Bu konuyu okuyanlar

hmh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Benim aradığım film eski bir Amerikan filmi. Sanırım siyah beyazdı. Nişanlı bir kadın ve eğlenmeyi para harcamayı seven bir adam gemi yolculuğunda tanışıyorlar. Sonrasında 1 yıl sonra buluşup evlenmek üzere sozlesiyorlar, ancak kadın tam buluşma mekanına gelirken taksiden indiğinde araba çarpıyor ve gidemiyor. Kadının gelmediğini sanan adam sonrasında kadını buluyor ve son sahneyi sanırım kadının sakat kaldığını öğreniyor. Hatta kadın adamın bir resmini bir lokanta duvarinda görüp almış falan. Çok aman aman bir film değildi, ancak kaç zamandır kafamda. İzleyen,hatırlayan var mı?

tamer_bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
herkese merhabalar.bir filim arıyorum yardımcı olursanız sevınırım bulamadım hıcbıryerde muhtemelen adını veya oyuncularını hatırlamadıgım ıcındır.fılımden hatırladıgım su sekılde. bir adam takım elbıselı felan ve arkadası var bu arkadası ıle adamın telefonu barda yada restaurantta karısıyordu daha sonra.bu telefon caldıgında bayanlar arıyordu ama kurallar varmıs isim yok ne iş yaptıgını soylemek yok hersey gızlı olucak sekılde bulusup bırlıkte oluyorlardı daha sonra ayrılıyorlardı yada yemek yıyorlardı v.s ve hersey o telefondan oluyordu.sımdılık bukadar ozetleyebıldım bukadar hatırlıyorum ama guzel fılımdı adını hatırlayamadım.varmı ısmını bılen..çok teşekkür ederim.saygılarımla.

0rkinos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir Dram Filimi Diye hatırlıyorum cok güzel eşi karısını resim alması için bir şehire yolluyo Metrobusde bir adamla karşılaşıyorlar adam müzisyen veya dilenci metrobusde para topluyo sonra bu adamla tanıştıkdan sonra kız cantasını caldırıyo sonra adam cantayı buluyo ama cantayı calan adamdan dayak iyiyo sadece bu kadar hatırlayabiliyorum adamın evinde kalıyo evde birşey var mektup gibisinden yatağa bırakılmış onun kocası okumaması için birşeyler çabalıyordu

Son düzenleme:

gokhanbasar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir film vardı başında tecavüz sahnesi ile başlıyor ,sonra artist seçimleriymiş .kız setten ayrılıyor bir çocukla tanışıyor bir odada ona tekrar deneme çektiriyorlar. fakat bu denemede söylenenleri başka bir kızı del, diye hastaneye sokmak ve servetini elinden almak için yapıyorlar. oyun içinde oyun bir kadı doktor şırınga ile kıza ilaç veriyor en sonunda odasına kaçıp kapıyı kitleyen kız . odadan silah sesi geliyor ve intihar etmiş gibi gösteriliyor. kız ölüyor oyuncu kız ise tımarhanede kalıyor.ne yapsa çıkamıyor. sonunda bir tanıdık erkek arkadaşı kurtarıyor v.s ismi nedir
[email protected]
senelerdir arıyorum

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Gece gece nerden geldiyse aklıma diziydi sanırım hani büyücü bir kızla siyah konuşan kedisi vardı kedinin adını hatırlamaya çalışırken kızıda unuttuğumu farkettim neydi ya çok bilindik bir şey :D

halilbaskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hatırlayabildiğim film sahneleri film godzilla tarzı bir film idi bir adama ait olan kertenkele veya başka birşey mutasyona uğruyor sanırım.Daha sonra Şehirde başka bir mutasyona uğramış bir yaratık ile kapışıyor bu yaratık yerin dibinden felan gitme gibi bir özelliği vardı.Son sahnede adam denizin kıyısında küçük siyah birşey felan alıyordu.Hatırlayabildiğim sahneler bunlar. iyi forumlar.

