Yeni iPad Pro 2020

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Apple, yeni iPad Pro 2020'yi tanıttı bugün. Detaylı özellikleri de yazdık bu haberde;

Nasıl buldunuz?

TheTruthHurts

Profesör
Apple, yeni iPad Pro 2020'yi tanıttı bugün. Detaylı özellikleri de yazdık bu haberde;

Nasıl buldunuz?
Online olarak mı tanıttılar yoksa direk siteye mi koydular?

A12z’yi merak ettim doğrusu ama genel olarak ipad pro 3’ten çok fark göremedim.

TheTruthHurts

Profesör
a

A12Z ne alaka yahu? A13X nerede?
A13x yok maalesef. Sanırsam a12x’in biraz daha iyi halini yapıp z’yi yapıştırmışlar. )Sanırsam) Performans kısmında diğerlerinden çok üstün olduğu için bu yıl performansı fazla yükseltmemişler(bunu daha önce de yaptılar). Hem a12x’e göre ne kadar iyi onu bile bilmiyorum.

Son düzenleme:

Webhead

Profesör
A13x yok maalesef. Sanırsam a12x’in biraz daha iyi hakini yapıp z’yi yapıştırmışlar. Sanırsam performans kısmında diğerlerinden çok üstün olduğu için bu yıl performansı fazla yükseltmemişler(bunu daha önce de yaptılar). Hem a12x’e göre ne kadar iyi onu bile bilmiyorum.
6-7 bin tl diyor zaten istesek de alamayız

TheTruthHurts

Profesör
Bende android telefon ve İPad ikilisi yapmak isterim mini sevmiyorum ya tablet dediğin 10-12 inç olacak
Doğrudur ama bana çok büyük geliyor :) Önceden ipad 6 kullanıyordum. Bana göre ağır olması ve çok büyük olması beni rahatsız etmişti. Şimdi çok şükür mini 5 kullanıyorum ve çok memnunum.

Webhead

Profesör
Doğrudur ama bana çok büyük geliyor :) Önceden ipad 6 kullanıyordum. Bana göre ağır olması ve çok büyük olması beni rahatsız etmişti. Şimdi çok şükür mini 5 kullanıyorum ve çok memnunum.
bende ileride iş güç sahibi olduğum zaman telefon Xiaomi veya OnePlus tablet olarak IPad akıllı saat Honor veya Xiaomi pc olarak MacBook ve MSI yapmayı planlıyorum
İşim gereği zaten MacBook ve İPad şart çünkü grafikerlerin olmazsa olmazıdır

TheTruthHurts

Profesör
bende ileride iş güç sahibi olduğum zaman telefon Xiaomi veya OnePlus tablet olarak IPad akıllı saat Honor veya Xiaomi pc olarak MacBook ve MSI yapmayı planlıyorum
İşim gereği zaten MacBook ve İPad şart çünkü grafikerlerin olmazsa olmazıdır
O set müthiş olur valla. Ben de böyle bir şey yapmayı isterdim ama (şu anlık) olanağım yok :)

Webhead

Profesör
O set müthiş olur valla. Ben de böyle bir şey yapmayı isterdim ama (şu anlık) olanağım yok :)
benimde şuanda olanağım yok öğrenciyim ve zaten mesajımda ileride iş güç sahibi olduğum zaman dedim dikkatini çekerim bu arada Xiaomi alırsam MI serisinden devam edecem Mİ12 veya T serisinden malum Redmi serisinde ekran panelinden ve birkaç şeyden kırpıyorlar

TheTruthHurts

Profesör
benimde yok öğrenciyim zaten mesajımda ileride iş güç sahibi olduğum zaman dedim dikkatini çekerim bu arada Xiaomi alırsam MI serisinden gidecem Mİ12 veya T serisinden malum Redmi serisinde ekran panelinden ve birkaç şeyden kırpıyorlar
Evet redmi note serisi genellikle güzel ama dediğin gibi ekran gibi şeylerden kırpıyorlar. Mi serisi önceliklerine uyuyorsa ne güzel sana :) umarım bir gün kaparsın onu ;)

Webhead

Profesör
Evet redmi note serisi genellikle güzel ama dediğin gibi ekran gibi şeylerden kırpıyorlar. Mi serisi önceliklerine uyuyorsa ne güzel sana :) umarım bir gün kaparsın onu ;)
Mİ9t beklentilerimi fazlası ile karşılıyor bu yüzden bir sonraki telefonum yine Mİ serisinden olacak OnePlus artık benim için hayalden öteye gitmiyor ülkeye resmi olarak gelse zaten istesem de alamıyorum garantisiz olarak almaya kalksam satıcı güvenilir mi belli değil bu yüzden Xiaomi'den devam :)

stat counter