Fiyat - Performans Konusunda Öne Çıkan Akıllı Telefonlar (2017)

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bertan FB

Asistan
Reaksiyon puanı
21
peki hemen s7 kullananlar kulubüne gidiyorum ama burayıda takip edicem

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Bu gün bir bankacı arkadaşım da s7 almış o da beğenmiş sürekli işi mobil ile herşey maliyet tabi

Bertan FB

Asistan
Reaksiyon puanı
21
ya ben çoğunlukla oyun oynıcam o yüzden böyle modern combat 5 fln
one plus 3t çok güzel hoşuma gitti özellikler fln büyük ihtimal one plus 3t alıcam türkiye garantiden vazgeçtim iphone hariç zaten çöp servisler

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
axon 7 den yazıyorum bunu media marktan 1999 tlyr alabilirsin bende ithalatçı istemediğim için bu telefonh seçtim daha doğrusu bu fiyata gorunce şok oldum çunku bi iki ay once 2400 tlidi ve internette bile 2250 herneyse yoruma gelirsek sd820 islemci antuty150000 puan kamerasi gunduz cekiminde iphone 7 plusla yarışır gece çekimi otomotikte kotu ama supergece modunu açarsan accayip daha kaliteli ekran 2k 5.5 inç yani ekranı s7 edge gibi kavisli olmamasina ragmen ekran kasa orani sadece %3 filan daha dusuk 3240mah batarya BMW dizayn bana göre tek kotu yanı var launcheri baya kaba ama nova kullaniyorum ben rami 22 gb uygulamayla dolu olsada telefon 2gb -1.6 gb arası boş kalıyo hep diğer telefonlarda genelde max 1.6 bos oluyo neyse tabi en guzel iki yonu ise dolby atmosla ses kralı ve yekpare alimunyum (

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
ya ben çoğunlukla oyun oynıcam o yüzden böyle modern combat 5 fln
one plus 3t çok güzel hoşuma gitti özellikler fln büyük ihtimal one plus 3t alıcam türkiye garantiden vazgeçtim iphone hariç zaten çöp servisler
Oyun oynayan biriysen iphone almanı öneririm.oyun oynarken en az ısınan telefon iphone alırsıb plus modelini bakarsın keyfine

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
one plus 5 ,xiaomi mi 6 ,huawey mate 8 ii xiaomi mi 5s plus

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Şu oneplus5 de ois ve IPX68 olsaydı tadindan yenmezdi

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
EIS 4K'da bile iyi çalışıyor. Ha düşük ışıkta OIS eksikliği fark ediliyor fakat o kadar da olsun artık değil mi?
Tabiki olabilir yine de insan içinden geçirmiyor da değil hani.ama yazılım ve donanım bileşimi harika bir model. Xiaomi yine vazgecilmezim olarak birinci sırada tam tamına 2 gün her şey full açık şekilde redmi note 4x batarya süresi ise acaba diğer markalar neyi eksik yapıyorlar dedirtiyor [emoji4]

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Tabiki olabilir yine de insan içinden geçirmiyor da değil hani.ama yazılım ve donanım bileşimi harika bir model. Xiaomi yine vazgecilmezim olarak birinci sırada tam tamına 2 gün her şey full açık şekilde redmi note 4x batarya süresi ise acaba diğer markalar neyi eksik yapıyorlar dedirtiyor [emoji4]
Orta segment cihaz büyük pil düşük pil isteyen işlemci.
OnePlus 5'de 2 güne yakın bir süresi verecektir diye düşünüyorum.

Muhammet YILMAZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamun aleyküm.arkadaşlar Allah sıhhat ve afiyet versin nasılsınız.Rahatsız ediyorum ancak bir şey danışacaktım.yurtdışından fiyatlar daha uygun olduğu için cep telefonu almak istiyorum sizce Huawei mate 10 pro, ı Phone X ve huawei honor 8 pro. Huawei mate 10 bunların hangisüni tarih etmeliyim.şu kadar varki ekran 2 k tercihimden ötürü bunlara yöneldim.son olarak oppo find 7 kullandım

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
İphone x veya mate 10 pro ikisinden biri mantıklı

Talay Gürsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Valla arkadaşlar açıkçası bugüne dek fiyat performans konusunda iphone se kadar iyisini görmedim. yanlış anlaşılmasın en iyi telefon o demiyorum, verdiğin para ve aldığın performans oranı olarak bugüne kadar benim gördüğüm en iyisi.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Valla arkadaşlar açıkçası bugüne dek fiyat performans konusunda iphone se kadar iyisini görmedim. yanlış anlaşılmasın en iyi telefon o demiyorum, verdiğin para ve aldığın performans oranı olarak bugüne kadar benim gördüğüm en iyisi.
Benim bildiğimf/p denince akla en son gelecek şey Iphone'dur. Bir mi6 ile SE karşılaştırıldığında...