Yasin kuzu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
japon kore cin uzak dogu filmi bu bi gurup var kardesler gibi silahlilar bunlar valimiydi kaymakam miydi o bi kaleye ataniyor valiyi kurtariyorlar liderin agizinda bir duduk var onla haberlesiyorlar gizli konusmalarla çatisiyorlar bu grup sonra grubun lideri kaleye kendini vali olarak ta7nitiyor ve diger iktidarlara karsi kalede hadiseler yasaniyor valla aklimda kalan konu bu yardimci olursaniz sevinirim

Şilans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar izleyen yok mu gerçekten ya hatta bi ses ona evine dön celly mi bi şey diyordu kızın ismi aklıma gelmiyor bi türlü ?

Memory17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
perili yada büyülü bir ev vardı, bazı araştırmacılar veya denekler bu evde belli bir süre geçirmeli koşuluyla anlaşma imzalayıp bir grup bu eve kapatılıyordu sonra tabi korku dolu pek çok şey yaşanıyordu. Uzun zaman oldu izleyeli kafama takılıyor filmi bilen var mı?

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
herkese merhabalar.bir filim arıyorum yardımcı olursanız sevınırım bulamadım hıcbıryerde muhtemelen adını veya oyuncularını hatırlamadıgım ıcındır.fılımden hatırladıgım su sekılde. bir adam takım elbıselı felan ve arkadası var bu arkadası ıle adamın telefonu barda yada restaurantta karısıyordu daha sonra.bu telefon caldıgında bayanlar arıyordu ama kurallar varmıs isim yok ne iş yaptıgını soylemek yok hersey gızlı olucak sekılde bulusup bırlıkte oluyorlardı daha sonra ayrılıyorlardı yada yemek yıyorlardı v.s ve hersey o telefondan oluyordu.sımdılık bukadar ozetleyebıldım bukadar hatırlıyorum ama guzel fılımdı adını hatırlayamadım.varmı ısmını bılen..çok teşekkür ederim.saygılarımla.
Hikayeyi hatırladım ama filmin adını hatırlayamadım. Şu an bende bi bunalıma girdim. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

hadi bakalım bulun ben bunu tv de izlemiştim.bir tane adam vardı.bu adam bir patrondu.filmde çocukları topluyordu.çocukları eğitiyordu.çocuklara ben aslında gangsterim diyordu.beni tvde patron gibi gösteriyorlar diyordu.çocuklara pis işler yaptırıyordu.bir de unutmadan filmdeki herkes çekik gözlüydü.neyse sonra bunun peşine bir polis düşüyordu.sonunda polisle bir kapışıyorlardı.en sonunda silahlar çekiliyordu ikiside birbirini vuruyordu ama polis gangsteri mafediyordu.adı nedir ?bulursam hangi siteden izlerim ?çünkü genelde adını bilseniz bile google bulamayabiliyoruz ?
Yüzde 1 ihtimalle Tanrı Kent mi ? :(

Son düzenleme:

Buğra191

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bi film izlemiştim filmde oyuna bağlanan bi cocuk vardı redy one player misali bu oyun da ona benziyor sonrasında oyunda bi iki olay yaşanıp bazı insanlae mahsur kalıyor bi kız da aynı şekilde bu kız hastahanede oyuna bağlı tutuluyor be bi oyun daha acılıyor eski oyun kapatılıp cocukta bu arada oyunda kızı bulmaya çalılıyor bilen varsa cok sevinirim

Charleston

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Olmayabilir ama aklıma gelen filmler şunlar; Arcade (1993) ve Brainstorm (1983)

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Gamer vardı bir ara

Nusret_bygl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar hatırladığım 8 ler ve 9 lar olarak geçiyordu sanırım çeteler arasında bi yerde 8 ler ve 9 lar olarak çeteler vardı bu filmin adnını bilen varmı

