Yeni iPad Pro 2020

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Apple, yeni iPad Pro 2020'yi tanıttı bugün. Detaylı özellikleri de yazdık bu haberde;

Nasıl buldunuz?

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Kamera tasarımını 11 pro'ya benzettim

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Apple, yeni iPad Pro 2020'yi tanıttı bugün. Detaylı özellikleri de yazdık bu haberde;

Nasıl buldunuz?
Online olarak mı tanıttılar yoksa direk siteye mi koydular?

A12z’yi merak ettim doğrusu ama genel olarak ipad pro 3’ten çok fark göremedim.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
A13x yok maalesef. Sanırsam a12x’in biraz daha iyi hakini yapıp z’yi yapıştırmışlar. Sanırsam performans kısmında diğerlerinden çok üstün olduğu için bu yıl performansı fazla yükseltmemişler(bunu daha önce de yaptılar). Hem a12x’e göre ne kadar iyi onu bile bilmiyorum.
6-7 bin tl diyor zaten istesek de alamayız

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Evet,çok güzel bir tablet. Güzel bir android cihaz(ki sende var) ve güzel bir ipad çok güzel bir ikili yapar.

Keşke biraz küçüğü olsa :) ben daha çok mini serisini tercih ediyorum.
Bende android telefon ve İPad ikilisi yapmak isterim mini sevmiyorum ya tablet dediğin 10-12 inç olacak

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Bende android telefon ve İPad ikilisi yapmak isterim mini sevmiyorum ya tablet dediğin 10-12 inç olacak
Doğrudur ama bana çok büyük geliyor :) Önceden ipad 6 kullanıyordum. Bana göre ağır olması ve çok büyük olması beni rahatsız etmişti. Şimdi çok şükür mini 5 kullanıyorum ve çok memnunum.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Doğrudur ama bana çok büyük geliyor :) Önceden ipad 6 kullanıyordum. Bana göre ağır olması ve çok büyük olması beni rahatsız etmişti. Şimdi çok şükür mini 5 kullanıyorum ve çok memnunum.
bende ileride iş güç sahibi olduğum zaman telefon Xiaomi veya OnePlus tablet olarak IPad akıllı saat Honor veya Xiaomi pc olarak MacBook ve MSI yapmayı planlıyorum
İşim gereği zaten MacBook ve İPad şart çünkü grafikerlerin olmazsa olmazıdır

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
bende ileride iş güç sahibi olduğum zaman telefon Xiaomi veya OnePlus tablet olarak IPad akıllı saat Honor veya Xiaomi pc olarak MacBook ve MSI yapmayı planlıyorum
İşim gereği zaten MacBook ve İPad şart çünkü grafikerlerin olmazsa olmazıdır
O set müthiş olur valla. Ben de böyle bir şey yapmayı isterdim ama (şu anlık) olanağım yok :)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
O set müthiş olur valla. Ben de böyle bir şey yapmayı isterdim ama (şu anlık) olanağım yok :)
benimde şuanda olanağım yok öğrenciyim ve zaten mesajımda ileride iş güç sahibi olduğum zaman dedim dikkatini çekerim bu arada Xiaomi alırsam MI serisinden devam edecem Mİ12 veya T serisinden malum Redmi serisinde ekran panelinden ve birkaç şeyden kırpıyorlar

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
benimde yok öğrenciyim zaten mesajımda ileride iş güç sahibi olduğum zaman dedim dikkatini çekerim bu arada Xiaomi alırsam MI serisinden gidecem Mİ12 veya T serisinden malum Redmi serisinde ekran panelinden ve birkaç şeyden kırpıyorlar
Evet redmi note serisi genellikle güzel ama dediğin gibi ekran gibi şeylerden kırpıyorlar. Mi serisi önceliklerine uyuyorsa ne güzel sana :) umarım bir gün kaparsın onu ;)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hayırlı olsun, sonunda yeni bir model. :)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Evet redmi note serisi genellikle güzel ama dediğin gibi ekran gibi şeylerden kırpıyorlar. Mi serisi önceliklerine uyuyorsa ne güzel sana :) umarım bir gün kaparsın onu ;)
Mİ9t beklentilerimi fazlası ile karşılıyor bu yüzden bir sonraki telefonum yine Mİ serisinden olacak OnePlus artık benim için hayalden öteye gitmiyor ülkeye resmi olarak gelse zaten istesem de alamıyorum garantisiz olarak almaya kalksam satıcı güvenilir mi belli değil bu yüzden Xiaomi'den devam :)

O.Tolga ÖZKAYA

Asistan
Reaksiyon puanı
139

Nasıl buldunuz?

Merhaba Sevgili Hakkı Alkan,

Tablet savaslarının (Özellikle Huawei’nin yeni tableti ile beraber) arttıgı,cogaldı bu zamanlarda bence tablet diyince ilk akla gelen tabi ki iPad cihazlar oluyor.

Her yeni modelini uzaktanda da olsa takip eden biri olarak iPad cihazlar,tablet savaslarının su ana kadar hep kazananı hepte lideri oldu ve olmaya da devam edecek gibi görunuyor.

Tanıtmıs oldugunuz iPad Pro 2020’i hem sizin agzınızdan hem de diğer bazı icerik ureticilerinden seyrettiğim kadar basarılı buldum ancakf fiyat konusuna gelince ise MacBook Air’e yaklastıgını gorunce “acaba” demende yapamıyorum.

İyi forumlar,

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Fiyatının kuruşu kuruşuna değecek, bir MacBook Air ile kıyaslanabilecek seviyeye gelmiş bir iPad diyebilirim.