CS:GO Kasma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Fatih Güven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar. CS:GO yükledim de bilgisayara. Kasıyordu. İlk başta Görüntü ve Grafik Ayarları Düşük,Yüksek,Çok Yüksekteydi. Ben hepsini Düşük'e çektim ama yine kasıyor. Bilenler çözümünü yazarsa sevinirim. Sistem Özelliklerim : İntel i3 3240 3.40 gHz 4 GB RAM AMD Radeon HD 8350 Ekran Kartı

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Sistem yetersiz. Maalesef günümüz oyunları bu sistem ile çalışmaz. Grafikleri düşüğe çekseniz bile kasar.

Fatih Güven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ne yapmam gerek bir çözümü yok mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem yetersiz. Maalesef günümüz oyunları bu sistem ile çalışmaz. Grafikleri düşüğe çekseniz bile kasar.
Daha kötü sistemi olup rahatça oynayanlar da var da

safex

Asistan
Reaksiyon puanı
229
İşletim sistemi?

Fatih Güven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İnternetiniz iyi mi peki? Ping durumu ve FPS durumuna baktınız mı?
internetten kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bilgisayarım GTA 5'i sorunsuz kasmadan oynatıyordu. Sistemden de kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Çünkü CS:GO'yu ilk yüklediğimde oyun Yüksek Grafik Ayarları'ndan başlattı beni. Acaba ekran kartı driveri'nden mi kaynaklanıyor olabilir?

İşletim sistemi?
Windows 8

İnternetiniz iyi mi peki? Ping durumu ve FPS durumuna baktınız mı?
Ben mesela Zula da oynuyorum orada Ping durumum gayet iyi

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Ekran kartı driverini kontrol edin. Olmazsa RAM SSD HDD miktarlarını atın. O da olmazsa oyunun sorunu olması iihtimali çok yüksek.

Fatih Güven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ekran kartı driverini kontrol edin. Olmazsa RAM SSD HDD miktarlarını atın. O da olmazsa oyunun sorunu olması iihtimali çok yüksek.
ekran kartım AMD Radeon HD 8350 ama daha da güncelleyemiyorum ekran kartı driverini en son sürüm 2014 herhalde. Bilgisayarın RAM'i 4 GB. Harddiskte boş alan var 340 GB kadar

Oyunun sorunu olması ne demek yani

safex

Asistan
Reaksiyon puanı
229
İlk olarak oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyin.

Fatih Güven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Son düzenleme:

csgo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle olmadı fakat tüm Grafik Ayarları altındaki Etkin olan ayarları Devre Dışı yaptım öyle düzeldi
bende çok kasıyo nası yaptın söylermisin sistemim intel pentium 4 2 gb ram 197 gb harddisk 99,7 gbda başka bir depolama alanı var ben oyunları harddiske kuruyorum benim bilgisayar potato şimdiki masaüstülere göre

Reaksiyon puanı
3,027
Merhaba, iki gün önce aşağıdaki rehberi paylaştım.

bende çok kasıyo nası yaptın söylermisin sistemim intel pentium 4 2 gb ram 197 gb harddisk 99,7 gbda başka bir depolama alanı var ben oyunları harddiske kuruyorum benim bilgisayar potato şimdiki masaüstülere göre
O özellikler ile oyunu oynaman mümkün değil işlemcini Q8400 ile değiştirip RAM'i 4 yapabilirsin. Ekran kartını yazmamışsın, eğer o da kötüyse GTX 750 gibi bir kart önerebilirim.