Galaxy S9 hakkında ilk sızıntılar geldi!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
samsung-galaxy-s9.jpg

Samsung'un yeni amiral gemi modeli olacak olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 hakkında ilk sızıntılar gelmeye başladı. İşte karşınızda Galaxy S9 ve Galaxy S9 !

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kulaklık girişini kaldırmasın sakın çok gereksiz bişey bide appla o kadar dalga geçtiler ama bunun dışında çok efsane bir telefon geleceğe benziyor yeni 3d okuma yeni ekrana entegre parmak izi bunlar olursa rakiplerinden bir adım önde olmuş olur tasarımla kameraya söylenecek bişey yok zaten bide batarya konusunda biraz daha cömert davranılırsa yemede yanında yat ama fiyatıda bi o kadar güzel olur

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
S8'in kopyası. Samsung cephesi daha şimdiden vatandaşı yemlemeye başladı anlaşılan. Çaktırmadan konuşturuyor, vatandaşı şimdiden hazırlamaya çalışıyor. S10 gelene kadar bana çalışmaz arkadaş. Note5'im beni oraya kadar çok rahat götürür evelallah. :)

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S8'in kopyası. Samsung cephesi daha şimdiden vatandaşı yemlemeye başladı anlaşılan. Çaktırmadan konuşturuyor, vatandaşı şimdiden hazırlamaya çalışıyor. S10 gelene kadar bana çalışmaz arkadaş. Note5'im beni oraya kadar çok rahat götürür evelallah. :)
Abi nasıl aynısı olur büssürü ek özellik gelecek çift kamera ekrana entegre parmak izi 3d tanıma bi tık daha geliştirilmiş tasarım snapdragon 845 işlemci adamlar daha napsınlar

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
alt tarafi 0 cerceve yaparsalar simetriyi öldürürler hiç hoş durmaz. kulaklik girisi ise ayri bir fiyasko

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Yahu birakin su”s” sacmaligini.evet sacmalik diyorum cunku tam bir sacmalik.bakin Allah’in kulu kalkipta dogru duzgun bir s oneremiyor.8 desen abzurt 4500 fiyattan dayamalik oldu.o zaman alan adam su anda honkur honkur aglamasi lazim.7 desen 9 gelmesiyle 1.5 senede eski model olacak.ayni sey 8 icinde gecerli.6 aylik tel oldumu sana eski model?s6 demiyorum bile.5 desen zaten adami doverler.

cift kamera,s pen,farkli tasarim,yumsek ram note’yle geldi.ee?sam amcanin iteleme taktigi.6 ayda bir s cikacak bu gidisle:))

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
s9 'a parmak izini ekran altina koymazlar beyler bosuna beklemeyin samsung o ozelligi kullanisli bi hale getirse bile note9'da kullanacaktir.O degilde boyle olucaksa simetri nerde abi bosunami beklicem simdi ben s9'u eger telefon bu sekilde gelirse s8'i alsam daha iyi.:confused:

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
katılıyorum kopya ufak tefek e
klemeler olcak

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Eğer doğru haberse S9 satılmaz kardeşim. Enayi olmayan gider Note 8 alır.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yahu birakin su”s” sacmaligini.evet sacmalik diyorum cunku tam bir sacmalik.bakin Allah’in kulu kalkipta dogru duzgun bir s oneremiyor.8 desen abzurt 4500 fiyattan dayamalik oldu.o zaman alan adam su anda honkur honkur aglamasi lazim.7 desen 9 gelmesiyle 1.5 senede eski model olacak.ayni sey 8 icinde gecerli.6 aylik tel oldumu sana eski model?s6 demiyorum bile.5 desen zaten adami doverler.

