Okulun başındayken 5 devamsızlık!

Bu konuyu okuyanlar

langame19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Okulun daha 7. haftasında 5 devamsızlık yaptım. Lise 3'e gidiyorum. Aslında hedeflerim var ama 5 gün devamsızlık yapınca belge alamıyormuşuz. Bu ne oluyor arkadaşlar? Saçma bir kanun bu. Neyse, inşallah diğer görevleri günlerde devamsızlık yapmadan tamamlarım. Ha bir de bu 29 ekim bayramında okula gitmedim. Ondanda yazmışlar beni.

Son düzenleyen moderatör:

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
5 gün yok yazılınca belge almama gibi bir hikaye yok. Ayrıca devamsızlıklarını veli ile gidip sildirebiliyorsun (izinli gösteriyorlar sanırım) diye de biliyorum, en azından bir kaç gününü.

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
14112013-3373663.jpg

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Daha işin başında 5 gün devamsızlık...
Okulu çok sevdiğin belli(!)
Sonra da hedeflerden dem vurmak...
Tam bir Türk işi! :)

Reaksiyon puanı
0
Daha işin başında 5 gün devamsızlık...
Okulu çok sevdiğin belli(!)
Sonra da hedeflerden dem vurmak...
Tam bir Türk işi! :)

Niye ben 3 ay devamsızlık yaptım açık lisede zorunlu olduğu halde staj için yer bulamadım için ama hocalar devamsız göstermemis hocaların inisiyatifinde gerçi örgünde nasıl olur bilmiyorum.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Okulun daha 7. haftasında 5 devamsızlık yaptım. Lise 3'e gidiyorum. Aslında hedeflerim var ama 5 gün devamsızlık yapınca belge alamıyormuşuz. Bu ne oluyor arkadaşlar? Saçma bir kanun bu. Neyse, inşallah diğer görevleri günlerde devamsızlık yapmadan tamamlarım. Ha bir de bu 29 ekim bayramında okula gitmedim. Ondanda yazmışlar beni.
Bence de saçma benimki 7 gün hastayım diye gelmedim yok yazmışlar bir de buradaki doktorlar rapor vermiyor

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Dert etme, ben en az 30 gün gitmedim. Velinle git sildirirsin.

Soft Donanım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
127
Benim devamsızlığım özürsüz 10 özürlü de 12.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dert etme, ben en az 30 gün gitmedim. Velinle git sildirirsin.
Konunun tarihi 2018.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Haber verdiğimi bildikleri halde de yok yazıyorlar?
Raporun varsa verirsin okula ve raporu da işler. Siz okulda olmadığınız halde sizi var yazamazlar. Sizin yiyeceğiniz herhangi bir halt onlara da sıçrar ve sizin sorumsuzluğunuzu falan başlarına sıçrasın istemezler, haklılar da. İdarecilere hak veriyorum. Devamsızlığın sınırdaysa gideceksin okuluna paşa paşa, yapacak başka bir şey yok.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Raporun varsa verirsin okula ve raporu da işler. Siz okulda olmadığınız halde sizi var yazamazlar. Sizin yiyeceğiniz herhangi bir halt onlara da sıçrar ve sizin sorumsuzluğunuzu falan başlarına sıçrasın istemezler, haklılar da. İdarecilere hak veriyorum. Devamsızlığın sınırdaysa gideceksin okuluna paşa paşa, yapacak başka bir şey yok.
Tamam hocam kızma

Walleyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Lise 1 den 4 e kadar her yıl 30 üstü devamsızlığı olan ben :D kardeşim ben 30 üstü devamsızlık yapardım izinli felan gösteriyolar bişeyler yapıp çözüyolar onu müdür yardımcılarınla aranı sadece iyi tut o yeter :D