Diriliş Ertuğrul'un çekimleri durduruldu

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
TRT 1'de yayınlanan ve Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin setinde yangın çıktı.

0DE22B30-75B4-4058-8BCD-6FC188B413C0-411-000000416DB2C45E.jpeg

TRT 1'de yayınlanan ve Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde yer aldığı 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin setinde yangın çıktı. Çekimlere ara verildiğini öğrenen dizi takipçileri 29 Kasım tarihli Diriliş Ertuğrul yeni bölümünün akıbetini araştırmaya başladı. Peki talihsiz bir olayla gündeme gelen Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü yayınlanmayacak mı?

AA'nın haberine göre; Tekden Film'den yapılan açıklamada, dizinin Riva'daki platosunda ve kostümlerin bulunduğu konteynerlerde, 04.30 sıralarında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

Şirket çalışanları güvenlik kameralarından fark ederek, yangına müdahale etti.

Bu sırada set çalışanlarının ihbarı üzerine platoya gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Beykoz İtfaiye Şefliği ekipleri, yangını söndürdü.

Yangın dolayısıyla bazı kostümler kullanılamaz hale geldi. Dizinin çekimlerine yangın nedeniyle bir süre ara verildi.

İtfaiye ve polis ekiplerinin yangınla ilgili incelemesi sürüyor.

DİZİ NE ZAMAN DEVAM EDECEK?

TRT 1'in 29 Kasım tarihli yayın akışına göre Diriliş Ertuğrul'un 97. bölümü belirlendiği tarihte izleyicilerle buluşacak. İlerleyen bölümlerde bir aksama olup olmayacağı ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

Kaynak
Son dakika: 'Diriliş Ertuğrul'un çekimleri durduruldu! - Magazin Haberleri

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Umarım bir aksama olmaz, muhteşem bir yapım.

Hüsrev ŞAhin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
46
Yazılan değil, yaşanan tarihi anlatan muazzam bir yapım. Halel gelsin istemeyiz

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Böyle başlık mı olur birader. Yayından kalkacak sandım bunalıma girdim bir 30 saniye. :D

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
yeni sezon önce diziyle alakalı haber yapılmıştı.acaba ertuğrul öldü müd iye ?merak edip youtubeden izleyım dedim .şimdi Bende bu diziyi 3 sezon boyunca nasıl olurda izlemiyordum diye sürekli ahlanıp vahlanıyorum
baştan itibaren günde 2-3 bölümünü izlemeye başladım.ayrıca yeni bölümleri de takip ediyorum
bu arada trt açıklama yapmış.herhangibir sıkıntı yokdiyor

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
yeni sezon önce diziyle alakalı haber yapılmıştı.acaba ertuğrul öldü müd iye ?merak edip youtubeden izleyım dedim .şimdi Bende bu diziyi 3 sezon boyunca nasıl olurda izlemiyordum diye sürekli ahlanıp vahlanıyorum
baştan itibaren günde 2-3 bölümünü izlemeye başladım.ayrıca yeni bölümleri de takip ediyorum
bu arada trt açıklama yapmış.herhangibir sıkıntı yokdiyor
bir ben başlayamadım ya şu diziye, netim yok :( :D

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
bir ben başlayamadım ya şu diziye, netim yok :( :D
bu nasıl bir duygudur böyle.hem üzülüyor hem de sırıtıyorsunuz :)
ben genelde dizilerimi tvden izlerim.ama nette dizi izleme keyfi bir başka.mesela konuşma bölümlerinin çoğunu ilerir sarıp geçiyorum :).şuan 45.bölümdeyim.akşama da yeni bölümü tvden izlemeyi düşünüyorum