S10 daha güzel çekmiş. (Ana kameradaki portre dışında sanırsam lensi kirliydi)
S10 daha güzel çekmiş.????? Sana tavsiyem göz doktoruna git.Seni madara etmekten yoruldum.Kanıt istedin attım hala zeytinyağı gibi üste çıkıyorsun.İphone 11 de 4 saniye fotoğrafı işleme olayı var.Bunun ayarıda var ayardan kapatabilirsin ama kapatırsan 11 in hdr performansı bir miktar düşüyor.

Gerçekten yoruldum. Hiçbir şey anlamıyor. Bu kadar cevap boşuna. Kendi ezberlediklerini okuyor ancak. @Erenist2020 Konu sahibi arkadaş iPhone 11 i tercih etmiş artık. Tartışmayı bitirin.
Konu sahibi İphone 11 i aldı.Ben orda değilim diyorsun ki İphone11 in 4 saniye fotoğrafı işlediğini kanıtla.Kanıtladım hala kıvırıyorsun yok video eskiymiş??? S20 ultra nın portresi S10 dan kötü dedin.Sana kamera testi attım.Attığım testte S20 ultra S10 u kamerada rezil ediyor.Haklısın diyeceğine halada yok S10 daha iyi çekmiş.???Buna kargalar bile güler.???

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
S10 daha güzel çekmiş.????? Sana tavsiyem göz doktoruna git.Seni madara etmekten yoruldum.Kanıt istedin attım hala zeytinyağı gibi üste çıkıyorsun.İphone 11 de 4 saniye fotoğrafı işleme olayı var.Bunun ayarıda var ayardan kapatabilirsin ama kapatırsan 11 in hdr performansı bir miktar düşüyor.
Deep fusion ile ne alakası var hdr ın? Zeytinyağı gibi üste çıkan kim belli oluyor. Sana gerçekleri anlatmaktan yoruldum. Sana tavsiyem fanboyluktan ve S20 Ultra reklamı yapmaktan vazgeç. Bak hala 4 saniyede çekiyor diyor.

Konu sahibi İphone 11 i aldı.Ben orda değilim diyorsun ki İphone11 in 4 saniye fotoğrafı işlediğini kanıtla.Kanıtladım hala kıvırıyorsun yok video eskiymiş??? S20 ultra nın portresi S10 dan kötü dedin.Sana kamera testi attım.Attığım testte S20 ultra S10 u kamerada rezil ediyor.Haklısın diyeceğine halada yok S10 daha iyi çekmiş.???Buna kargalar bile güler.???
Sen video eski deyip s20 ultrayı savununca iyiydi ben video gerçekten eski videoyken haksızmışım bak yine şaka yapıyorsun ? ? . 4 saniye de iCloud a direk iCloud a sakla diyince oluyor. Tam gaz devam edin fanboyluğa.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Deep fusion ile ne alakası var hdr ın? Zeytinyağı gibi üste çıkan kim belli oluyor. Sana gerçekleri anlatmaktan yoruldum. Sana tavsiyem fanboyluktan ve S20 Ultra reklamı yapmaktan vazgeç. Bak hala 4 saniyede çekiyor diyor.

Sen video eski deyip s20 ultrayı savununca iyiydi ben video gerçekten eski videoyken haksızmışım bak yine şaka yapıyorsun ? ? . 4 saniye de iCloud a direk iCloud a sakla diyince oluyor. Tam gaz devam edin fanboyluğa.
S20 ultra avukatlığı yaptığım yok.Neyse onu söylüyorum.Sen bariz şekilde İphone11 avukatlığı yapıyorsun.4 saniye fotoğrafı işliyor diyorum, önüne kanıt koyuyorum hala yok icloud yok video eski.2020 nin en iyi cihazı konusuna S20 ultra ile beraber İphone11 Pro Max diyip Apple ın hakkını teslim edende benim.Kimin fanboy olduğunu görüyoruz.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
S20 ultra avukatlığı yaptığım yok.Neyse onu söylüyorum.Sen bariz şekilde İphone11 avukatlığı yapıyorsun.4 saniye fotoğrafı işliyor diyorum, önüne kanıt koyuyorum hala yok icloud yok video eski.2020 nin en iyi cihazı konusuna S20 ultra ile beraber İphone11 Pro Max diyip Apple ın hakkını teslim edende benim.Kimin fanboy olduğunu görüyoruz.
? ? ??. Hala üste çıkmaya çalışıyor. 4 saniyede işliyor deyip cihazın sorunu olmamasına rağmen sanki cihazda sorun varmış gibi kötüleyen, Samsung fanboyu hala üste çıkmaya çalışıyor. Neyse onu geçtim. Avukatlık yapmıyorum diyen erenist e bak, Daha önceki sayfalarda Exynos u savunan kimdi peki? 3 haftalık-10günlük Video Veya fotoğraf attığımda eski oluyor diyen siz, daha sonra 1 yıllık video yu siz atınca eski olmuyor.iPhone SE ,iPhone 11 den daha iyi olduğunu söyleyip, daha sonra iPhone 11 çerçevesi çok kalın tuğla tasarımlı deyip yerden yere vuran kim acaba? Konu sahibi arkadaş iPhone 11 i almış diyorum tartışmayı bitir diyorum ama hala S20 yi savunmaya devam ediyor.

