Snopy Rampage SN-RW3 İncelemesi

Bu konuyu okuyanlar

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Hepinize merhabalar ,bugün sn-rw3 model kulaklığı inceleyeceğim.Kulaklığı 3 yıldır kullanıyorum.
KULAKLIK HAKKINDA DENEYİMLERİM;

Kulaklığın 7.1 ses sistemine sahip olduğu söyleniyor,bunun için net bir şey söyleyemeyeceğim fakat 7.1'i beklentimi tam karşılamıyor.Ama mesela CS:GO'da mükemmel ses kasıyorum.Hatta bazıları wallhack açtığımı düşünüyor.:p
Yani kulaklığın ses performansı gayet iyi.Mesela sn-rw10'dan sonra bana ilaç gibi gelmişti...

Mikrofonuna gelecek olursak,sesiniz çoook çok kaliteli olarak iletilmese de,çok aşırı cızırtı,hışırtı olmuyor.Mikrofon ağızdan biraz uzak kalıyor.
1.jpg

VE titreşimleri de gayet güzel,mikrofonun yanındaki düğme ile kapatabiliyorsunuz.

Birçok kişi için kulaklığın en önemli yanı,rahat olması,uzun kullanımda kulağı ağrıtmamasıdır.Ben en fazla 8 saat kullandım bir ağrı hissetmedim.Sadece kulağım kaşındı bazen

6.jpg
1.jpg

Kablo yapısına gelecek olursak,kabloların sağlamlığıyla ilgili tek kelime etmeyeceğim.Siz sadece fotoğrafa bakın.Ama biraz kaba gözüktüğünü söyleyebilirim.

Ve tasarımı beni gayet memnun etti.
x.jpg
xx.jpg
xx.jpg
xxxxxx.jpg
xxxxxxx.jpg
z.jpg
xxxx.jpg

Sonuç olarak bence fiyatına göre çok iyi bir kulaklık,sabitlenmesi dileği ile...

(İlk yazım,olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum.)

Ekli dosyalar

• xxx.jpg
    xxx.jpg
    89.4 KB · Görüntüleme: 845

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Hayırlı olsun kaç TL'ye aldın.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Hocam biraz fazla yazı ekleyebilirdin onun dışında makalen güzel olmuş eline sağlık.
Amatör değilsin.
Anlatımın açık.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Burada öyle her konuyu sabitlemezler iyi olmuş :)

Son düzenleme:

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Hocam biraz fazla yazı ekleyebilirdin onun dışında makalen güzel olmuş eline sağlık.
Amatör değilsin.
Anlatımın açık.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Burada öyle her konuyu sabitlemezler iyi olmuş :)
Çok teşekkür ederim moral oldun.Bundan sonra da inceleme yapacağım inşaallah elimdekilerden.:)

birolalıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Mikrofon yeri neden o kadar ufacık. Ses kalitesi nasıl gidiyor karşı tarafa?

birolalıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
yayin kalitesinde degil fakat yeterli bir mikrofon.Yani cs oynarken karsi tarafa sordugumda guzel oldugunu soyluyorlar.En sevdigim mic. tipi bu.Kaba değil.

O tarz minik mikrofonlu hiç denemedim daha önce. Ama ses iyi gidiyorsa karşıya pek sorun teşkil etmiyor.