CB Erdoğan: "Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım."

Bu konuyu okuyanlar

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Benim için sıkıntı değil diğer üyeler çok tepki gösteriyor. hatta geçen günlerde bunun hakkında konu açıldı
Yandaşın tekiler nerde bir açık buluruzda devleti kötüleriz mantigindalar bunlar yalan yanlış bilgi olsada... bunların mantığı bu artık umursamıyorum onun için

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Video daki sözleri söyledi ama sayfa taraflı olsa ne olur...
Aslında bu ifade "istemem ama yan cebime koy" mantığı ya da "bi kereden bi şey olmaz" mantığını aklıma getiriyor... Bilmem yanlış mı? Bu iki ifade bence muhalefetin zaafları.

Bir de Barış Manço der ki: Çevir kazı yanmasın aman kız uyanmasın...

Son düzenleme:

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Aslında bu ifade "istemem ama yan cebime koy" mantığı ya da "bi kereden bi şey olmaz" mantığını aklıma getiriyor... Bilmem yanlış mı? Bu iki ifade bence muhalefetin zaafları.

Bir de Barış Manço der ki: Çevir kazı yanmasın aman kız uyanmasın...
Ben ne diyorum sen ne diyorsun ?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Sembolik derken gayet sembolik... Şöyle 10-15sn'lik videolardan siyaset yorumlanmaz.

Bilmem farkındamısınz ülkede bir salgın hastalık var ve sosyal mesafe kuralına dikkat ediliyor. ( Açılışa gelirken konuşmaya kürsüye çıkana kadar Cumhurbaşkanı bile maskeli imiş.)

Sembolik kurdele kesmeyi eskisi gibi cumbur cemahat yapmıyorlar sosyal mesafede dolayı. Sağlık bakanı , Ulaştırma bakanı, Vali , AKP il başkanı , Hastaneyi yapan firma yetkilileri ve hastane başekimi çağırılıyor. ( Cumhurbaşkanı dahil 9-10 erkek oluyor kürsüde. Cumhurbaşkanıda Sembolikte olsa ( Yani hastane ile alası olmasada 2 kadın milletvekili çağırıyor sahneye olay bu sadece ) Siyaseten GRAM konu olacak bir olay değil aslında.

Bu açılışın tam hali. Dk 38 sonrası dikkatli izleyiniz lütfen.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
CB hiçbir zaman sözünü esirgemedi. Ben şahit olmadım şahsen. Uyanık adam fark etmiş durumu. Şakayla karışık alelade söylemiş. Kadınlar olmasa da kadınlar yok diye eleştirecektiniz. Önyargının esirisiniz.

Koskoca sdn'de 2 stajyer vari arkadaş ve g.y.y haricinde kadın yok. :p

Didem Hanım kusura bakmayın taraflı Twitter sayfalarının tweetlerini yayınlıyorsunuz. İnsanlarda tepki gösteriyor bence yapmamalısınız. Tarafsız olmalısınız.

Kurumsal bazda tarafsız olmalılar. Lakin ne yazık ki forumda kurumsallık yok. Derdim, diyordum.
Sdn'in yayınladığı bir videoda konu sahibi ve videolardaki bayan olan arkadaşının bu tarzda forumu hareketlendireceği söylenmişti. Kısaca hangi video olduğunu söyleyemesem de, bilinçli yapıldığını düşündüğümü söyleyebilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi: