Gta san andreasdan daha iyi bir oyun yapılabilir mi?

patr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
yıllardır bu konuyu araşdırmama rağmen karşıma hiç bunun gibi bir oyun çıkmadı nedense san andreas kadar geniş yapmıyorlar belkide yapmışlardır biz bilmiyoruz şuan piyasada oyunların neredeyse %70i open worlddur ama konular farklı

gelmiş geçmiş en geniş open world oyunlar))

saints row buna daha yakın ama fantastik yapmışlar

mafıa 2 iyidir ama 60lı yıllar))) (bide mafyalar öyle boş boş işlerle ugraşmaz XD)

Driver Parallel Lines bunların arasında en çok benzeyenidir ama kafe, market, online mod vs. gibi şeyler yapsalar daha iyi olabilir

sleeping dogs 2012de yapıldığı için zayıf bilgisayarlar bile kaldırır ama free roam değildir

just cause serileri vardır 2ye kadar her bilgisayar kaldırır ama o da aksiyon macera oyunu

neyse)))

ben şimdiki oyunlarda paradan başka hiçbirşey görmüyorum benim oyun oynamaya çok vaktim olmaz ama arada samp oynarım tek kişilik oyunlar zaman kaybı gibi gelir bana. bunun gibi bir oyun yapsalarda san andreas kadar alışamayız nişan almak gibi koşmak gibi vs.

Son düzenleme:

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Yapılmışı var şu an ki güncel bütün openworld oyunlarının yelpazesi maksimum geniş, ve büyük kitlelere hitap ediyorlar.

patr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
ben oyun yapımcısı olsaydım))) ne single playeri ne missionu en fazla gta 5 kadar yüksek grafikli online open world oyun yapardım
oyuna girdinmi serverler gelicek :D boyutuda az olurdu

patr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
iyide şu ıbızadakiler eğlenmeyi bilmiyor eğlence değilde gerçek hayat gibi yapmışlar sen saatlerce para kazan bir kurşunla hepsi gitsin bide servere her girdiğimizde konuşmak için paun toplamak zorundayız yabancılarda discoya kadar herşey var ama yurdum insanıyla oynamak bi başka)))
sadece online amaçlı bir oyun yapsalar bu kadar eğlenceli olmazdı mouse a bastığımızda yumruk vurmak gibi özellikler olmazdı bence sorun türk serverlerın az ve daha çok hırsız polis oyunları olması benim vaktim olursa belki bir server kurabilirim

witlaus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Grafik olarak bilmem ama GTA San Andreas'tan daha iyi hikayesi olan bir oyun görmedim

kerimcan20000

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Son düzenleyen moderatör:

patr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
pardon yanlış anlamayın ama az önce robloxu oynadım sinirlerim bozuldu. 1.500.000.000 kere oynanmış yabancılar ne kadar da üşengeçmiş blender bilen adam bundan daha iyi grafikte oyun yapar bu tarz oyunları gördükce aklıma 3D rad geliyor okul yılları yarım bilgimle bile))) oyun yapmaya çalışırdım o programla. modelleri sketchupdan indirirdim sanki şimdikilerde öyle
şöyle bir oyun yapsalar da modelleme, script))) bilen adam bile waaeuuv))) desin :D

Son düzenleme:

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,288
Mafia 2 motoru Gta san andreas motoruna 10 basar. Bu nasıl karşılaştırma abi kaçıncı yüzyılda kalmışsınız :D

Bana göre Gta 4 optimizasyonu ve araba sesleri iyi olsaydı şuan bile populer olarak kalırdı. Fizikler Gta 5 `e 10 basar durumda.

patr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Mafia 2 motoru Gta san andreas motoruna 10 basar. Bu nasıl karşılaştırma abi kaçıncı yüzyılda kalmışsınız :D

Bana göre Gta 4 optimizasyonu ve araba sesleri iyi olsaydı şuan bile populer olarak kalırdı. Fizikler Gta 5 `e 10 basar durumda.
Azerbaycana Selamlar)))