cift kamera,s pen,farkli tasarim,yumsek ram note’yle geldi.ee?sam amcanin iteleme taktigi.6 ayda bir s cikacak bu gidisle:))
Samsung yıllardır böyle yapiyo zaten note serisinde olan özellikleri bi sonraki çıkacak s modeline koyuyo üstüne bikaç ekleme daha yapıyo bunun neresi enayilik anlamadım ne 6 ayından bahsediyosun yılda 2 tane 1 er sene aralıkla amiral gemi çıkar şubat mart gibi s ağustostada note çıkar senin beğenmediğin s5 şuan en popüler telefon bazı şeyleri araştırmak lazım şuan biri bana gelse iphone 6s plusmı s6 edge plus mı dese ben s6 edge plus öneririm aha bak bal gibide s önerdim bide ne hikmetse 2 senedir s serileri en iyi akıllı seçiliyo tüh ya nasıl oldu aceba tamamen saçmalık s serisi çöp değilmi !!! insanların kullandığı yada kullanmak istedikleri telefonlara karşı biraz saygı "saçmalık"gibi aşağılayıcı kelimeler kullanmayalım

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Samsung yıllardır böyle yapiyo zaten note serisinde olan özellikleri bi sonraki çıkacak s modeline koyuyo üstüne bikaç ekleme daha yapıyo bunun neresi enayilik anlamadım ne 6 ayından bahsediyosun yılda 2 tane 1 er sene aralıkla amiral gemi çıkar şubat mart gibi s ağustostada note çıkar senin beğenmediğin s5 şuan en popüler telefon bazı şeyleri araştırmak lazım şuan biri bana gelse iphone 6s plusmı s6 edge plus mı dese ben s6 edge plus öneririm aha bak bal gibide s önerdim
Oner oner.s5 evet haklisin en populer telefon.ne diyelim?

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Olaya bak :))s9 cikaracagiz diyor adamlar arkadas s5 yukselisinden bahsetmis.neyse tamam haklisin,sen biliyorsun kardesim bu isi.ama ne hikmetse bir kisiden bile duyamadik su s5 onerilerini.buradan cikarak tartismaya girmek akil kari degil heralde?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Olaya bak :))s9 cikaracagiz diyor adamlar arkadas s5 yukselisinden bahsetmis.neyse tamam haklisin,sen biliyorsun kardesim bu isi.ama ne hikmetse bir kisiden bile duyamadik su s5 onerilerini.buradan cikarak tartismaya girmek akil kari degil heralde?
Sen demedinmi s5 kimse önermez diye bende sana dedimki en popüler telefon şöyle bi yurtdışı yap gel istersen telefon dünyası sadece Türkiye'den ibaret değil ;)

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Sen demedinmi s5 kimse önermez diye bende sana dedimki en popüler telefon şöyle bi yurtdışı yap gel istersen telefon dünyası sadece Türkiye'den ibaret değil ;)
Yurtdisi yurt ici ne fark eder?sen simdi s5 alinabilir mi diyorsun onu anlamadim?ne zaman cikmis su anda ne durumda bu telefon?iyi oyle dusunuyorsan basliklarda bekliyoruz madem s5 onerilerini.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Adamlar note 8 mi 8 plusmı 7 plusmı s7 edge mi 6s mi s7 mi gibi soru soruyolar yada 3000 4000 her ne kadarsa bütçem var hangisini alalım diyolar 3000 tl si olan birine gidip s5 mi önereyim napayım çok boş konuşuyosun he şunuda ekleyeyim s9 çıkacak ve yine en iyi akıllı telefon seçilecek sen her ne kadar kabullenemesende