Hayal meyal 611

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben bu filmi 1-2 sene önce internette izlemiştim karşıma bir sahnesi çıkmıştı ve bende internetten full ve türkçe dublaj halini seyrettim ve çok etkilenmiştim (bu kadar etkilendiğim bir filmin ismini nasıl unuttum bende bilmiyorum)
Filmin konusu: bir adam var ve bu adam küçük yaşlarındayken bir suç işlediğinden dolayı yıllardır hapishane ve barınak gibi bir yerde çalışıyor yani hem hapis hayatı yaşıyor hemde barınakta hayvanların işlerinde çalışıyor bir gün gece odasında yatarken aşağıda ki depodan bir köpeğin havlaması hiç susumuyor o kadar ki adam aşağı iniyor ve (daha önce de bir kere filan görmüştü galiba) bir kadın yerde yara bere içinde zar zor oturuyor sonra bayılıyor galiba tam hatırlamıyorum sonra adam bunu odasına götürüyor iyileştiriyor filan bunlar sevgili oluyor lar ama kadın nişanlı galiba sonra bunlar bir gin burdan kaçıcaklar mülteci gibi bir kamyonun arkasına biniyolar tek ikisi ama sonra bu kamyonu süren kişiler bunları kaçırıyor sonra adam bunlarla dövüşiyor filan ordan kaçıyolar sonra tam hatırlamıyorum birşeyden dolayı galiba bu eski barınak hapishanesinden kaçtı diye bu adam la kadının peşine takılıyorlar sonra yakalanıyolar adam ve kadın arabadan iniyor adam kadına (devamlı adam kadın diye anlatıyorum çünki isimlerinide unuttum belki isimlerini hatırlasaydım filmi googleden de bulurdum neyse) sen ileriye doğru koş ben gelicem diyor kadın ilk hayır filan diyor ama adam ikna ediyor sonra kadın baya bi koşuyor ve sonra ardından kurşun sesi duyuyor... adam ölüyor orda yanına filan geliyor ağlıyor ama nafile tabi. Bu kadar arkadaşlar aklımda kalan bütün sahneleri anlattım he birde ( belki hatırlamanıza yardımcı olur) abdest alıyor namaz kılıyor hep yani müsliman kadın da hep soruyordu buna bunlar ne filan adam da anlatıyrdu galiba neyse ben iyice saçmalamadan gidiyim de.

İnşallah biriniz bile biliyorsunuzdur gerçekten benim içime bir sıkıntı oldu bulamıyorum diye bazı film sitelerinin bütün filmlerini bile araştırdım ama yok lütfen biliyorsanız bana yazın.. Şimdiden Teşekkürler .❤️

Diyego36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar
Bir yabancı komedi filmiydi bu geçen instagramda gördüm eski bir filmdi şapkalı ağzında sigara olan bir adam vardı markette ise başlıyordu biri buna çöpü at diyordu buda çöpü yolda geçen bir arabanin üstüne atıyordu sonra reyonlari bozan küçük bir çocuga kes şunu diyordu çocukta pipimi ye diyince tekme atmıştı sonra şarküteri de siparisi çabuk yap diyen bir müşteriye tokat atıp sıradaki dedi
BulMAM da yardımcı olun lütfen

itk120

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dün trt 1 de adalet peşinde diye bi film vardi ismiyle aratinca cikmiyor uzak dogulu oyuncular vardı filmi bilen varmı? hakim de hapisaneye dusmus cocugu kurtarıyo sonra intikam aliyolar onu hapishaneye dusurenden?

HpQX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Filmin adını unuttum ve o filmi bulmak istiyorum filmde 1 numara 2 numara 3 numara 4 numara 5 numara 6 numara isimlerinde 10 cm boyunda küçük oyuncak adamlar vardı kahverengi ipten yapılmış gibiydi ve adamların 10 katı büyük örümcek benzeri makina onları yakalıyıp ruhlarını emip onları cansız oyuncak hallerine getiriyordu hatırladığım tek şey bu lütfen yardımcı olun :( aşağıdaki resimdekine aynen benziyorlardı adamlar sadece ipten yapılma oyuncaklardı

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    7.1 KB · Görüntüleme: 369

ghostmojo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yıllar önce izlediğim bi filmi arıyorum. filmde fotoğraftaki silaha benzer altında kurşun kutusu olan ama pompalı gibi ateş eden bi silah var. domuza benzer garip bi yaratığa ateş ediliyordu. küp filmine benzer orada uyanıyorlar hiçbirşey hatırlamıyorlar. filmin sonunda başka bi gezegende olduklarını anlıyorlar. uzaylı gibi bişeyin oyun alanındalar.
9309_350333.jpg

exchalenge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar. filmin konusu posta memuru görevindeki bir adamın bir başka yere tayini çıkıyor. gitmek istemese de gitmeye mecbur kalıyor. oraya ulaştığında çok samimi bir şekilde karşılanıyor. oradakilerden biri diyor ki ; buraya önce neden geldim diye ağlarsın fakat sonra ayrılacağın zaman neden ayrılıyorum diye ağlarsın gibi bir de repliğini hatırlıyorum. yardımcı olursanız sevinirim. eski avrupa filmleri gibi bir filmdi. yardımınız için teşekkürler.

