Fortnite VS Pubg

Bu konuyu okuyanlar

Cpt Price

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Sizce hangisi ben şuan Fornite oynuyorum. Daha gerçekçi grafkiler istiyorum. Ama pubg da paralı bir arkadaş belirli programlarla pubg mobile oynarsın dedi aynı hisi verirmi.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Telefonu hdmı ile monitöre bağlayıp. Fare ve klavye bağlayıp oynuyorlar.

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Sizce hangisi ben şuan Fornite oynuyorum. Daha gerçekçi grafkiler istiyorum. Ama pubg da paralı bir arkadaş belirli programlarla pubg mobile oynarsın dedi aynı hisi verirmi.
Tencent emulatör yaz google'a.İndir onu oyna.Ben o şekilde oynuyorum.Pubg'im yok.Ama diğer Pubg'si olmayanlar gibi oyunu kötülemiyorum.Mobil pubg aynı hissi veriyor.Grafik olarak daha düşük sadece.Ama zaten çok iyi pc'n yoksa low'da oynarsın pubg'yi.Kısaca tencent yükle,keyfine bak.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bilgisayarda bluestacks normel pubg gibi his verirmi
Bluestacks başarılı değil bu konuda,tencent emulator yükle.

Son düzenleme:

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Fortnite oynayacaksanız iyi bir performans için bence ünlü twich yayıncısı Ninja'nın açıkladığı ayarları yapın varsayılan ayarlarda iken bu ayarlara geçtim daha iyi oluyor

Son düzenleme:

Cpt Price

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Tencent emulatör yaz google'a.İndir onu oyna.Ben o şekilde oynuyorum.Pubg'im yok.Ama diğer Pubg'si olmayanlar gibi oyunu kötülemiyorum.Mobil pubg aynı hissi veriyor.Grafik olarak daha düşük sadece.Ama zaten çok iyi pc'n yoksa low'da oynarsın pubg'yi.Kısaca tencent yükle,keyfine bak.

Bluestacks başarılı değil bu konuda,tencent emulator yükle.
Bilgisayarda 8gb ram i5 2 gb ekran kartı var

Sağol

Fortnite oynayacaksanız iyi bir performans için bence ünlü twich yayıncısı Ninja'nın açıkladığı ayarları yapın varsayılan ayarlarda iken bu ayarlara geçtim daha iyi oluyor
60 fps alıyorum kasma yok

Ekli dosyayı görüntüle 47099Ekli dosyayı görüntüle 47100

Son düzenleme: