Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Relife izledim güzeldi ama sonu pek tatmin etmedi ova yayınlanacakmış sanırım o zaman netleşir.İzleyecek bir şey bulamıyorum konusu süper güçler falan olmayan veya değişik işlenmiş, farklı konulu +18 olmayan anlamlı anime önerebilir misiniz bir de uzun olmazsa iyi olur

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Sonbahar 2017 sezonundaki animelere göz gezdirme şansı buldum beğendiklerimi ve beğenmediklerimi buraya yazayım , belki bir yol gösterici olur , sonuçta zaman değerli ve sürüsüyle anime var.

Kaçmanız gereken seriler : evil or live , black cover ve ousama game

İzlenebilir animeler : Shoujo Shuumatsu Ryokou (girls last tour) , mahoutsukai no yome , ınuyashiki, juuni taisen , net -juu no susume , blend s , just because ; bunların dışında devamı gelen seriler var kekkai sensen ve yemek savaşları gibi.

green1987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Death Note'u izlemeyen varsa kesinlikle izlemeli. Bir çırpıda bitirilebilecek bir anime.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
owari no seraph izledim güzeldi baya ama devamı da gelse iyi olur artık tükettim sanırım güzel animeleri doğru düzgün bir şey bulamıyorum yeni eski çok önemli değil ama daha çok konusu değişik dostluk falan olan anime önerileriniz varsa alabilrm

dyedke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Şuan da izlediğim sacred seven 12 bölüm ama güzel

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Punisher'a başladım tavsiye ederim
Anime sormuşsun pardon :)

Cptapo

Asistan
Reaksiyon puanı
38
En son izlediğim anime Naruto şimdi izlediğim anime yok.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
d frag canım sıkkınken beni neşelendiren animelerden biridir. @epsilon06 chihayafuru iyidir.
Chihayafuru bitti çok heyecanlı güzeldi devamının olmaması üzdü gerçekten favorilerim arasına giren bir anime boşlukta hissettiriyor...başka önerebileceğiniz benzer animeler varsa öğrenmek isterim

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Chihayafuru bitti çok heyecanlı güzeldi devamının olmaması üzdü gerçekten favorilerim arasına giren bir anime boşlukta hissettiriyor...başka önerebileceğiniz benzer animeler varsa öğrenmek isterim

baccano izlemediysen iyidir . barakamon , usagi drop , one outs , Samurai Champloo , orange , relife hem yazması kolay hemde izlenebilecek animeler ;)

Ben şu anda
''Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru ''
tekrar izliyorum. Hikigaya hachiman adamım ya :cool:

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
çok tekrarcıyım ben bu sıralar hajime no ippo ve initila d tekrarlamadayım

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
initial d 'yi tekrar etmek benimde aklımda yeni movieleri falan çıktı ama gözümde çok büyütüyorum . Hachi - roku reyiz :cool:

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
@Sansar667
ced9b1bd2d695cf1f6cb43fe6e2c443bd99114dd.jpg

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
baccano izlemediysen iyidir . barakamon , usagi drop , one outs , Samurai Champloo , orange , relife hem yazması kolay hemde izlenebilecek animeler ;)

Ben şu anda
''Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru ''
tekrar izliyorum. Hikigaya hachiman adamım ya :cool:
Teşekkürler barakamon usagi drop orange ve relife ı izledim güzeldi hepside diğerlerine de bakayım:) bende izlemediyseniz gin no saji bakuman ve natsume yuujinchouyu öneririm izlemişsinizdir muhtemelen ama :)

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Teşekkürler barakamon usagi drop orange ve relife ı izledim güzeldi hepside diğerlerine de bakayım:) bende izlemediyseniz gin no saji bakuman ve natsume yuujinchouyu öneririm izlemişsinizdir muhtemelen ama :)

içlerinden en bilineni natsume olsa da ben bir tek onu izlemedim. Öneren çok kişi var ya aslında başlamak da istiyorum ama işin içine ruhlar falan girince bana pek sarmıyor , sanırım senin hatrına başlayacağım :D