Son düzenleme:

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
? ? ??. Hala üste çıkmaya çalışıyor. 4 saniyede işliyor deyip cihazı kötüleyen, Samsung fanboyu hala üste çıkmaya çalışıyor. Neyse onu geçtim. Avukatlık yapmıyorum diyen erenist e bak, Daha önceki sayfalarda Exynos u savunan kimdi peki? 3 haftalık-10günlük Video Veya fotoğraf attığımda eski oluyor diyen siz 1 yıllık video yu atınca eski olmuyor.
Sen hala şunu idrak edemiyorsun.Senin attığın video 10 günlük güncel bir video ama forumda S20 kullanan bir kullanıcı son güncelleme ile cihazının ısınmadığını söylüyor.Cihazı kullanan kişiye sallıyor mu? Diyeyim.Ben dedimki S20 nin hdr ı ilk zamanlar çok kötüydü.Güncellemelerle iyi oldu dedim.S20 hdr da bugün kesin S10 dan daha iyi demedim.Bugün test yapılsa belli olmaz dedim.Sen bana kanıt attın.Ben sana bana bunlarla gel dedim.S10 un hdr tarafında az bir farkla da olsa S20 lerden iyi olduğunu kabul ettim.Senin gibi kıvırmadım.Exynosu savunduğum yok Sadece şunu söyledim telefonda herkes oyun oynamıyor dedim.Oyun oynayan bir kitle var,oynamayan bir kitle var.Oyun yoksa işin ucunda exynos gündelik kullanımda yeterli performansı sunuyor dedim.S20 ultra kullanıp memnun olan insanlarda var.Türkiyedeki S20 incelemelerini izledim.Kimse sizin gibi felaket senaryosu yazmadı.Bugün İphone11 Pro vs S20 hangisi diye konu açılsın ikiside güzel cihaz der S20 deki exynosdan şüphe ediyorsan 11 Pro al geç derim.

Reaksiyon puanı
6,381
Sen hala şunu idrak edemiyorsun.Senin attığın video 10 günlük güncel bir video ama forumda S20 kullanan bir kullanıcı son güncelleme ile cihazının ısınmadığını söylüyor.Cihazı kullanan kişiye sallıyor mu? Diyeyim.Ben dedimki S20 nin hdr ı ilk zamanlar çok kötüydü.Güncellemelerle iyi oldu dedim.S20 hdr da bugün kesin S10 dan daha iyi demedim.Bugün test yapılsa belli olmaz dedim.Sen bana kanıt attın.Ben sana bana bunlarla gel dedim.S10 un hdr tarafında az bir farkla da olsa S20 lerden iyi olduğunu kabul ettim.Senin gibi kıvırmadım.Exynosu savunduğum yok Sadece şunu söyledim telefonda herkes oyun oynamıyor dedim.Oyun oynayan bir kitle var,oynamayan bir kitle var.Oyun yoksa işin ucunda exynos gündelik kullanımda yeterli performansı sunuyor.Türkiyedeki S20 incelemelerini izledim.Kimse sizin gibi felaket senaryosu yazmadı.Bugün İphone11 Pro vs S20 hangisi diye konu açılsın ikiside güzel cihaz der S20 deki exynosdan şüphe ediyorsan 11 Pro al geç derim.
O s20 kullanan kaç gün önce atmış o mesajı?

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Sen hala şunu idrak edemiyorsun.Senin attığın video 10 günlük güncel bir video ama forumda S20 kullanan bir kullanıcı son güncelleme ile cihazının ısınmadığını söylüyor.Cihazı kullanan kişiye sallıyor mu? Diyeyim.Ben dedimki S20 nin hdr ı ilk zamanlar çok kötüydü.Güncellemelerle iyi oldu dedim.S20 hdr da bugün kesin S10 dan daha iyi demedim.Bugün test yapılsa belli olmaz dedim.Sen bana kanıt attın.Ben sana bana bunlarla gel dedim.S10 un hdr tarafında az bir farkla da olsa S20 lerden iyi olduğunu kabul ettim.Senin gibi kıvırmadım.Exynosu savunduğum yok Sadece şunu söyledim telefonda herkes oyun oynamıyor dedim.Oyun oynayan bir kitle var,oynamayan bir kitle var.Oyun yoksa işin ucunda exynos gündelik kullanımda yeterli performansı sunuyor.Türkiyedeki S20 incelemelerini izledim.Kimse sizin gibi felaket senaryosu yazmadı.Bugün İphone11 Pro vs S20 hangisi diye konu açılsın ikiside güzel cihaz der S20 deki exynosdan şüphe ediyorsan 11 Pro al geç derim.
Kimse benim gibi bir felaket senaryosu yazmadımı? Arkadaşım bu cihazı senin dışında herkes bu eksilerini söylüyor sen hala daha devam ediyorsun. “Herkes oyun oynamıyor”. O zaman herkes de cihazını satacak diye birşey yok. “Gündelik kullanımda yeterli performansı sunuyor” Hadi tamam diyeyim ama bataryanın erken bitmesi ve ısınma sorunu sizin için önemsizse. Bakın Lütfen bu tartışmayı bitirin artık.