Nedir bu iPhone Nefreti?

naruto13

Asistan
Reaksiyon puanı
29
elde iphone goruncemi daha havali yoksa samsung mu demen ve 500 tl lik telefonla 4000 tl lik telefonu kıyaslaman bence bu işten pek anlamadığın anlamına geliyor
Kardo ben trend lite ile kiyaslamadim ole
Bir kelime gecmedi yazdigimda iyi oku ( eger trendi siylediysen .ikincisi arkadaslar su an x kullaniyorumSU KADAR SOYLEYEYIM LAMBAYI KAPATTIM ETRAF ZIFIRI KARANLIK FACE ID KARANLIKTA BILE ACTI .AYNISINI NOTE 8de YAPIN BAKAYIM OLUYORMU?:) AYEICA TELEFONI ELIME ALDIGIMDA BILE PREMIUM HAVASINI VERIYOR .TEK BIR KOTU YANI VAR SPORA GIDERKEN DOLANI KITLIYORUM VALLA :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

" Kedi uzanamadığı ciğere mundar der " diye güzel bir atasözümüz var arkadaşlar. Umarım anlaşılır.
Sana yuzde yuz katiliyorum. bir cok pahalı diyorlar içlerindende keşke benim olsa diyorlar.

Son düzenleme:

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Aynen kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş doğru aynı mantıkla mesela dan bilzerian a herkes cehennem odunu diyor neden onun gibi olamıyoruz sonuçta adam güzel bişey yapıyor herkesin hayali dimi banka soyup yurtdışına kaçan orda mutlu mesut yaşayan insana şerefsiz diyoruz neden kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş biz yapamıyoruz ya ondandır kesin insanların iyi niyetini kullanıp birsürü para topladıktan sonra dubaiye kaçan tipler var sorsan herkes vay şerefsiz der ama kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş sen yapamıyorsun ya kesin ondandır neden cerrah olmuyorsun efendim beni kan tutar hadi ordan sanki oldunda bide beğenmiyor beyefendi kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş vs vs örnekler uzar gider böyle atasözlerini yanlış yorumlamak ülkemizin hobisi olmuş resmen aynen devam edin.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yıl olmuş 2018 hızlı şarj getiriyosun kutunun içinde adaptör yok neymiş +380 tl vermen gerekiyomuş kapitalizmin kitabını yazdılar resmen.Bunun kediyle ciğerle ilgisi yok note 8 de iphone 8 plusta 5000 tl civarı isteyen istediğini kullanır ama senin gibiler 5s alsada yeter nasıl olsa hava atmaktan başka bişey yapmayacaksınız he ben zamanında 6 plusta kullandım sonra s6 edge plus note 5 şimdi s7 edge kullanıyorum senin anlayacağın o ciğerin kokusunu aldım ben merak etme.

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Android kullanıcıları iphone karşı neden bu kadar dolu anlamıyorum ben bu güne kadar iphone kullanıpta androide bu kadar laf atan ve eleştiren birini görmedim

Reaksiyon puanı
16,118
imhotep 40 yaşında ama apple,microsoft,lumia serisi ve iphone serisine de düşman bir ara samsung'a da düşman dı e250 vardı onda...

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
He tamam çok zenginsiniz ayfon alabiliyorsunuz biz fakiriz alamıyoruz, o ciğere uzanamıyoruz. Artık ayfondan nefret etmiyor çok seviyoruz, "keşke benim de olsa" diyoruz. Şimdi egonuz yeterince tatmin olduysa artık bu nobran tavırlarınıza da son verebilirsiniz.

Benim param var, zenginim bu yüzden iPhone alıyorum dediğimi hatırlamıyorum. Genel olarak bir tabir söyledim. Siz öyle düşünmüyorsanız neden üstünüze alındınız?

Reaksiyon puanı
16,118
adam iphone x alıyor ama veri kapalı internet alacak parası yok ki...

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Telefon ile hava atmaya çalışan acizdir. Hava için telefon alanları anlamak zor.
Çok eski ve çok ucuz bir samsung kullanip fiyati amiral gemisi dolaylarinda gezinen iPhonelar ile trand liteyi hiz olarak karşılaştırmak zaten ayri bir mesele

Son olarak
Kaynak: https://youtu.be/uL99tRQR9W0
İphone modelleri için adobe uygulamasının optimizasyonu iyi değil.Bilerek yerleştirilmiş olabilir.Belliki ios kullanmamışsın.Kaldı ki uygulamaları daha hızlı açıyor olması üstün mü kılıyor? Bak dostum android işletim sistemi optimize değil.Kameralar kağıt üzerinde süper detay yok çekimlerde.Cihazlar iki yıl sonra şişiyor çöp oluyor.Sürekli güvenlik açıkları ortaya çıkıyor.Güncelleme desteği berbat...sayılabilir daha fazlasıda.

S8'im var isteseydim Iphone 7 veya Iphone 7 Plus alabilirdim. Neden almadım? S8, IP7 ve Ip7 Plus'a göre çok daha f/p. Ayrıca hız olayları şuan son çıkan 2017 modellerinde kafa kafaya. Iphone'nin tek avantajı hız iken geriye ne kalıyor? Batarya, Kamera, Ekran, Tasarım hepsinde sınıfta kalıyor Iphone.
Tasarımda geride kalıyor diyemezsin.S8 deki kamera iphone 7 ile kapışsın :D kardeşim 4K da 60 fps kayıt alabiliyormusunuz? Hız konusunda kafa kafaya olduğuna kendini nasıl inandırdın?

Güzel kardeşim çamur atmak değil maksat en iyi ıphone savunucu ben olmam lazım ki 4 den buyana ıos kullandığım için. Gerçekten kötü birşeye iyi demek insanın deli varmıyor buyur elinde internet göz var nizam var note 8 özelliğine duruşuna tasarımına kalitesine bak bir de ona yakın bir ıphone tasarımına bak x leri hiç araya katmıyorum arada mükemmel fiyat farkı var
Nasıl bahane buluyor işine gelmeyince :D
Fiyat artınca telefon yerine konmuyor galiba ;(
Dostum kur farkından dolayı pahallı olduğunu düşünmedin dimi hiç?

Ben sevmiyorum niye çünkü bir kalasa çöp ön kameralı bir cihaza o kadar para vermem (X bir kenara)
Sayili cihaz değil ben iki tane saydim daha fazla cihaz sayilabilir ve emin olun bu cihazlar bakin 6dan ''daha sorunsuz" degil çok daha sorunsuz
Kullandın mı?

Ben sevmiyorum niye çünkü bir kalasa çöp ön kameralı bir cihaza o kadar para vermem (X bir kenara)
Sayili cihaz değil ben iki tane saydim daha fazla cihaz sayilabilir ve emin olun bu cihazlar bakin 6dan ''daha sorunsuz" degil çok daha sorunsuz
Fanboyu olduğun ekosistemde sorun bitmez dostum.Bir telefonun bataryası patlar,diğerinin bataryası bitince açılmaz,diğerinin led ekranı yanar ;(

Android cihazların batarya kondüsyonu düştüğünde işlemci frekansı düşmüyor ki niye batarya değişiminde hızlansın?
Her telefonun batarya kondüsyonu zayıflıyor.Ozaman şöyle bir düşün;5s zamanlarında çıkmış android yüklü bir model,Kullanım süren %50 nin üstünde düşüş yaşıyor.Batarya değişimi şart.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Tasarımda geride kalıyor diyemezsin.S8 deki kamera iphone 7 ile kapışsın :D kardeşim 4K da 60 fps kayıt alabiliyormusunuz? Hız konusunda kafa kafaya olduğuna kendini nasıl inandırdı
Sen önce git 7 serisinin ancak 4K 30 çıkabildiğini öğren sonra birşeyler anlatmaya çalış

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Sen önce git 7 serisinin ancak 4K 30 çıkabildiğini öğren sonra birşeyler anlatmaya çalış
Bütün sırrı bozdun şimdi.
İphone 7 ye rakip oluyorsa o telefon evet İphone 7 de yok kardeşim.Ve katılıyorum bir bakıma,bencede en fazla 7 nin rakibi.