Eray1717

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burç şekillerine göre doga olayı olan bir film vardı neydi o

maskelikarinca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir aşk filmi vardı sanırım film şöyleydi evde yalız yaşayan bir kız öldükten sonra evi kiraya veriliyor ve çok titiz bir kız adam eve özensiz davrandığı için hayaleti eve geliyor daha sonra adamla aşka yaşamaya başlıyorlar kız veya adam peyzaj mimarıydı sanırım

ozi313

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İsmi Bilinmeyen Film Arama - Bulma

Filmin ismini/adını unuttum, hatırlamıyorum. İsmi bilinmeyen filmleri bulma.

arkadaşlar sinamada izlediğim beni çok etkileyen bir film fakat bi türlü adını hatırlayamıyorum bulup nişanlımla tekrar izlemek istiorum:(

film sanırım bir fransız yapımıydı filmde tanımadığı bi ailenin eline düşen küçük kıza işkence ediliyo ve kız zor şer ellerinden kaçıyo büyüyo fakat ikide bi vucudunu kesen bi yaratık görüyo arkadaşları onu bulduğunda muhakkak bi yerinde derin bi kesik oluyo ama aslında piskolojisi bozulduğu için kız kendi kendini kesiyo.bu arada kız büyümüş genç kız olmuş oluyo ve kendine işkence yapan aileyi bulup bütün aileyi çocuklarda dahil pompalı tüfekle öldürüyo bir süre sonra oraya en yakın arkadaşıda geliyo olayın şokuna giriyo bu arada kız o kendini kesen yaratığı yine görüyo ama kız bu sefer kendi boğazını kesiyo en yakın arkadaşı tam evi terk edicekken bodrumdan sesler duyuyo tam aşşağı indiğinde birde görüyoki her tarafı kesik işkence görmüş küvete zincirlenmiş bi kadın onu kurtarmaya çalışırken ülkenin zengini olan masonlar geliyo ve oraya başka bi aile yerleştiriyo ve o kıza işkenceler ediyolar en sondada derisini tamamen soyup ne gördüğünü soruyo masonların başındaki kadın ve bunun üstüne kadın konuşma yaptıktan sonra kendini silahla vuruyo
Filmin bu hocam...

Filmin adı Martyrs 2008 yılı...

İsmi Bilinmeyen Film Arama - Bulma

Filmin ismini/adını unuttum, hatırlamıyorum. İsmi bilinmeyen filmleri bulma.

arkadaşlar sinamada izlediğim beni çok etkileyen bir film fakat bi türlü adını hatırlayamıyorum bulup nişanlımla tekrar izlemek istiorum:(

film sanırım bir fransız yapımıydı filmde tanımadığı bi ailenin eline düşen küçük kıza işkence ediliyo ve kız zor şer ellerinden kaçıyo büyüyo fakat ikide bi vucudunu kesen bi yaratık görüyo arkadaşları onu bulduğunda muhakkak bi yerinde derin bi kesik oluyo ama aslında piskolojisi bozulduğu için kız kendi kendini kesiyo.bu arada kız büyümüş genç kız olmuş oluyo ve kendine işkence yapan aileyi bulup bütün aileyi çocuklarda dahil pompalı tüfekle öldürüyo bir süre sonra oraya en yakın arkadaşıda geliyo olayın şokuna giriyo bu arada kız o kendini kesen yaratığı yine görüyo ama kız bu sefer kendi boğazını kesiyo en yakın arkadaşı tam evi terk edicekken bodrumdan sesler duyuyo tam aşşağı indiğinde birde görüyoki her tarafı kesik işkence görmüş küvete zincirlenmiş bi kadın onu kurtarmaya çalışırken ülkenin zengini olan masonlar geliyo ve oraya başka bi aile yerleştiriyo ve o kıza işkenceler ediyolar en sondada derisini tamamen soyup ne gördüğünü soruyo masonların başındaki kadın ve bunun üstüne kadın konuşma yaptıktan sonra kendini silahla vuruyo
Martyrs 2008

