Soru incehesap.com güvenilir mi?

Kronexx12

Üyecik
SSD ve SD Kart aldım, sorunsuz geldi. Bir sorun çıkacağını zannetmiyorum ama virüsten dolayı şu zamanlarda belki sorun yaşayabilirsiniz, özellikle kargo, iletişim ve kargonun kargoya verilme süresi anlamında.

The Commander

Profesör
Mouse, mousepad gibi küçük alışverişlerim oldu. Bir sorun yaşamadım siparişlerimde. Güvenilir olduğunu söyleyebilirim ancak bizzat oradan pc parçaları almış biri yazarsa daha iyi olur.

ByMoToRisT

Asistan
O gecikmeleri göze alıyorum. 2.el ürün gelirse veya hasarlı ürün gelirse sorun yaşar mıyım diye düşünüyorum.
SSD ve SD Kart aldım, sorunsuz geldi. Bir sorun çıkacağını zannetmiyorum ama virüsten dolayı şu zamanlarda belki sorun yaşayabilirsiniz, özellikle kargo, iletişim ve kargonun kargoya verilme süresi anlamında.

Kronexx12

Üyecik
O gecikmeleri göze alıyorum. 2.el ürün gelirse veya hasarlı ürün gelirse sorun yaşar mıyım diye düşünüyorum.
2.El ürün göndermezler, eğer öyle bir sorun olursa iade edersiniz her türlü. Onlar itiraz etseler bile 14 Gün içinde kutusu açılsın açılmasın iade etme hakkınız var.

OzkanK.

Profesör
Ufak tefek ürünler almışımdır ama büyük çaplı veya toplama PC almadım. ( Türkiyenin belli başlı adı duyulmuş sitelerinden üzeceğini sanmıyorum. )

Burada kurum ile ilgili şikayetlere bakabilirsin. Genelde şikayetler kargo ile ilgili gibi geldi bana.( Geri dönüş oranının %100 olması iyi birşey bana göre)

Kapalı kutu ve garantili kutular gönderdikçe bence sıkıntı olmayacaktır. İlk 15 gün içinde üründe sıkıntı çıkmazsa ondan sonra devreye Garanti girer zaten bir sorun veya Sıkıntı yaşadığında.

bilexsamet

Profesör
Ben 4-5 ay önce telefonum için nano kırılmaz ekran koruyucu almıştım. Sorun yaşamadım. Ama küçük bir alışverişti.
N11'deki mağazasında 50₺'ye sattığı ürünü kendi sitesinden 20₺'ye almıştım.

Kronexx12

Üyecik
Bu arada eğer 14 gün içinde iade edebilme ihtimaliniz var ise kesinlikle Hepsiburadayı seçmeyin. Kendisi bu konuda rezil ve dolandırıcı bir firmadır. Ürünü iade etmek istediğinizi müşteri hizmetlerine belirttiğinizde, böyle bir hakkınızın olmadığını ve bir çok palavra şeyler daha söyleyerek iade ettirmemek için ellerinden geleni yaparlar. Bana aldığım bir kaç üründe sorun çıkarttıklarından beri Hepsiburadaya tövbe ettim.

OzkanK.

Profesör
Bu arada eğer 14 gün içinde iade edebilme ihtimaliniz var ise kesinlikle Hepsiburadayı seçmeyin. Kendisi bu konuda rezil ve dolandırıcı bir firmadır. Ürünü iade etmek istediğinizi müşteri hizmetlerine belirttiğinizde, böyle bir hakkınızın olmadığını ve bir çok palavra şeyler daha söyleyerek iade ettirmemek için ellerinden geleni yaparlar. Bana aldığım bir kaç üründe sorun çıkarttıklarından beri Hepsiburadaya tövbe ettim.
Aldığın ürün ile alakalıdır o yoksa Hepsiburada direk iade alıyor.
SİM kart takılan ürünler iç çamaşırı vb kişiye özel ürünler makyaj malzemesi vb alıcının kullanıp geri iade edebileceği ürünleri almıyorlar.

ByMoToRisT

Asistan
Herkese teşekkür ederim. Ben ikna oldum. Bir de 2 banka ile anlaşması var. Bankalar sakat yerlere yatırım yapmaz. :)