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Samsungcu arkadaş S9u kötülüyor, Appleci arkadaş S9 en iyi olacak diyor beynim durdu vallaha.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yurtdisi yurt ici ne fark eder?sen simdi s5 alinabilir mi diyorsun onu anlamadim?ne zaman cikmis su anda ne durumda bu telefon?iyi oyle dusunuyorsan basliklarda bekliyoruz madem s5 onerilerini.
Kardeş senin anlamada kıtlık var heralde sen yukarda demişsinki s5 desen millet tekme tokat dalar heralde senin bu dediğinden ben s5 artık çok eskidi ismi bile duyulmuyo kimseye önermem tamam bende sana diyorumki bu telefon eski olmasına rağmen hala en popüler akıllı telefon sen benim demek istediğimi anlıyomusun yoksa anlamamazlıktanmı geliyosun
--- Gönderi Güncellendi ---
Samsungcu arkadaş S9u kötülüyor, Appleci arkadaş S9 en iyi olacak diyor beynim durdu vallaha.
Yok hocam ben s9 'dan çok ümitliyim ama ne hikmetse arkadaş s serisine çöp gözüyle bakıyo bende buna uyuz oluyorum amiral gemisi diyorum yok anlamak istemiyo s9 çıkınca ağzı açık kalacak arkadaşın haberi yok

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Adamlar note 8 mi 8 plusmı 7 plusmı s7 edge mi 6s mi s7 mi gibi soru soruyolar yada 3000 4000 her ne kadarsa bütçem var hangisini alalım diyolar 3000 tl si olan birine gidip s5 mi önereyim napayım çok boş konuşuyosun he şunuda ekleyeyim s9 çıkacak ve yine en iyi akıllı telefon seçilecek sen her ne kadar kabullenemesende
Yav simdi bos konusuyosun tarzi muhabbete girersen kusra bakama alirsin cevabini.bosun onde gideni varsa belli.kalkmissin burda s5 edebiyati yapiyosun bosbos bizde yok soyle yok byle laf anlatiyoruz beyfendiye.

Yahu kardesim su anda eskilerden eli yuzu duzgun,hala daha adam gibi kullanilabilecek tek seri note serisidir sam tarafinda.bunu ne kadar anlatsakta bos.bak isim isim gidryim note7(proje gume gitmeseydi pazari sarsardi)bu bir.note5,hala note8 in en iyi alternatifi sam tarafinda bu iki.note4 hala daha tikir tikir kullanicisini uzmeyen tel.hatta ve hatta note3 bile sayilabilir.

Samsung bile segmentasyonunu bu sekilde belirlemisken neyin mucadelesidir bu arkadas ya?bu kadar mi zor sam amcanin yaptigi bu siniflandirma isini anlayabilmek?s serisi amiral mamiral degil iste gun gibi ortada.s amiralse note ne?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yok hocam ben s9 'dan çok ümitliyim ama ne hikmetse arkadaş s serisine çöp gözüyle bakıyo bende
Yav simdi bos konusuyosun tarzi muhabbete girersen kusra bakama alirsin cevabini.bosun onde gideni varsa belli.kalkmissin burda s5 edebiyati yapiyosun bosbos bizde yok soyle yok byle laf anlatiyoruz beyfendiye.

Yahu kardesim su anda eskilerden eli yuzu duzgun,hala daha adam gibi kullanilabilecek tek seri note serisidir sam tarafinda.bunu ne kadar anlatsakta bos.bak isim isim gidryim note7(proje gume gitmeseydi pazari sarsardi)bu bir.note5,hala note8 in en iyi alternatifi sam tarafinda bu iki.note4 hala daha tikir tikir kullanicisini uzmeyen tel.hatta ve hatta note3 bile sayilabilir.

Samsung bile segmentasyonunu bu sekilde belirlemisken neyin mucadelesidir bu arkadas ya?bu kadar mi zor sam amcanin yaptigi bu siniflandirma isini anlayabilmek?s serisi amiral mamiral degil iste gun gibi ortada.s amiralse note ne?
Ya sen kıt zekalısın kardeş S5 HALA EN POPÜLEEEER AKILLI TELEFOOOOOON DİYORUM SEN ANLIYOMUSUN BENİ DEMEKKİ HÂLÂ KULLANAN İNSANLAR ÇOĞUNLUKTA ESKİ OLMASINA RAĞMEN DİYORUM samsungcu olan benim bana samsungu öğretmeye çalışıyosun

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Yok hocam ben s9 'dan çok ümitliyim ama ne hikmetse arkadaş s serisine çöp gözüyle bakıyo bende

