telefon alacağım.. yardımcı olabilir misiniz..?

Bu konuyu okuyanlar

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Merhabalar herkese.. 6100-6200 tl bütçem var.. bir süredir fikrim xr almaktı fakat sahibinden gezinirken bunu gördüm.. Ne düşünüyorsunuz... Bu ürün sanırsam garantili değil.. ya bu ya da garantili xr.. yorumlarızı belirtirseniz sevinirim..

Ekli dosyalar

• IMG_20200526_191329.jpg
    IMG_20200526_191329.jpg
    71.8 KB · Görüntüleme: 106

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Merhabalar herkese.. 6100-6200 tl bütçem var.. bir süredir fikrim xr almaktı fakat sahibinden gezinirken bunu gördüm.. Ne düşünüyorsunuz... Bu ürün sanırsam garantili değil.. ya bu ya da garantili xr.. yorumlarızı belirtirseniz sevinirim..
bence garantili xr alarak işinizi garantiye alın.Ayrıca oneplus 7t ye bakın derim

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
o zaman bana kalırsa xr alın işinizi de garantiye almış olursunuz.Xrda gayet memnun eder.
Bir süredir öyle düşünüyordum.. Ta ki bu ilanı görene dek şok oldum fiyatla ama bir takım eksikleri var.. tekrardan sağolun öneriniz için..

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Garantili Xr almanızı tavsiye ederim. İşinizi sağlama almış olursunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden android düşünmüyorsunuz?
iosun stabilitesini ve kalitesini androidde bulamadığım için ve ayrıca sosyal medyada aktif birisi olduğum için video olsun , fotoğraf olsun tarafım iosda..

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
iPhone istiyorsanız garantili almanız daha iyi olur. Apple Türkiye gerçekten kaliteli hizmet veriyor. Üst segment cihaz kullandığınızı anlıyorsunuz servislik işiniz olduğunda.
Ben de o şekilde düşünüyorum...Fakat ne bileyim xs cok cazip geldi bu fiyata.. xr ve bu hala aklımda gidip geliyor

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Garantili iPhone XR almanızı tavsiye ederim. iPhone XR ile XS arasındaki fark telephoto kamerasının olmaması ve ekran kalitesi abartıldığı kadar kötü değil iPhone XR ın ekranı ama iPhone XS kadar iyi değil. Ekran, tasarım ve telephoto kamerasının olmaması dışında iPhone XS den farkı yok ve hatta iPhone XR ın bataryası iPhone XS den daha iyi.

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Garantili iPhone XR almanızı tavsiye ederim. iPhone XR ile XS arasındaki fark telephoto kamerasının olmaması ve ekran kalitesi abartıldığı kadar kötü değil iPhone XR ın ekranı ama iPhone XS kadar iyi değil. Ekran, tasarım ve telephoto kamerasının olmaması dışında iPhone XS den farkı yok ve hatta iPhone XR ın bataryası iPhone XS den daha iyi.
Biliyorum fakat.. iphone xs xra göre daha premium cihaz.. kullanılan materyalleri vs daha premium hissettiren bir cihaz..

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Garantisiz bir iPhone almanızı önermem.

Ayrıca telefon alırsam mağazadan almayı planlıyorum.. kargoculara güvenim yok
Aynen mağazadan alman daha mantıklı. Kargo ile alınca aşağıdaki haberdeki gibi sıkıntılar çıkabiliyor.

Reaksiyon puanı
6,381
Garantisiz bir iPhone almanızı önermem.

Aynen mağazadan alman daha mantıklı. Kargo ile alınca aşağıdaki haberdeki gibi sıkıntılar çıkabiliyor.
Bu adam bahtsız bedeviymiş harbiden, telefonun içinden geçmişler.

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
garantili xr a bak derim

Michael De Santa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Üstüne biraz daha koyup Apple sitesinden sıfır iPhone XR alabiliyorsunuz. Bazı yerlerde sıfır daha ucuza da bulabilirsiniz. 6000 TL bütçe bandı ile Sahibinden vesaire yerlerden telefon almak saçma.

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Üstüne biraz daha koyup Apple sitesinden sıfır iPhone XR alabiliyorsunuz. Bazı yerlerde sıfır daha ucuza da bulabilirsiniz. 6000 TL bütçe bandı ile Sahibinden vesaire yerlerden telefon almak saçma.

Biliyorum vatan yada mediamarkt almayi planliyorum.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Telefoncuları dolaş.Uygun fiyata 0 yada ikinci el xs al keyfine bak.Xs in premium görüntüsü bile almak için yeterli bir sebep.

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Telefoncuları dolaş.Uygun fiyata 0 yada ikinci el xs al keyfine bak.Xs in premium görüntüsü bile almak için yeterli bir sebep.
Açıkcası ikinci el almak istemiyorum.. sıfır kapalı kutusundan çıkarmak ayrı bi his ve ona ilk hattını vs takan sen oluyorsun... nasip xr imiş yapacak bişi yok