incehesap.com güvenilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Kronexx12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
SSD ve SD Kart aldım, sorunsuz geldi. Bir sorun çıkacağını zannetmiyorum ama virüsten dolayı şu zamanlarda belki sorun yaşayabilirsiniz, özellikle kargo, iletişim ve kargonun kargoya verilme süresi anlamında.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Mouse, mousepad gibi küçük alışverişlerim oldu. Bir sorun yaşamadım siparişlerimde. Güvenilir olduğunu söyleyebilirim ancak bizzat oradan pc parçaları almış biri yazarsa daha iyi olur.

ByMoToRisT

Asistan
Reaksiyon puanı
181
O gecikmeleri göze alıyorum. 2.el ürün gelirse veya hasarlı ürün gelirse sorun yaşar mıyım diye düşünüyorum.
SSD ve SD Kart aldım, sorunsuz geldi. Bir sorun çıkacağını zannetmiyorum ama virüsten dolayı şu zamanlarda belki sorun yaşayabilirsiniz, özellikle kargo, iletişim ve kargonun kargoya verilme süresi anlamında.

Kronexx12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O gecikmeleri göze alıyorum. 2.el ürün gelirse veya hasarlı ürün gelirse sorun yaşar mıyım diye düşünüyorum.
2.El ürün göndermezler, eğer öyle bir sorun olursa iade edersiniz her türlü. Onlar itiraz etseler bile 14 Gün içinde kutusu açılsın açılmasın iade etme hakkınız var.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ufak tefek ürünler almışımdır ama büyük çaplı veya toplama PC almadım. ( Türkiyenin belli başlı adı duyulmuş sitelerinden üzeceğini sanmıyorum. )

Burada kurum ile ilgili şikayetlere bakabilirsin. Genelde şikayetler kargo ile ilgili gibi geldi bana.( Geri dönüş oranının %100 olması iyi birşey bana göre)

Kapalı kutu ve garantili kutular gönderdikçe bence sıkıntı olmayacaktır. İlk 15 gün içinde üründe sıkıntı çıkmazsa ondan sonra devreye Garanti girer zaten bir sorun veya Sıkıntı yaşadığında.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Ben 4-5 ay önce telefonum için nano kırılmaz ekran koruyucu almıştım. Sorun yaşamadım. Ama küçük bir alışverişti.
N11'deki mağazasında 50₺'ye sattığı ürünü kendi sitesinden 20₺'ye almıştım.

Kronexx12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu arada eğer 14 gün içinde iade edebilme ihtimaliniz var ise kesinlikle Hepsiburadayı seçmeyin. Kendisi bu konuda rezil ve dolandırıcı bir firmadır. Ürünü iade etmek istediğinizi müşteri hizmetlerine belirttiğinizde, böyle bir hakkınızın olmadığını ve bir çok palavra şeyler daha söyleyerek iade ettirmemek için ellerinden geleni yaparlar. Bana aldığım bir kaç üründe sorun çıkarttıklarından beri Hepsiburadaya tövbe ettim.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bu arada eğer 14 gün içinde iade edebilme ihtimaliniz var ise kesinlikle Hepsiburadayı seçmeyin. Kendisi bu konuda rezil ve dolandırıcı bir firmadır. Ürünü iade etmek istediğinizi müşteri hizmetlerine belirttiğinizde, böyle bir hakkınızın olmadığını ve bir çok palavra şeyler daha söyleyerek iade ettirmemek için ellerinden geleni yaparlar. Bana aldığım bir kaç üründe sorun çıkarttıklarından beri Hepsiburadaya tövbe ettim.
Aldığın ürün ile alakalıdır o yoksa Hepsiburada direk iade alıyor.
SİM kart takılan ürünler iç çamaşırı vb kişiye özel ürünler makyaj malzemesi vb alıcının kullanıp geri iade edebileceği ürünleri almıyorlar.

ByMoToRisT

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Herkese teşekkür ederim. Ben ikna oldum. Bir de 2 banka ile anlaşması var. Bankalar sakat yerlere yatırım yapmaz. :)

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
En iyisi bile olsa bir sürü şikayet alıyor firmalar gayet normal bence her insanı memnun edemiyorlar. Bende Mouse Pad ile kulaklık aldım oradan ortalama 2 gün içinde elime ulaştılar.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Öncelikle linki belirtin. Sitenin güvenilirliğini yorumlardan anlayabilirim. Sonu bilişim ile biten sitelerden uzak durun!

• İstanbulbilisim.com
  • Nanokatalog.com
  • Bossbilisim.com

ProxyGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
İnce Hesap güvenilir bir yer. Bur forumda da oradan bilgisayar parçaları alanlar da oluyor. Hele güzel bir indirim yakalarsan daha da güzel oluyor. Keşke bende İnce Hesap gibi yerlerden satın alabilsem alırdım. Hiç o zaman Vatan Bilgisayar'dan almazdım.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Hocam Vatan kazık bir yer. Güven meselesi yüzünden mi oradan alıyorsunuz?
Evet biliyorum kazık bir yer. İnternet üzerinden alışveriş içinde kredi kartı falan lazım. Seneye askere gideceğim diye şimdi çalışmıyorum. Yoksa ben deli miyim de oradan alayım. Yani güvenilir bir yer ama gerçekten fiyat farkı koyuyor.

ProxyGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Mech serisi ısınıyor diye biliyorum, siz bütçenizi belirtip yeni konu açın.
Arkadaşım kullanıyor 65 derecelerde geziyor 1080 p ultrada Sapphire Pulse alabilirim onun yerine?Mechte sorun başlarda vardı ilk çıktığı zaman bende okumuştum ama sonradan düzeltildi tarzı yorumlar okudum.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Arkadaşım kullanıyor 65 derecelerde geziyor 1080 p ultrada Sapphire Pulse alabilirim onun yerine?Mechte sorun başlarda vardı ilk çıktığı zaman bende okumuştum ama sonradan düzeltildi tarzı yorumlar okudum.
Ben yine de almazdım. Kronik sorunlu SSD sonradan düzeltilse bile :) Çünkü TUF serisinin Evo modeli düzeltildi dediler ama yine de devam ediyormuş galiba. Siz bütçenizi belirtip yeni konu açın bence. Tek sorun ekran kartında bana kalırsa :)

ProxyGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben yine de almazdım. Kronik sorunlu SSD sonradan düzeltilse bile :) Çünkü TUF serisinin Evo modeli düzeltildi dediler ama yine de devam ediyormuş galiba. Siz bütçenizi belirtip yeni konu açın bence. Tek sorun ekran kartında bana kalırsa :)
Anladım sanırım dediğiniz şey rx5500 xtler ile ilgili.

Son mesajlar