amd sürücü güncelleme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Muhammed Adem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım isticektim AMD Radeon R5 M330 ekran kartım var işlemcim AMD Radeon A8 7410 with AMD Radeon R5 Graphics aygıt yöneticisi kısmında nasıl göründüğünü görüntü olarak ekledim şu an 2017 sürümünü kullanmaktayım AMD'nin sitesinde ekran kartı bilgilerimi girip sürücü güncellemesini yaptıktan sonra ekranım 3 saniyede bir donuyor ve kullanılamaz oluyor aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelle yaptığımda da aynı sorunla karşılaşıyorum aşağı kısma fotoğrafları ekledim şimdiden yardım etmeye çalışan ve eden herkese teşekkür ediyorum. Aygıt yöneticisinden yaptığımda da 2020 sürümünü yüklüyor AMD'nin kendi sitesinden yaptığımda da. Ekran Görüntüsü (4).png Ekran Görüntüsü (6).png Ekran Görüntüsü (7).png Ekran Görüntüsü (8).png Ekran Görüntüsü (9).png Ekran Görüntüsü (10).png

Son düzenleme:

Mehmetakiftural

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Arkadaşım şuan için yapman gereken o eski sürüme dönmen.Amd firması Nvidia'ya kafa tutacam diye baştan sağma sürücüler çıkardı, dün haberlere konu oldu bunu yaşayan tek sen değilsin.
En iyisi eski ama sağlam olan sürücüyü tekrar yüklemen

Muhammed Adem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım şuan için yapman gereken o eski sürüme dönmen.Amd firması Nvidia'ya kafa tutacam diye baştan sağma sürücüler çıkardı, dün haberlere konu oldu bunu yaşayan tek sen değilsin.
En iyisi eski ama sağlam olan sürücüyü tekrar yüklemen
şu an eski sürümü kullanıyorum 2017 olanı ama fps de falan ciddi düşüşler var cevabın içinde teşekkür ederim

OrcnYlmzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Adrenalin 2020 Edition 20.4.1 en günceli bu şu an bunu kur bence bir sıkıntısı yok gibi duruyor. Önce DDU ile güvenli moddan temizlik yap internetle bağlantını kes tamamiyle arka plandan eski ekran kartı sürücüsü kurmasın sonra cclenearle kayıt defterini temizle sonra kurmaya başla tamamdır.

Muhammed Adem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adrenalin 2020 Edition 20.4.1 en günceli bu şu an bunu kur bence bir sıkıntısı yok gibi duruyor. Önce DDU ile güvenli moddan temizlik yap internetle bağlantını kes tamamiyle arka plandan eski ekran kartı sürücüsü kurmasın sonra cclenearle kayıt defterini temizle sonra kurmaya başla tamamdır.
tamam deneyip dönüş yapıcam teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

denedim ama maalesef olmadı gene 3 saniyede bir donuyor

Son düzenleme:

OrcnYlmzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
tamam deneyip dönüş yapıcam teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

denedim ama maalesef olmadı gene 3 saniyede bir donuyor

AMD cleanup utility güvenli mod da deneyip ekran kartı sürücünü temizleyip aynı şeyleri yapar mısın birde.

Son mesajlar