Redmi note 8 VS Mİ A3

Bu konuyu okuyanlar

Ataizi34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Redmi note 8 mi, Mi A3 mu? Mi A3 şuan hepsiburada da 128 GB'lık versiyonu 2099 TL'ye satılıyor Redmi note 8 ise 64 GB'lık versiyonu 1750'tlye satılıyor, sizce hangisini almalıyım?

yusufgzb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben mi A3 kullanıyorum .
1. Sıkıntı : ekran parmak izi okuyucusu rezalet okumuyor okuyuncadaok geç 1 sn den fazla sürdüğü oluyor
2. Sıkıntı : Android one olduğu için sözde güncelleme desteği var ama tam 3 kere Android 10 verip hatalı olduğu için geri çektiler
3 . Sıkıntı :18W şarjı desteklemesine rağmen kutusundan 10 W çıkıyor (hayır destekliyorsan koy )
4 . Sıkıntı : Ekran kalitesi düşük şöyle söylim Pubg yi güzel bir kalitede oynayabilecek donanım var ama ekran buna engel olduğu için oynayamıyorsun ( diğer oyunlar içinde geçerli )

Reaksiyon puanı
6,381
İkisi de değil, M30s.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Batarya, ekran ve işlemci konusunda M30s daha iyi bir telefon.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
2100tl verebiliyorsan ve güncelleme önemsiz ise meizu 16th

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Ben mi A3 kullanıyorum .
1. Sıkıntı : ekran parmak izi okuyucusu rezalet okumuyor okuyuncadaok geç 1 sn den fazla sürdüğü oluyor
2. Sıkıntı : Android one olduğu için sözde güncelleme desteği var ama tam 3 kere Android 10 verip hatalı olduğu için geri çektiler
3 . Sıkıntı :18W şarjı desteklemesine rağmen kutusundan 10 W çıkıyor (hayır destekliyorsan koy )
4 . Sıkıntı : Ekran kalitesi düşük şöyle söylim Pubg yi güzel bir kalitede oynayabilecek donanım var ama ekran buna engel olduğu için oynayamıyorsun ( diğer oyunlar içinde geçerli )
Ben de Redmi Note 8 kullanıyorum.
Android 10, Redmi Note 8'e hatalı olarak bile henüz gelmedi. ?
Aynı şekilde Redmi Note 8'de de 18W hızlı şarj desteği olmasına rağmen kutusundan da 10W şarj adaptörü çıkıyor.
Aralarındaki belirgin fark ekran çözünürlüğü ve türü galiba: birisi IPS, diğeri Amoled ekran ve Redmi Note 8'in çözünürlüğü daha yüksek.

Ama Redmi Note 8'de iki farklı ekran paneli markası kullanılıyor: Tianma ve Huaxing. Eğer telefonda Tianma panel kullanılmışsa ekran sorun çıkarabilir. Çünkü bu kunuda şikayetler çok.