Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
@Forumun Ağası Finix bak ben bu konuda çok kararlıyım demiyorum. Görüyorsun, bir dağıtımdan sıkılıyor diğerine geçiyorum ha bire. Ama ben en azından bir şeyde kararlıyım, güncel paket istiyorum. Ulan Chakra, KDE5, son paketleri kullanan yuvarlanan sürüm bir dağıtımı dün düşünüyordun, bugün Slackware gibi tarih öncesinden kalma paketler kullanan bir dağıtımın SS'sini atıyorsun. Sen benden de kötü durumdasın LOL :p

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sen benden de kötü durumdasın LOL :p
Kamu spotu yapalım. Linux kullanmayın, kullandırmayın ! Kendinizi ve dostlarınızı kötü yola düşmekten koruyun ! LOL :p

Son düzenleme:

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
@Forumun Ağası Finix bak ben bu konuda çok kararlıyım demiyorum. Görüyorsun, bir dağıtımdan sıkılıyor diğerine geçiyorum ha bire. Ama ben en azından bir şeyde kararlıyım, güncel paket istiyorum. Ulan Chakra, KDE5, son paketleri kullanan yuvarlanan sürüm bir dağıtımı dün düşünüyordun, bugün Slackware gibi tarih öncesinden kalma paketler kullanan bir dağıtımın SS'sini atıyorsun. Sen benden de kötü durumdasın LOL :p

Kamu spotu yapalım. Linux kullanmayın, kullandırmayın ! Kendinizi ve dostlarınızı kötü yola düşmekten koruyun ! LOL :p
Yok yahu ters köşe yapmak istedim. Forumda çakrays derken slackware isosunu indiriyordum. :D

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,088
7618Nm.png

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
Puppy XenialPup sürümünü indirdim. USB'ye yazdırıp boot edersem paylaşırım ekran görüntüsünü. :)

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
Puppy XenialPup sürümünü indirdim. USB'ye yazdırıp boot edersem paylaşırım ekran görüntüsünü. :)
Allah aşkına artık dağıtım deneme :p Bir tanesini kurdun mu ? Kurdun. Kullanımı kolay mı ? Cevabın evetse daha elleme :p

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
En berbat dağıtımlardan birini seçmişsin LUL :p Distrowatch'taki 50'nin gerisindeki dağıtımlardan kesinlikle uzak durun derim. Ne kadar çok bakılıyorsa o kadar çok deneniyor demektir. Sanırım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir :)
Tamam vazgeçtim. Puppy'i deneyeceğim bir sorun çıkmazsa. :)

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
Biraz önce Puppy Linux XenialPup sürümünü USB'den boot edip denedim.
Bu zamana kadar gördüğüm işe yarar en hızlı dağıtım. Hem hafif hem de hızlı. :) USB 2.0 USB belleğimde bile SSD'den hızlı çalışıyor diyebilirim. 160MB civarı RAM tüketiyor.

Eğerki hard diski bozulan kısa süreliğine de olsa bilgisayar kullanmak isteyenler varsa Puppy Linux'a baksın. Özellik bakımından diğer dağıtımlardan eksik olabilir ama yeterli özellikleri var.

Çok eski sisteme sahip kullanıcılar da bunu kullanabilir.

Karşınızda Puppy Linux XenialPup. :) (RAM kullanımına dikkat.)

Puppy Linux XenialPup ForumShiftdelete.Net.png

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
Çok karışık olmamış değilmi
EPApM9.png
Eline sağlık, güzel yapmışsın masaüstünü :)

Tabi benim masaüstüm kadar güzel olmamış ama, güzel bir çalışma. Başarılı LUL :p
EDİT: Narsist nedir ?

Son düzenleme:

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
Screenshot_2018-03-04_11-10-04.png

TISSS ! Ses gelmedi LUL :p

Son düzenleme: