Lisede hoşlanılan bir kıza açılmak

Emrhanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ben lise 1' e gidiyorum ve bir kızdan hoşlandım kız sessiz utangaç birisi bende aynı şekilde öyleyim. Ara sıra bana bakarken yakalıyorum ama tesadüf mü değil mi emin olamadım. Ancak bir sorunum var açılamıyorum reddedilmek ten korkuyorum sizce ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba;
Dünyanın en zor işlerinden bir tanesi lisede bir kıza açılmaktır. Cesaretini topla birkaç yıl sonra diyeceğin bir keşkeden daha iyidir. Git açıl. Ama doğal ve samimi olmaya dikkat et. :)

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Ahh şu liseliler :D

Emrhanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba;
Dünyanın en zor işlerinden bir tanesi lisede bir kıza açılmaktır. Cesaretini topla birkaç yıl sonra diyeceğin bir keşkeden daha iyidir. Git açıl. Ama doğal ve samimi olmaya dikkat et. :)
Yanıtınız için teşekkürler ama açılırken ne diyeceğim nasıl davranacağım hiç bilmiyorum​
--- Gönderi Güncellendi ---
Ahh şu liseliler :D
Ahh ahh

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Yanıtınız için teşekkürler ama açılırken ne diyeceğim nasıl davranacağım hiç bilmiyorum

Gayet doğal ol. Kız seni olduğun gibi tanısın. Ama ses tonunu iyi kontrol et, heyecanlanmamaya çalış. İşin çok zor. Söyleyeceklerine gelirsek içinden geleni söyle ama yalan söyleme. İleri de çıkarsanız yalan söylediğin anlaşılırsa kavga edersiniz. Kolay gelsin. :)

Emrhanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gayet doğal ol. Kız seni olduğun gibi tanısın. Ama ses tonunu iyi kontrol et, heyecanlanmamaya çalış. İşin çok zor. Söyleyeceklerine gelirsek içinden geleni söyle ama yalan söyleme. İleri de çıkarsanız yalan söylediğin anlaşılırsa kavga edersiniz. Kolay gelsin. :)
Teşekkürler :):)

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Aynı sorun . Kızın hayır diyeceğini biliyorum en yakın kankası olarak görüyor. Sırf kaybetmemek için açılmıyorum. Allah kolylık versin :)

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Onu okul çıkışında yakala ve açıl. Tabi bundan önce biraz muhabbet falan kurman gerek, ben vakti zamanında hangi akılla yaptıysam kıza açılacaktım okul çıkışı yakalayıp adını sormuştum "Sanane" Demişti :tearsofjoy: Aslında sevgilisi varmış, önemli olan o değil de sen daha adını bilmediğin insana ne diye hemen yazıyorsun, sen bu duruma düşme :sweatsmile:

Emrhanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Onu okul çıkışında yakala ve açıl. Tabi bundan önce biraz muhabbet falan kurman gerek, ben vakti zamanında hangi akılla yaptıysam kıza açılacaktım okul çıkışı yakalayıp adını sormuştum "Sanane" Demişti :tearsofjoy: Aslında sevgilisi varmış, önemli olan o değil de sen daha adını bilmediğin insana ne diye hemen yazıyorsun, sen bu duruma düşme :sweatsmile:
Sanırım senin dediğin gibi yapacağım bu arada geçmiş olsun :D:D

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Lise 2 de unutacağın kıza açılmanın bir faydası yok uzaktan sev daha değerli olur;)

Reaksiyon puanı
68
Burda iki husus var bir cesaretli olmak diğeri ise samimi olman çık karşısına içinden samimi bir şekilde ne geçiyorsa söyle açık açık yalansız fazla abartmadan

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Burda iki husus var bir cesaretli olmak diğeri ise samimi olman çık karşısına içinden samimi bir şekilde ne geçiyorsa söyle açık açık yalansız fazla abartmadan
Aynen bi erkekte olması gereken en önemli şey cesaret. Cesaretli olman senin içinde ileride hayatına girecek insanlar için de iyi olur.

Reaksiyon puanı
119
sakin ama sakin ne kağıt ne sosyal medyadan yazma pişman olursun, yüzyüze yap

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,926
heyy gidi lise 1 başlamadan yaklaşık 1-2 ay önce karşılıklı binalardan bakıştığım biri vardı sonra lise başladı bir baktım ki o da bizim liseye başlamış 1 hafta kadar düşünmüştüm acaba nasıl yapsam ne desem nerde yakalasam derken bir gün kantine inerken bir baktım duruyor atladım hemen önüne söyledim. Diyeceğim şu kardeşim hiç düşünme bir anda gir lafa ama biraz kızın tavırlarını ölç konuşurken sonra ret ederse üzülürsün.

Emrhanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Emrhanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hepinize cevaplarınız için teşekkürler sayenizde cesaretlendim umarım sorunsuz bir şekilde başarabilirim :):)

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
sana bir ağbi tavsiyesi.aynı ortamdaysan vazgec sonra kabul etmez başka birşey söyler rezil olursun.benim başıma geldi tavsiye etmem.karşındaki de senden hoşlandıysa açılmana saçılmana gerek yok.herşey kendiliğinden gelişir.öyle sakın benimle çıkarmısın falan kelimelerde kullanma ;)

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Zaten kullanmıyor sosyal medya cevabınız için teşekkürler.
--- Gönderi Güncellendi ---

Hiç unutacakmış gibi değilim be abi teşekkürler.
Doğru insana o zamanlar öyle geliyor ama düşününce lisedeki arkadaşlardan hepsi 1. Sınıfta sevdiği kıza açılana kadar sevdi olumluda olumsuzda olsa sonunda unuttular başkalarını buldular:D ama eğer açılmazsan başkasını sevmezsin Allah bilir belki ilerde gerçek bir sevgiye dönüşür:)