Kızılay başkanının eski twitleri... Buyrun

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

yGYbM7.jpg

Arkadaş elini nereye atsan fetöcü çıkıyor, nasıl kurtulacağız bunlardan?

Ondan sonra Kızılay'a neden güven yok, yazık..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Twitlerin tarihi ney ? Tam seçemedim.
Bir insanın FETO'cu sayılması için resmi tarih 17-25 Aralık 2013

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Hatırlarım, bir zamanlar devletin bir birimine yönetici olmuştum. Bu FETÖ'cüler (ki o zaman onlara Cemaat denirdi) geldiler ve "Bak astegon kardeşim bu gazeteye seni üye ediyoruz şimdi, itiraz istemiyoruz" dediler.

Dedim ben o gazeteyi okumam. Ayrıca cemaat ile de alakam yoktur sakın ha dedim. Vay sen bize karşı mı geliyorsun vs vs vs..

Tehditler felan. Mücadele etmeye çalışıyorum bunlarla ama o kadar güçlüler ki. Tehdit telefonları sonunda iş silahla tehdite kadar geldi.

Çekildim. Cemaatçilerin hepsi mutlu ama timsah göz yaşları "Vay sen yetenekliydin neden gidiyorsun olmaz eheheheh" lafları.

Yemedik tabi. Şimdi o arkadaşların yarısı ya tutuklu / kaçak, geri kalan yarısı da "Ay biz yanlış anladık bu örgütü Allah bizi affetsin" ekibinden.

Yani organik ve inorganik olarak tüm partiler ile bağı olan (ama daha çok Ak Parti ile bağı olan) bu örgüt çocukluğumda bile bana kanca atmıştı bu 2. kancasıydı iyi yırttım.

Konuya gelirsek, bu forumda bile "allah affetsin" diyenler var.

Kefaret ödemeden olmaz arkadaşlar.

Kefaretinizi ödemelisiniz...

Son düzenleyen moderatör:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Hatırlarım, bir zamanlar devletin bir birimine yönetici olmuştum. Bu FETÖ'cüler (ki o zaman onlara Cemaat denirdi) geldiler ve "Bak astegon kardeşim bu gazeteye seni üye ediyoruz şimdi, itiraz istemiyoruz" dediler.

Dedim ben o gazeteyi okumam. Ayrıca cemaat ile de alakam yoktur sakın ha dedim. Vay sen bize karşı mı geliyorsun vs vs vs..

Tehditler felan. Mücadele etmeye çalışıyorum bunlarla ama o kadar güçlüler ki. Tehdit telefonları sonunda iş silahla tehdite kadar geldi.

Bıraktım. Çekildim. Cemaatçilerin hepsi mutlu ama timsah göz yaşları "Vay sen yetenekliydin neden gidiyorsun olmaz eheheheh" lafları.

Yemedik tabi. Şimdi o arkadaşların yarısı ya tutuklu / kaçak, geri kalan yarısı da "Ay biz yanlış anladık bu örgütü Allah bizi affetsin" ekibinden.

Yani organik ve inorganik olarak tüm partiler ile bağı olan (ama daha çok Ak Parti ile bağı olan) bu örgüt çocukluğumda bile bana kanca atmıştı bu 2. kancasıydı iyi yırttım.

Konuya gelirsek, bu forumda bile "allah affetsin" diyenler var.

Kefaret ödemeden olmaz arkadaşlar.

Kefaretinizi ödemelisiniz...
Kefaret ödemesinler diyen mi var ? Her fotusu olanı her onların gazetesini okuyanı her onlarla görüşeni içeri almaya kalksan Türkiye'nin yüzde 90'ı içerde olması gerekir. Adamlar 1980'li yıllardan beri illaha birileri ile yolları kesişmiş birileri ile muhattap olmuş.
Burada milat 17 Aralık 2013'tür. Bu tarihten sonra onları destekleyen sempati duyan onlarla çalışan FETO'cu sayılır. Bunu inatla anlamak istemiyor bazı kişiler. 2004 Yılındaki twitleri buraya getirirsen. ( Hukukta kişiye özel ceza olmaz- 2004 yılı ve sonrası FETO'ya twit atan herkesi içeri alman gerekir.)

Son düzenleyen moderatör:

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Twitlerin tarihi ney ? Tam seçemedim.
Bir insanın FETO'cu sayılması için resmi tarih 17-25 Aralık 2013

ne yani 16 aralık ta yazınca fetöcü olmuyor mu ? nasıl bir mantık bu ? yazmadan önce bağlantıları yokmu sanıyorsun ? birşeyleri kabullenmeniz için ne yapılması gerek daha , kabulleniyorsunuz ama bu tarz ortamlarda belirtmiyorsunuz..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
ne yani 16 aralık ta yazınca fetöcü olmuyor mu ? nasıl bir mantık bu ? yazmadan önce bağlantıları yokmu sanıyorsun ? birşeyleri kabullenmeniz için ne yapılması gerek daha , kabulleniyorsunuz ama bu tarz ortamlarda belirtmiyorsunuz..
16 Aralıkta yapınca Tabi ki olmuyor. Hukuk sisteminde işler böyle yürüyor. Sen kafana göre tarih koyar ve resimler belgeler paylaşırsan işin içinden çıkılmaz. Bir olayı suç sayıyorsan eşitlik ilkesiyle ya herkezi kapsıyacan yada hiç kimseyi. Sen 2005 yılında FETO'yu övdü diye Cumhurbaşkanının içeri alırsan o tarihte FETO'yu öven köydeki Hacı dayıyıda içeri alman gerekir 80 yaşındaki yaşlı teyzeyide. İşin içinden çıkamazsın. Ama 17 -25 Aralık Sürecinde devlet ve Mahkemeler bunu tehit ediyor ve yayınlıyor bu artık Terör örgütüdür uzak durun diye. Cezai işlemi olur diye. O tarihten sonra muhattap olursan cezasınada katlanıyon.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
@astegon

Silah kullandıklarını da ilk defa duyuyorum. Başka biriyle muhattap oluyor olmayasın vaktinde sen?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bu millet kimin FETÖCÜ olduğunu çok iyi biliyor.. Bunun tarihi şekli şemali yok !
Ondan 2013'ün üstünden 3 seçim 2 Referandum geçti hepsini AKP kazandı ? İşi sulandırdığı için muhalefet kaybediyor işte.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Ondan 2013'ün üstünden 3 seçim 2 Referandum geçti hepsini AKP kazandı ? İşi sulandırdığı için muhalefet kaybediyor işte.

Akpye oy veren kitle belli , git 60lı yaşlarda kahvede oturan birine ülke - siyaset ile birşey sor hiç birşey bilmezler ama akp derler , çünkü beyinleri yıkanmıştır artık.. ama az kaldı herşeyin bir sonu var ;)