Oyunlarda takılma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Praphis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

Ekli dosyalar

• Desktop Screenshot 2019.08.09 - 03.10.44.24.png
    Desktop Screenshot 2019.08.09 - 03.10.44.24.png
    153.4 KB · Görüntüleme: 265
Son düzenleme:

Praphis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

Ekli dosyalar

• Desktop Screenshot 2019.08.09 - 03.41.23.62.png
    Desktop Screenshot 2019.08.09 - 03.41.23.62.png
    279.1 KB · Görüntüleme: 295

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
sağdaki kutular sürekli doluyor bu arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acil bir iş yoksa yatacağım

Yüksek performans olan yere tıkla bitsum high performance falan olması lazım onu seç make active de ardından apply sonra da tamam de kapat

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Herhangi yapacak bir şey kalmadımi kesinlikle format atın. Ya kullandığınız bir program ciddi manada sıkıntı yaratıyor ya da Windows bozuk. Temiz bir windows kurulumu ilaç gibi gelebilir. Bende de zamanında aynı sorunları çok yaşadım. Tam olarak nasıl yapılır aklıma gelmiyor ancak Windows formatıda yapmak gerekiyor. Anti-virus ile hiç sistemi tarattiniz mi? Onu bir deneyin.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
Herhangi yapacak bir şey kalmadımi kesinlikle format atın. Ya kullandığınız bir program ciddi manada sıkıntı yaratıyor ya da Windows bozuk. Temiz bir windows kurulumu ilaç gibi gelebilir. Bende de zamanında aynı sorunları çok yaşadım. Tam olarak nasıl yapılır aklıma gelmiyor ancak Windows formatıda yapmak gerekiyor. Anti-virus ile hiç sistemi tarattiniz mi? Onu bir deneyin.
sorun ekranda GTX 1050 ti ye 768p ekran var o yüzden böyle.

Praphis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Sana söylemedim zaten. Konuyu açan arkadaşa söyledim. ;)
günaydın pcyi eset in deneme sürümüyle taratmıştım büyük birşey çıkmadı

Yüksek performans olan yere tıkla bitsum high performance falan olması lazım onu seç make active de ardından apply sonra da tamam de kapat
yaptım bu arada disk kullanımım çok yüksek

Ekli dosyalar

• Desktop Screenshot 2019.08.09 - 14.13.15.55.png
    Desktop Screenshot 2019.08.09 - 14.13.15.55.png
    347.9 KB · Görüntüleme: 272

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154

Hocam şu konuya bir göz atın.

Praphis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Kapatınca mi normale döndü. Birde orda takılma sorunlarının çözümünu yazmış. Ona bir bakin derim. Benim işim olduğu için pek bakamadım ama.

Praphis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Kapatınca mi normale döndü. Birde orda takılma sorunlarının çözümünu yazmış. Ona bir bakin derim. Benim işim olduğu için pek bakamadım ama.
hayır kendi kendine ama şuan işlemci kullanan şeyleri filan kapattım normalde kkullanım 30 40 iken 5 6 filan oldu

ama yine kendi kendine 20 lere çıkıyor

Ya niye böyle yapıyor bu yeter artık ya
Desktop Screenshot 2019.08.09 - 15.06.50.22.png

artık oyunada giremiyorum çok sağolun

Sorun nerde

kimsede birşey yazmıyor koskoca forumda gerçekten teşşekkürler
oyun takılıyodu artık oyunda açılmıyor

Ekli dosyalar

• Desktop Screenshot 2019.08.09 - 15.10.42.39.png
    Desktop Screenshot 2019.08.09 - 15.10.42.39.png
    161.2 KB · Görüntüleme: 291
Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
hayır kendi kendine ama şuan işlemci kullanan şeyleri filan kapattım normalde kkullanım 30 40 iken 5 6 filan oldu

ama yine kendi kendine 20 lere çıkıyor

Ya niye böyle yapıyor bu yeter artık ya
Ekli dosyayı görüntüle 76604

artık oyunada giremiyorum çok sağolun

Sorun nerde

kimsede birşey yazmıyor koskoca forumda gerçekten teşşekkürler
oyun takılıyodu artık oyunda açılmıyor

Dün demedim mi sana o trolün dediği şeyleri yapma diye açılmaz tabi ŞURDAN ücretsiz olanını indir kurup aç bana ID ve Şifreni ver bilgisayarına bağlanıp bakayım ben.

Praphis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Dün demedim mi sana o trolün dediği şeyleri yapma diye açılmaz tabi ŞURDAN ücretsiz olanını indir kurup aç bana ID ve Şifreni ver bilgisayarına bağlanıp bakayım ben.
bende aptalım yani onu indircem

bu forumda kimseye kolay kolay güvenmem bida düzelttim ben

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
orda yazan şeyi anlamak için beyin gerek.

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Hocam herkes troll. Sen daha fazla strese girmeden technopat'a konu aç. Bende çok görüyorum bu insanlardan. Hocam sana çok yardım etmek isterim ama sana tavsiyem temiz bir windows kurulumu. Bu arada bu sorun yeni mi ortaya çıktı yoksa hep mi vardı?

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
bende aptalım yani onu indircem

bu forumda kimseye kolay kolay güvenmem bida düzelttim ben

Sana aptalsın onu indir diyen yok ben sana yardımcı olmak amacıyla link veriyorum bilgi sunuyorum gelmişsin bana teşekkür etmek yerine '' bende aptalım yani onu indircem '' diyorsun. Sana yardımcı olmuyorum daha haberin olsun kendin çöz sorununu. Kaç gündür seninle uğraşıyorum bir teşekkür dahi etmedin ayıptır insaf yahu azarlamadığın küfür etmediğin kaldı. Hadi kardeşim iyi forumlar sana.

@Administraktör
@rise
@Görkem Say

Etiketlediğim moderatörler konuya bakıp gerekeni yaparmısınız rica etsem.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
Hocam herkes troll. Sen daha fazla strese girmeden technopat'a konu aç. Bende çok görüyorum bu insanlardan. Hocam sana çok yardım etmek isterim ama sana tavsiyem temiz bir windows kurulumu. Bu arada bu sorun yeni mi ortaya çıktı yoksa hep mi vardı?
farkında mısın bilmiyorum ama GTX 1050 ti ye 768 p ekran... bence konu burda kapanmalı.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821

Kardeşim ne trollüğümü gördünüz Allahınızı severseniz abuk subuk yorumlar yazmayın ben bu çocuğa kaç gündür gece gündüz cevap verdim yardımcı oldum bir teşekkür dahi etmedi Vector mü neyse onu zaten troll ama çoğullu konuşma ben troll değilim kaç gündür bu çocuğa yardımcı olmaya çalışıyorum anlamıyor link veriyorum indirmem enayimiyim diyor resmen ben daha napiyim

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
Kardeşim ne trollüğümü gördünüz Allahınızı severseniz abuk subuk yorumlar yazmayın ben bu çocuğa kaç gündür gece gündüz cevap verdim yardımcı oldum bir teşekkür dahi etmedi Vector mü neyse onu zaten troll ama çoğullu konuşma ben troll değilim kaç gündür bu çocuğa yardımcı olmaya çalışıyorum anlamıyor link veriyorum indirmem enayimiyim diyor resmen ben daha napiyim
troll demeyin ayıp ben de kafamdan uydurup söylemiyorum deneyip söylüyorum işte de disk belleğinin ne olduğunun detayını söylemiş neden hayla troll oluyorum???????

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154

Zaten genel olarak lafım ona ama bir insana gidipte teamwiever indirip bana Id şifreni istemende ne biliyim. Kontrol sana geçiyor ve adam bundan korkuyor. Tanımadığı birine bilgisayarini kontrol ettirecek. Tamam sen iyi niyetli olabilirsin ona lafım yok ama arkadaş bilmiyor sen kimsin. Yani bu istek biraz saçma ama daha farklı yollardan yapılabilir bu. Skype falan görüşme yapin ordan masaüstü göstermeden ne istiyorsanız yapın.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
Zaten genel olarak lafım ona ama bir insana gidipte teamwiever indirip bana Id şifreni istemende ne biliyim. Kontrol sana geçiyor ve adam bundan korkuyor. Tanımadığı birine bilgisayarini kontrol ettirecek. Tamam sen iyi niyetli olabilirsin ona lafım yok ama arkadaş bilmiyor sen kimsin. Yani bu istek biraz saçma ama daha farklı yollardan yapılabilir bu. Skype falan görüşme yapin ordan masaüstü göstermeden ne istiyorsanız yapın.
technopattaki fps konularını da çok gördük merak etme. :)

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
troll demeyin ayıp ben de kafamdan uydurup söylemiyorum deneyip söylüyorum işte de disk belleğinin ne olduğunun detayını söylemiş neden hayla troll oluyorum???????

Seni herkes biliyor be VECTORRRcum.

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
dediğin foruma bir yaz herkes benim gibi söylemezse ben de bu formu bırakırım.

Yav kardeşim gösterdiğin şey sanal bellek hızlandirma. Adamın sorunu farklı. İkincisi bu forumda kime sorarsam soruyum herkes senin hakkında aynı şeyi söyler. Yani artık yazmak istemiyorum ama dayanamıyorum.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821

Hangi foruma giderse gitsin mutlaka TW'den yardımcı olayım diyen çıkacaktır illaki çünkü adam anlamıyor link veriyorsun indirmem diyor ben daha napiyim kaç senedir bu forumdayım bir kere bile ban yemedim DH forum da 2013 yılından beridir üyeliğim de var çocuğun masaüstünden banane ne alıcam ordan sanki 1-2 yöntem vardı onları yapıp kapatıcaktım TW'yi. Biraz daha üsluplu yorum yazarsan sevinirim ;)

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
son şeyi yazayım ekranın 768P olduğun için ekran kartı fazla oluyor arkadaki ekran kablosunu harici ekran kartı yerine onboarda tak en azından takılman olmaz....

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Hangi foruma giderse gitsin mutlaka TW'den yardımcı olayım diyen çıkacaktır illaki çünkü adam anlamıyor link veriyorsun indirmem diyor ben daha napiyim kaç senedir bu forumdayım bir kere bile ban yemedim DH forum da 2013 yılından beridir üyeliğim de var çocuğun masaüstünden banane ne alıcam ordan sanki 1-2 yöntem vardı onları yapıp kapatıcaktım TW'yi. Biraz daha üsluplu yorum yazarsan sevinirim ;)

Sana yazdigimi bir daha oku istersen bence üslupluydu. İkincisi Skype'dan teklif etsen en azından orda kontrol etme diye bir şey yok. Sen adama tarif edipte yapabilirsin. Üçüncüsu ben sana kötü niyetlisin diye bir şey demiyorum Allah aşkına ama adam bilmiyor ve bu yüzden böyle bir tepki vermiş olabilir.

Yanlış anlamış olabilirsin ama Skype'da masaüstünu gösterebiliyor.