bilgisayar için kazandıran yaz işleri

Bu konuyu okuyanlar

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
yazın pc toplamak istiyorum önceki yazdan biriktirdiğim parayla monitör aldım 5300 tlye kadar rtx2060 lı pc almak istiyorum hangi yaz işleri çok kazandırır kaç ay çalışma gerektirir (turistik bir yerdeyim)

HABAR

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Turistik yerdeyseniz otel, restoran vb. bir yerde çalışabilirsiniz. Hem bu sayede yabancı dilinizi geliştirmiş de olursunuz.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Tesisat işinde çıraklık. 1.000 tl maaş+her gittiğin yerde bahşiş. Bazen dükkandan bağımsız işe çıkıp para alıyorsun. Ama işten anlamak lazım.

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Tesisat işinde çıraklık. 1.000 tl maaş+her gittiğin yerde bahşiş. Bazen dükkandan bağımsız işe çıkıp para alıyorsun. Ama işten anlamak lazım.
çıraklık pek düşünmüyorum açıkçası kendi yapabilceğim işler daha iyi olur

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Saçma olabilir ama ben yinede söyleyeceğim. Gündüzleri toptan marketlerden su alıp satabilirsin kâr marjı yüksek olur.

tsche

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Turistik bir yerdeysen turistlere bir şeyler satman lazım dostum. Hediyelik eşya veya yöresel ürünler olabilir. Hem yabancı dilini geliştirirsin hem de parar kazanırsın. Az para kazansan da ileride gitmek zorunda kalacağın ingilizce kursundan kurtulursun. :)

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Saçma olabilir ama ben yinede söyleyeceğim. Gündüzleri toptan marketlerden su alıp satabilirsin kâr marjı yüksek olur.
Hayir sacma degil onceki yaz denedim oluyor gene yapicagim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Turistik bir yerdeysen turistlere bir şeyler satman lazım dostum. Hediyelik eşya veya yöresel ürünler olabilir. Hem yabancı dilini geliştirirsin hem de parar kazanırsın. Az para kazansan da ileride gitmek zorunda kalacağın ingilizce kursundan kurtulursun. :)
Evwt yapacagim