İpad

Bu konuyu okuyanlar

Feyziataulu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 2 3 tane hafif oyun olmak üzere genelde sosyal medya ve film izlemek için bir tablet alacağım bunun için iki tablet arasında kaldım ( ipad 7. Nesil ve ipad air 3 ) sizce hangisini almalıyım ??

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
İPad Air 3 alacak bütçeniz varsa air 3 alın

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Ben 2 3 tane hafif oyun olmak üzere genelde sosyal medya ve film izlemek için bir tablet alacağım bunun için iki tablet arasında kaldım ( ipad 7. Nesil ve ipad air 3 ) sizce hangisini almalıyım ??

Merhaba, Aralarinda Ciddi Bir Fark Olmadigi Icin Ipad Air 3 Almanizi Tavsiye Ediyorum.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Merhaba, Aralarinda Ciddi Bir Fark Olmadigi Icin Ipad Air 3 Almanizi Tavsiye Ediyorum.
Nasıl fark olmaz ? Nerdeyse 2 katlık fiyat farkı, retina ekran, A12 biyonik chipset ne zamandan beri ciddi bir fark olmadı?

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Nasıl fark olmaz ? Nerdeyse 2 katlık fiyat farkı, retina ekran, A12 biyonik chipset ne zamandan beri ciddi bir fark olmadı?

Belki Bunu da Kabullenmeyeceksiniz Ama Hicbir Farki Yok Sadece Boyutsal Olarak Fark Var. Sozunu Ettiginiz Seyler Uzerinde Ufaktan Bir Gelistirme Yapip Ticari Satis Amaciyla Farkli Bir Isimlendirme Ile Sunulmus Halidir. Ekran Mekran Hikaye ...
Fiyatlara Gelince; Konu Sahibi Herhangi Bir Limit Belirtmemis.
Iyi Forumlar.

KürşaD63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 7. Nesil ipad ve smart keyboard kullanıyorum. şuan 7. nesil 2500₺ air 3 ise 3500₺. Yani arada 1000 liralık bir fark var. Değer mi bu kadar fark vermeye? Bence hayır. Zaten ikisinin de dış çerçeve boyutu aynı. Sadece 7. nesilin kenarları daha kalın. 0.3 inç fark var. diğer özellik farklarını tam bilmiyorum ama sanırım işlemcisi bi tık daha iyi air’in.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Işlemciye fazla fazla ihtiyacın yok ki bu işlemlerde. Niye Air3 istiyorsun? Bütçe bol değilse iPad 7 al.