Talay Gürsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Benim bildiğimf/p denince akla en son gelecek şey Iphone'dur. Bir mi6 ile SE karşılaştırıldığında...
İşim sebebi ile ios kullanmak zorundayım hocam. Android'i hem kullanamam, hem de ısınamadım. Iphone'lar arasında demeliydim haklısın :)

Samet035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar merhaba
benim 1100 tl bir bütçem var max. 1300 olur sanırım ama onun üstüne çıkamam
Bana fiyat-performans konusunda telefon önerebilir misiniz?
Aslında xiaomi güzel bir marka kağıt üzerinde güzel özellikleri var kullananlar da memnun ama ithalat ürünü olması beni üzüyor delta ile sorun yaşadım 2 kere daha da deltaya bulaşmaya düşünmüyorum ithalat olarak da en iyi delta diyorlardı önceden kvk falan iyiydi ama şimdi o da bozmuş sanırım o yüzden gördüğüm kadarıyla tek çıkarım Türkiye garantili güzel servisi olan bir cihaz almak bir de bütçeyi göz önüne alırsak adam akıllı cihaz bulmak sanırım zor oluyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar merhaba
benim 1100 tl bir bütçem var max. 1300 olur sanırım ama onun üstüne çıkamam
Bana fiyat-performans konusunda telefon önerebilir misiniz?
Aslında xiaomi güzel bir marka kağıt üzerinde güzel özellikleri var kullananlar da memnun ama ithalat ürünü olması beni üzüyor delta ile sorun yaşadım 2 kere daha da deltaya bulaşmaya düşünmüyorum ithalat olarak da en iyi delta diyorlardı önceden kvk falan iyiydi ama şimdi o da bozmuş sanırım o yüzden gördüğüm kadarıyla tek çıkarım Türkiye garantili güzel servisi olan bir cihaz almak bir de bütçeyi göz önüne alırsak adam akıllı cihaz bulmak sanırım zor oluyor
Lenovo P2 olabilir. Zte Nubia Z17 Mini o fiyatta süper bir cihaz ama KVK garantili aklıma ilk gelen bunlar.

Samet035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Lenovo P2 olabilir. Zte Nubia Z17 Mini o fiyatta süper bir cihaz ama KVK garantili aklıma ilk gelen bunlar.
Önerin için çok teşekkür ederim ama zte sanırım 4g kullanamıyormuş en azından bu cihaz da :/ p2 de hem sanal tuş takımı hem de alt tarafında yer kaplayan bir home tuşu olması üzücü :(

M

Murat Burç

SDN Okuru
Önerin için çok teşekkür ederim ama zte sanırım 4g kullanamıyormuş en azından bu cihaz da :/ p2 de hem sanal tuş takımı hem de alt tarafında yer kaplayan bir home tuşu olması üzücü :(
Zte Turkiyede vardı Axon 7 adli amiral gemisi ile onda 4G sorunsuzdu
Hocan iyi araştırın 4G'siz bırakmazlar o cihazı.
Hani KVK dedim ya Zte Nubia resmi garantili cihaz servisi KVK veriyor.

Samet035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Zte Turkiyede vardı Axon 7 adli amiral gemisi ile onda 4G sorunsuzdu
Hocan iyi araştırın 4G'siz bırakmazlar o cihazı.
Hani KVK dedim ya Zte Nubia resmi garantili cihaz servisi KVK veriyor.
Yorum aynen şöyle "800 band yine yok 4g problem cin mallarının tek eksiği 800 band destegi olmaması bari boze berdiklerinize koyun":(?

Samet035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bimeks ile alakanız var sanırım mağazaları neden kapanıyor kira işçi ücretlerini ödeyemiyor falan diye okudum ama
Mi5 üretimden kalkmış ve bi abimiz bana Xiaomi üretimden kaldırdığı cihazlara yazılımsal destek sağlamıyor demişti mi5s 1575 tl yazıyor net redmi note 4x falan alsam diyorum 950 tl imiş üstü bana kalır ne güzel diyorum ama sıkıntı çıkar mı merak ediyorum aşırı ısınıyor yazıyor acaba cidden çok ısınıyor mu o telefon

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bimeks ile alakanız var sanırım mağazaları neden kapanıyor kira işçi ücretlerini ödeyemiyor falan diye okudum ama
Mi5 üretimden kalkmış ve bi abimiz bana Xiaomi üretimden kaldırdığı cihazlara yazılımsal destek sağlamıyor demişti mi5s 1575 tl yazıyor net redmi note 4x falan alsam diyorum 950 tl imiş üstü bana kalır ne güzel diyorum ama sıkıntı çıkar mı merak ediyorum aşırı ısınıyor yazıyor acaba cidden çok ısınıyor mu o telefon
Redmi Note 4( 4X değil snapdragonlu 4 modeli ) aldım babama 1 saattir kullanıyorum bir ısınma görmedim güzel cihaza benziyor.

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Sony Xperia XZ1 bu fiyatıyla tam bir fiyat-performans telefonudur.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Pahalı
--- Gönderi Güncellendi ---
Parmak izi yok işlemci zayıf kamera desen tartışır. Tek olur tarafı sözde iyi tasarımı
Parmak izi bu fiyat seviyesinde olmasa da olur. 1500₺ ve üstü telefonlarda olmalı ama bu fiyat seviyesinde pek mühim değil. Evet işlemci baya baya zayıf hem de ama 3 gb ram var yüz tarama sistemi var kameranın da çok kötü olacağını düşünmüyorum açıkçası. Ama şunu söyleyeyim tasarım yönünden S8 çakması olmuş resmen :D

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İlk 3'e sözüm yok lakin dördüncü Gm5 Plus kesinlikle yanaşılmaz. Derdi tasası bitmez. General Mobile firması kadar amatör çalışan ve Android One platformunun adını kötü kullanabilecek kadar başarısız bi firma daha yok. Diğerleri alınır. :)
ne alaka general mobile 4g android one kullanıyorum ilk çıktığı zamanlarda 700tl ye almıştım hala sorunsuz çalışıyor distribütör garantili en iyi f/p telefon üreticilerinden biri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...