Intel core duo 2 gta 5 açarmı

Daynawarko

Üyecik
Forumda yeniyim yanlis yere actiysam konuyu kusura bakmayin.
Ddr2 kingstone 800 mhz 4 gb
asusu p5kpl-am se
Intel core duo 2
Gt 710 2 Gb
Sistemim bu çok fazla takılma olurmu

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Takılmayı geçtim oyunu yüklemekte bile zorlanır bu sistem. Genel olarak oyun sistemi değil.

EinştayN

Profesör
Forumda yeniyim yanlis yere actiysam konuyu kusura bakmayin.
Ddr2 kingstone 800 mhz 4 gb
asusu p5kpl-am se
Intel core duo 2
Gt 710 2 Gb
Sistemim bu çok fazla takılma olurmu
ddr3 sistemde bile iyi bir ekran kartı ile orta seviyede açan bir oyundan bahsediyorsak tabi ki açmasına açar ama o ekran kartı ile oynaman mucize olur.

Daynawarko

Üyecik
ddr3 sistemde bile iyi bir ekran kartı ile orta seviyede açan bir oyundan bahsediyorsak tabi ki açmasına açar ama o ekran kartı ile oynaman mucize olur.
Ekran kartı ucuz die heves etmiştim ama performansını beğenmedim önceden intel hd graphic kullanıyordum buna geçince iyi sandım ama öyle deilmiş

EinştayN

Profesör
Ekran kartı ucuz die heves etmiştim ama performansını beğenmedim önceden intel hd graphic kullanıyordum buna geçince iyi sandım ama öyle deilmiş
herkesin bütçesi farklı olabiliyor kafasındaki ile ,sizi kırmak değil niyetim ama o sistemle ne yazık ki güncel oyunları oynamanız mümkün değil !bence mümkünse kendinize bir bütçe oluşturup o bütçe dahilinde yeni bir sistem toplamayı planlayın (= ve buradaki donanım bölümünden arkadaşlar yardımcı olurlar seve seve (=

Daynawarko

Üyecik
herkesin bütçesi farklı olabiliyor kafasındaki ile ,sizi kırmak değil niyetim ama o sistemle ne yazık ki güncel oyunları oynamanız mümkün değil !bence mümkünse kendinize bir bütçe oluşturup o bütçe dahilinde yeni bir sistem toplamayı planlayın (= ve buradaki donanım bölümünden arkadaşlar yardımcı olurlar seve seve (=
Zaten sistemin kötü olduğnu biliyorum kırılacak değilim youtube de birkac video gordum ondan merak ettim. Lisede oldugum icin vakit ayiramiyorum ondan dolayi gerek duymuyorum şuan toplamaya ama yine de yardimin icin cok tessekur ederim.