S10e mi p40lite mi

Bu konuyu okuyanlar

Umutcan624

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu an iPhone 5s kullanıyorum ve haliyle değiştirme kararı aldım şu anda iki model arasında kaldım S10e benim dikkatimi çeken bir cihaz ama P40 lite de gayet güzel bir cihaz ikisi arasında kaldım veya farklı cihaz önerileriniz varmıdır teşekkürler

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Şu an iPhone 5s kullanıyorum ve haliyle değiştirme kararı aldım şu anda iki model arasında kaldım S10e benim dikkatimi çeken bir cihaz ama P40 lite de gayet güzel bir cihaz ikisi arasında kaldım veya farklı cihaz önerileriniz varmıdır teşekkürler

S10e fiyatına S10 Lite öneririm.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Tabiki S10e.Huaweinin orta seviye cihazlarını salla.S10e üzerse bataryada üzer.Batarya hariç her konuda çok başarılı bir cihaz.Batarya problemi olursa foruma konu açarsın yardım ederiz.

Umutcan624

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabiki S10e.Huaweinin orta seviye cihazlarını salla.S10e üzerse bataryada üzer.Batarya hariç her konuda çok başarılı bir cihaz.Batarya problemi olursa foruma konu açarsın yardım ederiz.
Bir sorum da şu 2020 s10e alınır mı

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Bir sorum da şu 2020 s10e alınır mı
Alınır niye alınmasın.Bir akıllı telefondan ne beklersin? Ekran kalitesi, gayet iyi bir ekranı var.Stereo hoparlör, abilerinde olduğu gibi Dolby destekli stereo hoparlör var.Arka kamera, telephoto (optik zoom) dışında kamera çok başarılı.Bir tek optik zoom yok,8x digital zoom var.Ön kamera,10 MP çok güzel selfieler çekebiliyor.Video,Hem arka,hem ön kamerası 4k 60 FPS çekebiliyor.S10e al keyfine bak diyorum.

Umutcan624

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocamın dediğine katılıyorum S10 Lite almanız daha mantıklı bir tercih
Alınmaması için bir neden görmüyorum. Sizi düşündüren nedir ?
Stabilizesini kaç sene korur hızını felan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınır niye alınmasın.Bir akıllı telefondan ne beklersin? Ekran kalitesi, gayet iyi bir ekranı var.Stereo hoparlör, abilerinde olduğu gibi Dolby destekli stereo hoparlör var.Arka kamera, telephoto (optik zoom) dışında kamera çok başarılı.Bir tek optik zoom yok,8x digital zoom var.Ön kamera,10 MP çok güzel selfieler çekebiliyor.Video,Hem arka,hem ön kamerası 4k 60 FPS çekebiliyor.S10e al keyfine bak diyorum.
Hocam s10e kaç sebep stabilliğini korur hız ve performans olarak

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Kesinlikle s10e hertürlü çok daha iyi bir cihaz. Ama S10e yerine S10 Lite almanızı tavsiye ederim

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Stabilizesini kaç sene korur hızını felan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam s10e kaç sebep stabilliğini korur hız ve performans olarak
3 yıl rahat kullanım sağlar. Zaten amiral gemilerinin ömrü 4 yıldır.