iPhone telefon alacağım.. yardımcı olabilir misiniz..?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

larsbutgod

Asistan
Merhabalar herkese.. 6100-6200 tl bütçem var.. bir süredir fikrim xr almaktı fakat sahibinden gezinirken bunu gördüm.. Ne düşünüyorsunuz... Bu ürün sanırsam garantili değil.. ya bu ya da garantili xr.. yorumlarızı belirtirseniz sevinirim..

Ekli dosyalar

Ravenn

Asistan
Merhabalar herkese.. 6100-6200 tl bütçem var.. bir süredir fikrim xr almaktı fakat sahibinden gezinirken bunu gördüm.. Ne düşünüyorsunuz... Bu ürün sanırsam garantili değil.. ya bu ya da garantili xr.. yorumlarızı belirtirseniz sevinirim..
bence garantili xr alarak işinizi garantiye alın.Ayrıca oneplus 7t ye bakın derim

larsbutgod

Asistan
Garantili Xr almanızı tavsiye ederim. İşinizi sağlama almış olursunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden android düşünmüyorsunuz?
iosun stabilitesini ve kalitesini androidde bulamadığım için ve ayrıca sosyal medyada aktif birisi olduğum için video olsun , fotoğraf olsun tarafım iosda..

(Evo)lution

Profesör
Garantili iPhone XR almanızı tavsiye ederim. iPhone XR ile XS arasındaki fark telephoto kamerasının olmaması ve ekran kalitesi abartıldığı kadar kötü değil iPhone XR ın ekranı ama iPhone XS kadar iyi değil. Ekran, tasarım ve telephoto kamerasının olmaması dışında iPhone XS den farkı yok ve hatta iPhone XR ın bataryası iPhone XS den daha iyi.

larsbutgod

Asistan
Garantili iPhone XR almanızı tavsiye ederim. iPhone XR ile XS arasındaki fark telephoto kamerasının olmaması ve ekran kalitesi abartıldığı kadar kötü değil iPhone XR ın ekranı ama iPhone XS kadar iyi değil. Ekran, tasarım ve telephoto kamerasının olmaması dışında iPhone XS den farkı yok ve hatta iPhone XR ın bataryası iPhone XS den daha iyi.
Biliyorum fakat.. iphone xs xra göre daha premium cihaz.. kullanılan materyalleri vs daha premium hissettiren bir cihaz..

panzR33

Profesör
Garantisiz bir iPhone almanızı önermem.

Ayrıca telefon alırsam mağazadan almayı planlıyorum.. kargoculara güvenim yok
Aynen mağazadan alman daha mantıklı. Kargo ile alınca aşağıdaki haberdeki gibi sıkıntılar çıkabiliyor.

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Garantisiz bir iPhone almanızı önermem.

Aynen mağazadan alman daha mantıklı. Kargo ile alınca aşağıdaki haberdeki gibi sıkıntılar çıkabiliyor.
Bu adam bahtsız bedeviymiş harbiden, telefonun içinden geçmişler.

Son mesajlar