Ya sen kıt zekalısın kardeş S5 HALA EN POPÜLEEEER AKILLI TELEFOOOOOON DİYORUM SEN ANLIYOMUSUN BENİ DEMEKKİ HÂLÂ KULLANAN İNSANLAR ÇOĞUNLUKTA ESKİ OLMASINA RAĞMEN DİYORUM samsungcu olan benim bana samsungu öğretmeye çalışıyosun

Gozumlemi okuyosun yahu yazdigim yaziyi?bende diyorumki sam in ITELEME TAKTIGI.cikarirsin 4500 den 3-5 ay sonra dusersin 3000-3100 lere al sana amiral.kafa basmiyomu?s amiral mamital degil.senin gibi hayal dunyasinda kabul eden varsa baska.dort islem yapmak kadar basit.note-s bu ayrimi anlamayan insan kusurq bakma ya.valla ben me samsungcuyum ne bilmemneciyim.hele fanboy manboy ayaklari yapan tiplerede bildigin ayarim.cikiyo boyle arada.sen ister kabul et ister etme.bir telefonun cok satilmadi benim dedigimin tersini ispat etmez.adam 4500 den dayar ucbes ay sonra 3000 e ceker millet hala bikbikbik.

Hala anlamadin mi?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Gozumlemi okuyosun yahu yazdigim yaziyi?bende diyorumki sam in ITELEME TAKTIGI.cikarirsin 4500 den 3-5 ay sonra dusersin 3000-3100 lere al sana amiral.kafa basmiyomu?s amiral mamital degil.senin gibi hayal dunyasinda kabul eden varsa baska.dort islem yapmak kadar basit.note-s bu ayrimi anlamayan insan kusurq bakma ya.valla ben me samsungcuyum ne bilmemneciyim.hele fanboy manboy ayaklari yapan tiplerede bildigin ayarim.cikiyo boyle arada.sen ister kabul et ister etme.bir telefonun cok satilmadi benim dedigimin tersini ispat etmez.adam 4500 den dayar ucbes ay sonra 3000 e ceker millet hala bikbikbik.

Hala anlamadin mi?
S7 edge 2016 yılının şubat ayında 3300 tlye çıktı şuan hala 3000 TL TL vay canına çok fiyat düşürmüşler be senin o dediğin şey internette oluyo siteler kendilerine göre fiyat belirliyo samsungun yapacağı bişey yok burda note serisinin kitlesi çok farklı kalem seven note alır sevmeyen S SERİSİ AMİRAL ALIR bu kadar basit şunu bi kabullen artık

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
S7 edge 2016 yılının şubat ayında 3300 tlye çıktı şuan hala 3000 TL TL vay canına çok fiyat düşürmüşler be senin o dediğin şey internette oluyo siteler kendilerine göre fiyat belirliyo samsungun yapacağı bişey yok burda note serisinin kitlesi çok farklı kalem seven note alır sevmeyen S SERİSİ AMİRAL ALIR bu kadar basit şunu bi kabullen artık

Arkadasim senin bu dedigine ne diyeyim ben?samsung’da segmentasyonu sen mi belirliyorsun?note serisini adamlar en yukarda konumlamislar iste sen ne kadar konusursan konus.ister anla ister anlama,ister kabul et ister etme.s7edge deme bos bos.s8 kac paradan cikti su anda kac para?ben ona bakarim.telefon alan zaten net uzerinden aliyor.4500 den alan adamin sesli veya sessiz hangi dizeler dokuluyor su an dudaklarindan:))???