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Aynen kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş doğru aynı mantıkla mesela dan bilzerian a herkes cehennem odunu diyor neden onun gibi olamıyoruz sonuçta adam güzel bişey yapıyor herkesin hayali dimi banka soyup yurtdışına kaçan orda mutlu mesut yaşayan insana şerefsiz diyoruz neden kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş biz yapamıyoruz ya ondandır kesin insanların iyi niyetini kullanıp birsürü para topladıktan sonra dubaiye kaçan tipler var sorsan herkes vay şerefsiz der ama kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş sen yapamıyorsun ya kesin ondandır neden cerrah olmuyorsun efendim beni kan tutar hadi ordan sanki oldunda bide beğenmiyor beyefendi kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş vs vs örnekler uzar gider böyle atasözlerini yanlış yorumlamak ülkemizin hobisi olmuş resmen aynen devam edin.
Böyle mi düşünüyorsunuz?
Adam atasözlerini bitirdi şuan :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bütün sırrı bozdun şimdi.
İphone 7 ye rakip oluyorsa o telefon evet İphone 7 de yok kardeşim.Ve katılıyorum bir bakıma,bencede en fazla 7 nin rakibi.
Sen ortaya 4K 60 FPS'i surwrsen ben orataya samsungun bariz daha iyi olan kamera kalitesini kafasina kafasina vuran düşük isik performansını ve OIS performansini sürerim
Hayatinda kaç defa değil 4K 30, FHD 60i kac dakika çektin diye sorsak ne kadar az cevap vereceği belirsiz birisin kalkmis burda ama 4K 60 FPS yhaaa demekten baska yapabildigin hic bir sey yok

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Sen ortaya 4K 60 FPS'i surwrsen ben orataya samsungun bariz daha iyi olan kamera kalitesini kafasina kafasina vuran düşük isik performansını ve OIS performansini sürerim
Hayatinda kaç defa değil 4K 30, FHD 60i kac dakika çektin diye sorsak ne kadar az cevap vereceği belirsiz birisin kalkmis burda ama 4K 60 FPS yhaaa demekten baska yapabildigin hic bir sey yok
Ben hep bunu kullanıyorum:D :D

Ekli dosyalar

• 9C29A319-9311-428D-AD32-EDE0AB26806A.png
    9C29A319-9311-428D-AD32-EDE0AB26806A.png
    266.2 KB · Görüntüleme: 175

MEAksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İnsana Iphone unu sattırırsınız gerçekten. Böyle tavırlar olamaz

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Herşey canlıya bakar tartışmaya gerek yok hiç:)

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Kac aylık o cihaz 3 :D
Bundan once hep 4K 30 veya FHD 6Pmi kullaniyordun? Sanmiyorum
Bunu bir kenara birakalim 4K 60 herşeyi birakyirip kamerayı en uste koyduracak bir özellik degil maalesef kendini kandirmaya devam :D
Neden takıntı haline getirdin bu konuyu sadece bir önrekti.Fazla iddialısın dostum.
ECFE13AF-6C58-44E2-9476-DFF063FFAD74.jpeg

Ama detay önemli yinede :D :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 8 çok geride kalmış.Gelecek modellerden umut kesmeyin derim.Ön kamerada o açı bilinçli seçilmiş.Sonuçta bireysel kanal belli olmuyor ayarı onların.
Yahu işinize gelene doğru işinize gelene şaibeli mi demek sizin işiniz? Supersaf bu isi yillardir tarafsiz yapan nir kanal ve testte kimim onde olduğu belli daha da nir sey demiyorum bana dayaniksiz bir sekilde şu şöyledir bu böyledir diyip millete de iftira atmayin
Ha kanallarin samimiyetini ve tarafsizligini konusacaksak ben de iPhonedo samimi degil der sizin attiginiz fotoya bu sahte der geçerim isler karışır :D

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Yahu işinize gelene doğru işinize gelene şaibeli mi demek sizin işiniz? Supersaf bu isi yillardir tarafsiz yapan nir kanal ve testte kimim onde olduğu belli daha da nir sey demiyorum bana dayaniksiz bir sekilde şu şöyledir bu böyledir diyip millete de iftira atmayin
Ha kanallarin samimiyetini ve tarafsizligini konusacaksak ben de iPhonedo samimi degil der sizin attiginiz fotoya bu sahte der geçerim isler karışır :D
Yıllardır yapıyordu...
Uyumadan sorayım dedim,Bixby konuşmayı öğrendimi ?

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
iphone da gaz kesme problemi var, belli bi hızı (yılı) geçince gaz yemiyor, yavaşlıyor. bilinçli yapıldığını anlamak için adamların çıkıp itiraf etmesi mi gerekiyordu illa, kör bile anlar. :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
elimde ipad mini var, ilk aldığımda şuanki iphoen x hızındaydı, gel gör ki şuan youtube'u 15 saniyede açıyor. batarya yıprandığı için yavaşlatılamsı da tamamen yalan. 1 hafta şarjı gidiyor.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Yıllardır yapıyordu...
Uyumadan sorayım dedim,Bixby konuşmayı öğrendimi ?
Eger verecek cevabiniz kalmadiysa ve baska baska yerlere atlayacaksanız konusmayi bitirebiliriz. Ben burda samsungun yaptigi tonlarca aptalligi sayacak kadar tarafsız biriyim ve bence de bixby çöp hatta bur kac ara model disinsa samsungun tum orta segkenti de F/P orani olarak çöp
Siz Apple'ın eksiklerini rahat rahat söylebilir misiniz? Diyoeum ya konudan şaşıp baska yerlere atlayacaksaniz hic konusmayalim çünkü su an kamera kalitesini konuşuyoruz çöp bixbyi degil

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Dostum eskimiş bataryanın kondüsyonu düşer.Batarya süresi kanser etmesin diye bir miktar yapılması zararsız.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Yavrum eskimiş bataryanın kondüsyonu düşer.Batarya süresi kanser etmesin diye bir miktar yapılması zararsız.

yavrum önüne her konanı midene indirme. cihazı aldığımdan beri 40 kere ancak kullanmışımdır. boşta 1 ay şarjı gidiyor, ara ara kullanımda 1 haftayı çıkatıyor, batarya ilk günkü gibi. her güncellemede vurdular cihaza tokadı. amaç gidip en son çıkanı almamı sağlamak. apple sözlüğe kapitalizmin karşılığı olarak yazılır.

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Eger verecek cevabiniz kalmadiysa ve baska baska yerlere atlayacaksanız konusmayi bitirebiliriz. Ben burda samsungun yaptigi tonlarca aptalligi sayacak kadar tarafsız biriyim ve bence de bixby çöp hatta bur kac ara model disinsa samsungun tum orta segkenti de F/P orani olarak çöp
Siz Apple'ın eksiklerini rahat rahat söylebilir misiniz? Diyoeum ya konudan şaşıp baska yerlere atlayacaksaniz hic konusmayalim çünkü su an kamera kalitesini konuşuyoruz çöp bixbyi degil
Bir elin parmakları kadar etmez.Mutlu olucaksan birtane söyliyeyim supersaf’ın seçtiği açıda ön kamera zayıf.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
şuan samsung galxy s6 kullanıyorum, iphone 6s ve 7 si olan arkadaşlarının cihazlarıyla karşılaştrdım, tüm uygulamaları benim cihaz daha hızlı açıyor, ap7 si olan arkadaş 4.5g kapalı onadndır dedi, dedim bende de kapalı, üzüldü adam :D

Son mesajlar