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
içlerinden en bilineni natsume olsa da ben bir tek onu izlemedim. Öneren çok kişi var ya aslında başlamak da istiyorum ama işin içine ruhlar falan girince bana pek sarmıyor , sanırım senin hatrına başlayacağım :D
Mushishiyi izlediyseniz onun gibi hikayesi olduğu için bence daha güzel öyle abartı şeyler yok merak ettiriyor izlettiriyor bende öyle çok bilinen şeylere mesafeliyimdir örneğin death note gibi ama natsume şu zamana kadar en dinlendirici en güzel animeydi dostluk vs üzerine kurulu şeyleri daha çok sevdiğimden sanrım birkaç bölüm izleyip karar verin derim:)

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Black Clover devam ediyorum Jang Geums Dream bitirdim Pokemona tekrar başlamayı düşünüyorum

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
B
Sonbahar 2017 sezonundaki animelere göz gezdirme şansı buldum beğendiklerimi ve beğenmediklerimi buraya yazayım , belki bir yol gösterici olur , sonuçta zaman değerli ve sürüsüyle anime var.

Kaçmanız gereken seriler : evil or live , black cover ve ousama game

İzlenebilir animeler : Shoujo Shuumatsu Ryokou (girls last tour) , mahoutsukai no yome , ınuyashiki, juuni taisen , net -juu no susume , blend s , just because ; bunların dışında devamı gelen seriler var kekkai sensen ve yemek savaşları gibi.
Black Clover olacak doğrusu, gerçekten güzel bir anime
Annesi babası olmayan 2 küçük erkek bebek kardeşleri bir adam buluyor birinin adı Asta diğeri Yuno. Küçük bir köyde yaşıyorlar. Büyü olayı var, Bazı insanlar büyü özellikleriyle doğuyor Yuno büyü özelliklerine sahip ama Astada büyü özellikleri yok. 15 yaşına geldiklerinde 15 yaşında olan herkes bir binaya gidiyor ve Bazı kişilere büyü kitabı geliyor bazı kişilere gelmiyor. Son kitap Yuno ya geldi ve 4 yoncalıydı. 4 yoncalı büyü kitapları çok büyük ve etkili büyüler içeriyor. Yunonun bi düşmanı o yalnızken onun kitabını alabilmek için ona savaş açıyor o düşman tam yunoyu öldürürken kardeşi Asta geliyor. (Astanın büyü gücü ve kitabı olmadığı için kas yapmaya başlıyor) Asta düşmana karşı savaş açmaya çalışırken düşmanı tek bir hareketiyle Astayı yenebiliyor. Asta çok sinirleniyor ve yüzünde birden iblis beliriyor ve öfkesi ona büyü....

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
B

Black Clover olacak doğrusu, gerçekten güzel bir anime
Annesi babası olmayan 2 küçük erkek bebek kardeşleri bir adam buluyor birinin adı Asta diğeri Yuno. Küçük bir köyde yaşıyorlar. Büyü olayı var, Bazı insanlar büyü özellikleriyle doğuyor Yuno büyü özelliklerine sahip ama Astada büyü özellikleri yok. 15 yaşına geldiklerinde 15 yaşında olan herkes bir binaya gidiyor ve Bazı kişilere büyü kitabı geliyor bazı kişilere gelmiyor. Son kitap Yuno ya geldi ve 4 yoncalıydı. 4 yoncalı büyü kitapları çok büyük ve etkili büyüler içeriyor. Yunonun bi düşmanı o yalnızken onun kitabını alabilmek için ona savaş açıyor o düşman tam yunoyu öldürürken kardeşi Asta geliyor. (Astanın büyü gücü ve kitabı olmadığı için kas yapmaya başlıyor) Asta düşmana karşı savaş açmaya çalışırken düşmanı tek bir hareketiyle Astayı yenebiliyor. Asta çok sinirleniyor ve yüzünde birden iblis beliriyor ve öfkesi ona büyü....
Güzele benziyor az izlenmesi dillere düşmemiş olmasıda insanı izlemeye teşvik ediyor samurai champlooya başladım ondan sonra bunu izlemek isterim teşekkürler

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Hana Yori Dango'yu izlemiştim tavsiye ederim.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Fullmetal alchemist brotherhood u bitirdim hem bu kadar ertelediğim için kızıyorum hem bittiğine üzülüyorum ne denir ki başyapıt izlerken bunları nasıl düşündü acaba manga yazarı merak ettim doğrusu

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Death Note tabi