Huawei p40 lite & samsung a71?

Bu konuyu okuyanlar

hmznrdhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Öncelikle herkese merhaba, ben aranıza yeni katıldım ve buda ilk sorum.
Yardımcı olabilecek herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Soru başlığında yazdığım gibi.
Huawei p40 lite' mi? & samsung a71' mı?
Bu iki telefonu inceleyen kişilerden tarafsız cevap alabilirsem sevinirim.
Not: şahsen Huawei taraftarıyım lakin kıyasla yaptığım zaman Samsung Bi tık daha öndeymiş gibi duruyor.
Bu acaba Bi yanıltma mıdır yoksa gerçek midir.
Bilgilerinizi rica ediyorum.

hmznrdhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Kesinlikle Samsung a71 özellikle ekran ve kamera özelliği daha yüksek.
.
Aslında karşılaştırma yaptığımda bende öyle gördüm a71 özellikleri p40 lite den fazla.
Ama hani ben bilmiyorum.
SDN sıkı takipçisiyim.
Bir önceki telefonum p20pro onuda lırken shitdelete'nin tüm p 20pro videolarını izleyerek aldım, hani dedim ya ben Huawei taraftarıyım. Bu illa onu alacağım anlamına gelmiyor.
Tabiki kamera ve ekran önemli
-Bunun yanı sıra ısınma sorunu hangisinde daha çok.
-kasma problemi ikisi arasında karşılaştırma yaparsak hangisi kasıyor diyebiliriz.
- bunun gibi kıyaslama bekliyorum.
Shifdelete sürekli bu teknoloji üzerine çalışmakta, bunu gerçekten bilenler iki telefonu da yani, bilenlerden 4 göz 8 kulak cevaplar bekliyorum
---Yorumunuz için teşekkür ederim ---

shooter016

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bu ikisi arasında a71 öndedir. Fakat o bütçeye çıktıktan sonra realme 6 pro tavsiye ederim. Yada bir tık üstü olan (fiyat olarak) nova 5t al derim.

hmznrdhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12

Not: şahsen Huawei taraftarıyım lakin kıyasla yaptığım zaman Samsung Bi tık daha öndeymiş gibi duruyor.
.

akdmr.fth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
O fiyat aralığında kesinlikle Nova 5t ile Realme 6 pro arasında tercih yapmalısın. Benim terciim nova 5t olurdu.

hmznrdhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
O fiyat aralığında kesinlikle Nova 5t ile Realme 6 pro arasında tercih yapmalısın. Benim terciim nova 5t olurdu.
.
Ben kesinlikle Huawei taraftarıyım, ayrıca seviyorum Huawei telefonlarını.
P40lite gözüme hoş göründü
Sabahtan beri içerik videoları izliyorum nova 5t ile alakalı.
Tabii burdaki kullanıcıların fikirleri de çok değerli

shooter016

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Konumlandirmayi düzgün yapın enaz 2 seviye sinyal alacak şekilde problem yaşamazsınız. 2 seviyeye nasıl konumlandiracagim derseniz telefonunuzun wifi seviyesi en dipde olmasın 1 tık üstünü gördüğü yere koyabilirsiniz. Mevcut modemle bu şekilde deneyebilirsiniz. Bu arada her yeri kenetik elemanları sarmış aman dikkat edin[emoji106]
.
Ben kesinlikle Huawei taraftarıyım, ayrıca seviyorum Huawei telefonlarını.
P40lite gözüme hoş göründü
Sabahtan beri içerik videoları izliyorum nova 5t ile alakalı.
Tabii burdaki kullanıcıların fikirleri de çok değerli
p40 lite ile nova 5t arasında kaldıysan ben kesinlikle nova 5t derim. P40 lite bence o fiyata olmamış 2800 civarı olsa fiyat açısından alınabilirdi. Bence nova 5t daha üstte. Şahsen kendim de telefon alacağım ayın 15 inden sonrasını bekliyorum. Kendi maddiyat açımdan. R6pro veya nova 5t arasindayim. R6pro fiyatı düşerse onu alacağım düşmez ise nova 5t gibi görünüyor.

Reaksiyon puanı
6,381
A71 ama o fiyata Realme 6 pro daha iyi olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

.
Aslında karşılaştırma yaptığımda bende öyle gördüm a71 özellikleri p40 lite den fazla.
Ama hani ben bilmiyorum.
SDN sıkı takipçisiyim.
Bir önceki telefonum p20pro onuda lırken shitdelete'nin tüm p 20pro videolarını izleyerek aldım, hani dedim ya ben Huawei taraftarıyım. Bu illa onu alacağım anlamına gelmiyor.
Tabiki kamera ve ekran önemli
-Bunun yanı sıra ısınma sorunu hangisinde daha çok.
-kasma problemi ikisi arasında karşılaştırma yaparsak hangisi kasıyor diyebiliriz.
- bunun gibi kıyaslama bekliyorum.
Shifdelete sürekli bu teknoloji üzerine çalışmakta, bunu gerçekten bilenler iki telefonu da yani, bilenlerden 4 göz 8 kulak cevaplar bekliyorum
---Yorumunuz için teşekkür ederim ---
İkisi de kasmayan ve pek ısınmayan telefonlar. Ama o bütçede Realme 6 pro öneririm.

hmznrdhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
p40 lite ile nova 5t arasında kaldıysan ben kesinlikle nova 5t derim. P40 lite bence o fiyata olmamış 2800 civarı olsa fiyat açısından alınabilirdi. Bence nova 5t daha üstte. Şahsen kendim de telefon alacağım ayın 15 inden sonrasını bekliyorum. Kendi maddiyat açımdan. R6pro veya nova 5t arasindayim. R6pro fiyatı düşerse onu alacağım düşmez ise nova 5t gibi görünüyor.
.
Dürüst olmak gerekirse P40lite hakikatten fiyatı biraz abartılı olmuş,
Telefon okey estetik duruyor, ayrıca şu ormn yeşili gel bana gel bana diyor snki ?.
Fiyat konusunda dediğin gibi düşerse fiyatı P40lite, hayır düşmezse nova 5t olabilir yani sevdim telefonu.
Teşekkür ederim

A71 ama o fiyata Realme 6 pro daha iyi olabilir.

İkisi de kasmayan ve pek ısınmayan telefonlar. Ama o bütçede Realme 6 pro öneririm.
.
Ben biraz fazla takıntılı biriyim, böyle durumlarda cidden 10 15 inceleme videosu izlerim.
Farklı fikirler almak isterim.
Bu konuda realme 6pro da gayet hoş duruyor, düşündüğüm telefonlar arasında.
Samsung bile sıranın sonunda realme ve 1sıra da Huawei var aklımda.
Bu yüzden beklemedeyim.
Bayram sonrasına kalacak bizim iş ??
Teşekkür ederim

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

A71 öneririm.P40 lite sunduğu özelliklere göre fiyatı pahalı.P40 lite ın ederi maksimum 2500 TL.Daha fazlası verilmez.A71 bir çok konuda P40 lite dan iyi.A71 dışında Realme 6 Pro da alabilirsin.

hmznrdhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
A71 öneririm.P40 lite sunduğu özelliklere göre fiyatı pahalı.P40 lite ın ederi maksimum 2500 TL.Daha fazlası verilmez.A71 bir çok konuda P40 lite dan iyi.A71 dışında Realme 6 Pro da alabilirsin.
.
Pimpirikli olmak iyimi kötü mü bilemiyorum ama bu huyumu gıcık olduğum kadar seviyorum da.
Realme 6 pro yu da tabi alacakları listesinde başta Huawei var tabi Samsung ta kafamı karıştırıyor değil.
Teşekkür ederim ??

Son mesajlar