Son düzenleme:

LORIX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi film vardı bi kız ailesine erkek arkadaşı ile tanıştırıyordu erkek arkadaşı bi oyun firmasının sahibi çok zengin evinde bi yardımcısı var yardımcısı buna dövüşmeyi öğretiyor erkek çok küfürcü sevgilisinin ailesini vücuduna dövme olarak yaptırıyor evinde bi geyik var kendi sidiğinin içinde kızın babasının şirketi batıyo sonra çocuk şirketi satın alıp borcu ödeyip babaya veriyor en son çocukla baba kavga ediyor baba kızıyla eve dönünce çocuk helikopterle gelip kıza evlenme teklif ediyor babayla anne bakıp ne güzel falan diyolar çocuk içeriye girince hayırlı olsun falan çocuk diyo kabul etmedi falan filan böyle bi film adı nedir ? :D

Uykularaskina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar direk konuyla başlayım. Lise yıllarında tanışmış bi kiz ve erkek arkadaş vardı ikiside Çinli sanırım. Aynı evde yaşayıp en yakın arkadaş oluyorlar ama birbirlerine aşık oluyorlar zamanla . Kız bi dişçiyle evleniuo. Hatta gelinlik provasına o arkadaşıyla gidip resim çektiriyo. Kızın arkadaşı yani seven adam hasta ölecek kızdan sakliyo kız sonradan öğreniyo . Evlendikten sonra intihar ediyor kavuşmak için

Muharrem 1516

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
K

Arkadaşlar bir film izlemiştim filmde bir tane aile vardı çocuk bir mercek buluyordu bu mercekle görünmeyen varlıklar ve evin etrafında olan bir çember görüyordu bu yaratıklar kısa boyluydu bir cüce gibi şeylerdi filmi bulabilir misiniz?

Son düzenleme:

Üyem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meraba arkadaşlar adını ve oyuncularını bilmediğim bir film arıyorum.
Filmin Türü: Romantik komedi
4 yıl önce izlemiştim çok eski değil 2010 sonrası filme benziyor
Erkek başrol: Steve Carell e benziyor ama o değil. bu adamın filmlerine ve arkadaştan öte filmi gibi filmlere benziyor. Kadın barda çalışan oyuncu esmer tenli biriydi.
Konusu: Tanıdık bir erkek başrol ve nişanlısı ile gece kulübünde çalışan bir kadın arasında geçmekte. Adam çok saf ve temiz nişanlısı ise sex tutkunu bir kadın ve çevreden insanlarla grup sex lez sex yapmaktadır. nişanlısı ile birgun tartışırlar küfür dahi etmeyi bilmeyen adam tartışmadan sonra çıkar ve bir kulube gider orda çalışan bir bayanla tanışır. Kadın bu adamı açmak için yardımcı olur küfür etmeyi sex yapmayı öğretir.. Birgun adamı masaj salonuna götürür ve adama boşalmaması için nasihatlerde bulunur. Komik sahnelerde masaj başlar ve adam dayanmaya çalışır kadın her yerini açar ama adam salakça düşüncelerle maatamatik oyunları filan duşünerek boşalmamaya çalışır. sonunda dayanamaz ve kadının üzerine komik şekilde boş..... ordan kovulurlar eve geçerler ve nişanlısını kıskandırmak için bar çalışanı kadın ona yardım ederek üzerıne oturur ve selfie resim çekerek adamın nişanlısına gönderirler.Barda çalışan kadın borçludur ve film sonlara yaklaştıkça adam ona yardımcı olur Daha sonra aralarında gun geçtıkçe yaklaşmalar ve aşk başlar. Bu film çok komedi ve romantik olduğu için bulmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
my awkward sexual adventure