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arkadasim senin bu dedigine ne diyeyim ben?samsung’da segmentasyonu sen mi belirliyorsun?note serisini adamlar en yukarda konumlamislar iste sen ne kadar konusursan konus.ister anla ister anlama,ister kabul et ister etme.s7edge deme bos bos.s8 kac paradan cikti su anda kac para?ben ona bakarim.telefon alan zaten net uzerinden aliyor.4500 den alan adamin sesli veya sessiz hangi dizeler dokuluyor su an dudaklarindan:))???
Samsung bayisinden alırsan hala s8 4000 plus 4500 tl intenette fiyatların düşeceği belli her sene aynı şey oluyo 4500 e alan kişilerin parası çok demekki bu bizi ilgilendirmez sen hep internet fiyatları üzerinden konuşuyosun samsung kendisi herangi bi indirim yaptımı hayır yapmadı o zaman bitti boş laf yapmanın manası yok

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Samsung bayisinden alırsan hala s8 4000 plus 4500 tl intenette fiyatların düşeceği belli her sene aynı şey oluyo 4500 e alan kişilerin parası çok demekki bu bizi ilgilendirmez sen hep internet fiyatları üzerinden konuşuyosun samsung kendisi herangi bi indirim yaptımı hayır yapmadı o zaman bitti boş laf yapmanın manası yok

Ben ayni urunu cikis fiyatina gore yaklasik 1500 tl daha ucuza alabiliyor muyum?sorunun cevabi burda.

Sen simdi s serisiyle note serisi ayni konumda mi diyorsun onu net soyle bos laf yapma burda illa savunacam diye.sam amirali note mu s mi?akil var nizam var.

Vay be rajon kesiyor biyifindi o zimin bitti.bis lif yipmi.tamam tamam s amiral s kral note la kafa kafaya.samsung en uste s koymus.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben ayni urunu cikis fiyatina gore yaklasik 1500 tl daha ucuza alabiliyor muyum?sorunun cevabi burda.

Sen simdi s serisiyle note serisi ayni konumda mi diyorsun onu net soyle bos laf yapma burda illa savunacam diye.sam amirali note mu s mi?akil var nizam var.

Vay be rajon kesiyor biyifindi o zimin bitti.bis lif yipmi.tamam tamam s amiral s kral note la kafa kafaya.samsung en uste s koymus.
Allah'ın applecısı gelmiş samsungcuya samsungu anlatmaya çalışıyo hadi apple sayfasına bilmediğin konulara girme senin gibilere laf anlatılmıyo
--- Gönderi Güncellendi ---

Yok kardeş ne 1500 tl si istersen bedavayada alabiliyosun internetten

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Allah'ın applecısı gelmiş samsungcuya samsungu anlatmaya çalışıyo hadi apple sayfasına bilmediğin konulara girme senin gibilere laf anlatılmıyo

Yahu sana cok basit 5 yasinda cocugun anlayacagi sorular soruyorum.bunlara net cevaplar veremiyorsun kalkmissin yok ipilci yok bilmemneci.senden cok daha net konusuyorum farkindaysan.

Ya ayrica yukarda oyle hakaretvari cikis yapmasaydin kesinlikle bu sekilde cikis yapmazdim hic kusurq bakma.kendine istemedigin ne varsa baskasinada cekmeyeceksin.

Bide durup durup kendi kendine gaz verip durma. samsungcuyum ivir zivir.sen ne diyosun ya biz samsungun ilk serilerini biliyoruz.nokia’nin krallik yaptigi donemlerde nasil kapistiklarina sahit olmusuz. bi kere bile bunu laf olsun diye birinin kafasina kakmadik.sen dogmadan once 5110 vs serileri dolaniyordu piyasalarda.laf konusurken kisisellestirip laf sokmaya kalkma altinda kalirsin

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Abi nasıl aynısı olur büssürü ek özellik gelecek çift kamera ekrana entegre parmak izi 3d tanıma bi tık daha geliştirilmiş tasarım snapdragon 845 işlemci adamlar daha napsınlar

Özellikleri için değil de görselliği için demiştim ve aynı fikirdeyim. Tabii bu çizimler içindir söylediğim. Elbetteki çok daha farklı bir tasarımla gelme ihtimali vardır. Yani biz biraz erken konuşuyoruz gibi geliyor bana. :)

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Galaxy S9 ve Galaxy S9 hakkında.ikisi farklı mı ki?