CB Erdoğan: "Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım."

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

OzkanK.

Profesör
Sembolik derken gayet sembolik... Şöyle 10-15sn'lik videolardan siyaset yorumlanmaz.

Bilmem farkındamısınz ülkede bir salgın hastalık var ve sosyal mesafe kuralına dikkat ediliyor. ( Açılışa gelirken konuşmaya kürsüye çıkana kadar Cumhurbaşkanı bile maskeli imiş.)

Sembolik kurdele kesmeyi eskisi gibi cumbur cemahat yapmıyorlar sosyal mesafede dolayı. Sağlık bakanı , Ulaştırma bakanı, Vali , AKP il başkanı , Hastaneyi yapan firma yetkilileri ve hastane başekimi çağırılıyor. ( Cumhurbaşkanı dahil 9-10 erkek oluyor kürsüde. Cumhurbaşkanıda Sembolikte olsa ( Yani hastane ile alası olmasada 2 kadın milletvekili çağırıyor sahneye olay bu sadece ) Siyaseten GRAM konu olacak bir olay değil aslında.

Bu açılışın tam hali. Dk 38 sonrası dikkatli izleyiniz lütfen.
 

Szayel

Profesör
CB hiçbir zaman sözünü esirgemedi. Ben şahit olmadım şahsen. Uyanık adam fark etmiş durumu. Şakayla karışık alelade söylemiş. Kadınlar olmasa da kadınlar yok diye eleştirecektiniz. Önyargının esirisiniz.

Koskoca sdn'de 2 stajyer vari arkadaş ve g.y.y haricinde kadın yok. :p

Didem Hanım kusura bakmayın taraflı Twitter sayfalarının tweetlerini yayınlıyorsunuz. İnsanlarda tepki gösteriyor bence yapmamalısınız. Tarafsız olmalısınız.
Kurumsal bazda tarafsız olmalılar. Lakin ne yazık ki forumda kurumsallık yok. Derdim, diyordum.
Sdn'in yayınladığı bir videoda konu sahibi ve videolardaki bayan olan arkadaşının bu tarzda forumu hareketlendireceği söylenmişti. Kısaca hangi video olduğunu söyleyemesem de, bilinçli yapıldığını düşündüğümü söyleyebilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:
 

Son mesajlar

Üst