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Gta sa hala var ara sıra oynuyorum hiç kimse o oyunu başka bir oyunla yargılayamaz bana göre. (açık dünya olarak.) Grafikleri kötü olabilir ama en güzel açık dünya oyunu bana göre.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tabi tren görevinde oyundan soğumam dışında.. :D

Son düzenleme:

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,288
Gta sa hala var ara sıra oynuyorum hiç kimse o oyunu başka bir oyunla yargılayamaz bana göre. (açık dünya olarak.) Grafikleri kötü olabilir ama en güzel açık dünya oyunu bana göre.

Varya ben Mafia 2 oynayınca Gta 10 çıksa bile bunun gibi olamaz dedim. Arabaların hassasiyyeti filan, Karakterin yürüyüşü koşuşu vs vs vs hissiyyat Üst seviyyede. :)

Azerbaycana Selamlar)))
Aleyküm selam. :)

Son düzenleme:

patr10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12

çocukken ps2 de oynardım dünyanın en iyi oyunu olacağını nerden bilirdim)))

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,288
Yalnış zamana dünmüşüm ben meğerse. Zaman makinam saptırmış mı ne? Saat tamircisine götürsem düzeltirler belki :D

kerimcan20000

Asistan
Reaksiyon puanı
20

Oyunu bitirmem maximmm 2 gün suruyor ve hic gercekci diil

pardon yanlış anlamayın ama az önce robloxu oynadım sinirlerim bozuldu. 1.500.000.000 kere oynanmış yabancılar ne kadar da üşengeçmiş blender bilen adam bundan daha iyi grafikte oyun yapar bu tarz oyunları gördükce aklıma 3D rad geliyor okul yılları yarım bilgimle bile))) oyun yapmaya çalışırdım o programla. modelleri sketchupdan indirirdim sanki şimdikilerde öyle
şöyle bir oyun yapsalar da modelleme, script))) bilen adam bile waaeuuv))) desin :D
Roblox 1 oyun degil birkactane birden kolaysa oyuna para yatir

Son düzenleme:

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Grafik olarak bilmem ama GTA San Andreas'tan daha iyi hikayesi olan bir oyun görmedim
ben oyunu 2 günde bitiriyorum :D

ROBLOX u merak etmişimdir çocuk oyunu diyorlar
Bence robloxu araştir dünyanin en ünlü oyunlarindan (bazi oyunlari 1.500.000.000 kere oynanmiş)
Tamam 48 saat video çek bakalım, hepsini yapmaya başladığın anda.

kerimcan20000

Asistan
Reaksiyon puanı
20
bence saçmaladın

full 48 saatin 10 12 saatimi alır

Oyunu bitirmen 2 gün mü sürüyor :D Bak sen o oyunu 2 günde bitiremezsin boş konuşma ve hiç gerçekçi değil demen :D Yani Roblox daha gerçekçi demi api :D
bitirdim hem de 3 kere :kissingheart::kissingheart::kissingheart:

Son düzenleme:

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Tamam video çek inanalım, saçmalama değil bu.
bence saçmaladın

full 48 saatin 10 12 saatimi alır

Oyunu bitirmen 2 gün mü sürüyor :D Bak sen o oyunu 2 günde bitiremezsin boş konuşma ve hiç gerçekçi değil demen :D Yani Roblox daha gerçekçi demi api :D
bitirdim hem de 3 kere :kissingheart::kissingheart::kissingheart:

kerimcan20000

Asistan
Reaksiyon puanı
20
hani o evine o full siyah kostümle girip artık gerisini demesem iyi:D o mu

hatırlamıyorum 2-3 yıl önce bitirip sildim zaten bidaha da oynamadım

Son düzenleme:

kerimcan20000

Asistan
Reaksiyon puanı
20
isimlerini hatırlamıyorum sadece bir kız var onunla...

son bölümde polisi vuruyon

Son düzenleme: