2300 tl'ye lg v30 plus 128 gb alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

drift19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İyi bayramlar arkadaşlar kardeşim telefon alacak v30 plus hepsiburada dahil birkaç sitede lg türkiye garantili olarak bu fiyata bulunabiliyor.Size sorum bu fiyata alınır mı?Kardeşimin en büyük beklentisi uzun ömürlü olması yani enaz 3 yıl götürmesini istiyor.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Ya çok kaliteli götürür de güncelleme almaz artık. Güncelleme almaması sizin için önemli mi bilmiyorum. Ama benim için önemliydi ve ön kamera da önemli olduğu için a50 almıştım. Onun dışında mesela v30 plus çok daha kaliteli bir telefondu. Ama güncellemeyi dert etmessen bal gibi götürür. Lgnin saçma ekran hataları ana kart hataları da bu telefonda bulunmuyor.( şimdi lg alınmaz diyip g3teki problemini anlatacak arkadaşlar gelmeden diyim de)

drift19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ya çok kaliteli götürür de güncelleme almaz artık. Güncelleme almaması sizin için önemli mi bilmiyorum. Ama benim için önemliydi ve ön kamera da önemli olduğu için a50 almıştım. Onun dışında mesela v30 plus çok daha kaliteli bir telefondu. Ama güncellemeyi dert etmessen bal gibi götürür. Lgnin saçma ekran hataları ana kart hataları da bu telefonda bulunmuyor.( şimdi lg alınmaz diyip g3teki problemini anlatacak arkadaşlar gelmeden diyim de)

Teşekkürler güncelleme alması pek önemli değil diyor ama güncelleme almaması uzun kullanımda performans dusukluğüne donma kasmaya yol açar mı bilmiyorum.

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Bataryasının son güncellemelerle kötü hale geldiğini birkaç farklı yerde okuduğum/duyduğum cihaz. Ön kamerası hariç gerçekten güzel telefon ama firmaların eskitme politikalarından yavaş yavaş nasibini almaya başlıyor sanırım. Güncel bir cihaz sadece güncelleme almasından dolayı değil, eskitmelerden de bir tık uzak olmasından dolayı tavsiye ediliyor dostum. Batarya konusunu iyi araştırın derim, eski bir LG kullanıcısı olarak tavsiyem budur.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Teşekkürler güncelleme alması pek önemli değil diyor ama güncelleme almaması uzun kullanımda performans dusukluğüne donma kasmaya yol açar mı bilmiyorum.
Açmaz, sadece güvenlik sıkıntıları çekebilirsin belkii...

drift19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bataryasının son güncellemelerle kötü hale geldiğini birkaç farklı yerde okuduğum/duyduğum cihaz. Ön kamerası hariç gerçekten güzel telefon ama firmaların eskitme politikalarından yavaş yavaş nasibini almaya başlıyor sanırım. Güncel bir cihaz sadece güncelleme almasından dolayı değil, eskitmelerden de bir tık uzak olmasından dolayı tavsiye ediliyor dostum. Batarya konusunu iyi araştırın derim, eski bir LG kullanıcısı olarak tavsiyem budur.
Teşekkürler batarya konusu önemli son güncellemeden sonra performansı azalmış normal kullanımda bile günü çıkarmıyorsa malesef çok büyük handikap olur.Bir de benim merak ettiğim ısınma oluyor mu telefona zarar verecek kadar yani 1 saat film izledin artık elini yakacak derecede ısınıyor mu telefon.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Teşekkürler batarya konusu önemli son güncellemeden sonra performansı azalmış normal kullanımda bile günü çıkarmıyorsa malesef çok büyük handikap olur.Bir de benim merak ettiğim ısınma oluyor mu telefona zarar verecek kadar yani 1 saat film izledin artık elini yakacak derecede ısınıyor mu telefon.
Isınmıyor oyun oynamadıkça cihazı kullanmıyorum bir arkadaşımda var çok kurcaladım bu fiyata bulsam asla kaçırmam ekran bile başka seviye.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Teşekkürler oyun olayı olmayacak zaten ama film dizi video izler bir de gcam ile ön kamera açık alanda gündüz parkta bahçede manzaralı alanlarda yani düzeliyor mu iş görür mü? Evet fiyatı düşmüş baya siyah renk 2300 e bulunuyor.

Gcam ile bayağı toparlıyor kamerası.

Kendime de V30+ alacaktım fakat tasarımı pek aklıma yatmadığından A50 ile arasında kaldım. Son anda elime biraz para geçti ve G7 aldım.

