Eşit Ağırlıktan Bilgisayar veya yazılım mühendisi olabilirmiyim ?

Bu konuyu okuyanlar

Erendag1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Sayısal derslerim fena değildi ama eşit ağırlık seçmek durumunda kaldım daha iyi yaparım diye
bilgisayar mühendisi olmak istiyordum eşit ağırlık seçtim için olamaz mıyım merak ediyorum yani eşit ağırlık seçtim
Ve tyt aytde matematik ve Feni iyi yaparsam bilgisayar mühendisliği bölümüne gidebilirmiyim ?
Yoksa eşit ağırlık seçtim için artık imkansız mı ?

Şimdiden Teşekkürler .

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Yerleştirmeni eşit ağırlığa göre yapacaklar. Sanmıyorum

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Tyt yi zaten yapmak zorundasin . Ayt de ekstra fen çözmen gerek

Reaksiyon puanı
892
Sayısal derslerim fena değildi ama eşit ağırlık seçmek durumunda kaldım daha iyi yaparım diye
bilgisayar mühendisi olmak istiyordum eşit ağırlık seçtim için olamaz mıyım merak ediyorum yani eşit ağırlık seçtim
Ve tyt aytde matematik ve Feni iyi yaparsam bilgisayar mühendisliği bölümüne gidebilirmiyim ?
Yoksa eşit ağırlık seçtim için artık imkansız mı ?

Şimdiden Teşekkürler .
yönetim bilişim sistemleri var bounda orada bilgisayar mühendisliğine benzer dersler var
ayrıca bence bilgisayar mühendisliği boun,itü,koç,odtü bitirmedikten sonra mantıksız.benim de hayalimdi ama mf için o dereceler zor.fiziğim kötü benim.
şuan mfyim ama seneye tmye geçebilirim ekonomi daha çok ilgimi çekiyor.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
şimdiki sistemi tam bilemiyorum ama olması lazım, ve bilgisiyar mühendisliği için çok düşük puanlı anadolu şehirlerinde üniversite programları var eğer onları da yakalayamaz ise uzaktan eğitim programı var...