Intel core duo 2 gta 5 açarmı

Bu konuyu okuyanlar

Daynawarko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Forumda yeniyim yanlis yere actiysam konuyu kusura bakmayin.
Ddr2 kingstone 800 mhz 4 gb
asusu p5kpl-am se
Intel core duo 2
Gt 710 2 Gb
Sistemim bu çok fazla takılma olurmu

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Takılmayı geçtim oyunu yüklemekte bile zorlanır bu sistem. Genel olarak oyun sistemi değil.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
İmkanı yok desem yeridir.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Forumda yeniyim yanlis yere actiysam konuyu kusura bakmayin.
Ddr2 kingstone 800 mhz 4 gb
asusu p5kpl-am se
Intel core duo 2
Gt 710 2 Gb
Sistemim bu çok fazla takılma olurmu
ddr3 sistemde bile iyi bir ekran kartı ile orta seviyede açan bir oyundan bahsediyorsak tabi ki açmasına açar ama o ekran kartı ile oynaman mucize olur.

Daynawarko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ddr3 sistemde bile iyi bir ekran kartı ile orta seviyede açan bir oyundan bahsediyorsak tabi ki açmasına açar ama o ekran kartı ile oynaman mucize olur.
Ekran kartı ucuz die heves etmiştim ama performansını beğenmedim önceden intel hd graphic kullanıyordum buna geçince iyi sandım ama öyle deilmiş

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Ekran kartı ucuz die heves etmiştim ama performansını beğenmedim önceden intel hd graphic kullanıyordum buna geçince iyi sandım ama öyle deilmiş
herkesin bütçesi farklı olabiliyor kafasındaki ile ,sizi kırmak değil niyetim ama o sistemle ne yazık ki güncel oyunları oynamanız mümkün değil !bence mümkünse kendinize bir bütçe oluşturup o bütçe dahilinde yeni bir sistem toplamayı planlayın (= ve buradaki donanım bölümünden arkadaşlar yardımcı olurlar seve seve (=

Daynawarko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
herkesin bütçesi farklı olabiliyor kafasındaki ile ,sizi kırmak değil niyetim ama o sistemle ne yazık ki güncel oyunları oynamanız mümkün değil !bence mümkünse kendinize bir bütçe oluşturup o bütçe dahilinde yeni bir sistem toplamayı planlayın (= ve buradaki donanım bölümünden arkadaşlar yardımcı olurlar seve seve (=
Zaten sistemin kötü olduğnu biliyorum kırılacak değilim youtube de birkac video gordum ondan merak ettim. Lisede oldugum icin vakit ayiramiyorum ondan dolayi gerek duymuyorum şuan toplamaya ama yine de yardimin icin cok tessekur ederim.