Eğer tasarımı hoşunuza gittiyse bu fiyat bandında daha iyisi bulunmuyor. Donanımı rakiplerine göre çok daha önde.

drift19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Gcam ile bayağı toparlıyor kamerası.

Kendime de V30+ alacaktım fakat tasarımı pek aklıma yatmadığından A50 ile arasında kaldım. Son anda elime biraz para geçti ve G7 aldım.

Eğer tasarımı hoşunuza gittiyse bu fiyat bandında daha iyisi bulunmuyor. Donanımı rakiplerine göre çok daha önde.

Teşekkürler dikkatli düzenli bir kullanımda 3 yıl götürebilir anlaşılan lg v30 ile aynı zamanda çıkan diger amiral gemileri pahalı mesela note 8 s8 enaz bin tl oynuyor arada

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Batarya performansı istediğiniz kadar iyi olmazsa powerbank ile sorunu bir miktar çözebilirsiniz. Telefonda ısınma olduğunu sanmıyorum, bu konuda bir şikayet de görmedim hiç. Gcam ile ön kamerada bir tık daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Ön kamera ışığın yeterli olduğu yerlerde işinizi görür, orta seviye cihazların ön kamerası gibi

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
İyi bayramlar arkadaşlar kardeşim telefon alacak v30 plus hepsiburada dahil birkaç sitede lg türkiye garantili olarak bu fiyata bulunabiliyor.Size sorum bu fiyata alınır mı?Kardeşimin en büyük beklentisi uzun ömürlü olması yani enaz 3 yıl götürmesini istiyor.
Alınır kardeşim. Sen burada ki tiplere bakma..
Yok güncelleme almazmış yok şuymuş buymuş..Bunlara takılma..
Zaten güncelleme isteyen gider iPhone alır.
Dandik orta-alt segment cihazlara o parayı vereceğine. V30+ gibi bir amiral gemisini tercih etmen çok daha mantıklı..

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Kendim kullanıyorum öneririm.Pil konusunda nedir nedendir bilmiyorum ama sd 835 ve 3300 mah pil performansı beni tatmin ediyor.Ön kamerası sayısal olarak iyi değil ama gün işiğinda çekeceğin resimler seni üzmez.Arka kamerası bana kalırsa çok iyi kaç aydır kullanıyorum hala birşeyler keşfediyorum telefonda.Dayanıklılık zaten muazzam.Müzik dinlemekte zevkli.128 gb olması bu devirde avantaj diye düşünüyorum.3 senede babalar gibi kullanılır.

Sweeny

Asistan
Reaksiyon puanı
43
O fiyata çok alınası bir cihazdır. Fakat güncelleme almaması doğru bir gerçektir. Sadece güvenlik açığı riski çekersin. Banka uygulamalarını gibi önemli işlerde çok uğraşmıyorsanız pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Android sistem şu sıralar ciddi anlamda kendini geliştirdi. Yeni gelen güncelleme ile daha iyi olacağını düşünüyorum. Son olarak kişesel yorumum olarak ben LG telefonlarına pek güvenmiyorum. Belki LG v30 plus diğer modellerine göre iyi olabilir. Fakat LG ekran, anakart, batarya gibi önceki modellerinde çok sıkıntı oldu. Yeni telefon çıkarıyor yine aynı hatalar. Bu hatalar bir kaç kere tekrar etti. Sanki kullanıcı yorumlarını dinlemiyor gibi geldi bana. LG v30 plus sevmediğim özellik ön kamerası ve ekrandaki ışık sızma durumu. Bu sorun bazı kişilerde oluyormuş. LG anlamak burda gerçekten güç. OLED ekranda nasıl ışık sızması çıkabiliyor. Bunu nasıl becerdiğini anlayamadım. Fakat bu sorun tamamen şans işi. Çünkü bende bir ara almayı düşünüyordum. Telefonda güncelleme almaması, rakiplere göre kötü ön kamerası, ekranda ışık sızmasından biraz çekinmiştim. Belki sorunsuz üründe denk gelebilirdi. Fakat uğraşmak istemedim. LG sevdiğim yanları yokmu denilirse tabiki var. Öncellikle ses performansı olarak ciddi çok güzel iş çıkarıyorlar. Telefondaki yazılım akıcı hafif iyi yani. Her ne kadar ekranlarda sorun olsada ekran kalitesi bence sıkıntı olmadığı sürece fena değil.