Galaxy S9 hakkında ilk sızıntılar geldi!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Yine çok güzel ve özellik açısından yüksek bir cihaz olacağına eminim ama denildiği gibi kulaklık girişi kaldırılırsa bence bu bir hata olur. Kulaklık girişlerinin kaldırılmasına karşıyım. Ama telefon genel anlamda dehşet olucaktır mutlaka.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yahu sana cok basit 5 yasinda cocugun anlayacagi sorular soruyorum.bunlara net cevaplar veremiyorsun kalkmissin yok ipilci yok bilmemneci.senden cok daha net konusuyorum farkindaysan.

Ya ayrica yukarda oyle hakaretvari cikis yapmasaydin kesinlikle bu sekilde cikis yapmazdim hic kusurq bakma.kendine istemedigin ne varsa baskasinada cekmeyeceksin.

Bide durup durup kendi kendine gaz verip durma. samsungcuyum ivir zivir.sen ne diyosun ya biz samsungun ilk serilerini biliyoruz.nokia’nin krallik yaptigi donemlerde nasil kapistiklarina sahit olmusuz. bi kere bile bunu laf olsun diye birinin kafasina kakmadik.sen dogmadan once 5110 vs serileri dolaniyordu piyasalarda.laf konusurken kisisellestirip laf sokmaya kalkma altinda kalirsin
Bak güzel insan sana diyorumki note seriside s seriside Samsung'un üst segment modelleri birisinde s pen var kalem kullananlara hitap ediyo diyerinde s pen yok ama donanım olarak aşağı yukarı aynı seviyedeler bunu s serisinin donanımına bakarak anlayabilirsin note 8 'de çift kamera bide 6gb ram avantajı var bunlar ne kadar gerekli s8 in kamerası kötümü s8in performansı iyi değilmi 6gb rama gerek var mıydı sen şu dediklerimi iyice bi oku yanlış anlayan sensin kimsenin kimseyi gazladığı falan yok samsungla içli dışlı olan benim sen apple kullanıyosun gelip bana burda yok s serisi şöyle yok note şöyle diyosun senin mantığına göre iphone 8 s serisi 8 plus note serisi oluyo

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Bak güzel insan sana diyorumki note seriside s seriside Samsung'un üst segment modelleri birisinde s pen var kalem kullananlara hitap ediyo diyerinde s pen yok ama donanım olarak aşağı yukarı aynı seviyedeler bunu s serisinin donanımına bakarak anlayabilirsin note 8 'de çift kamera bide 6gb ram avantajı var bunlar ne kadar gerekli s8 in kamerası kötümü s8in performansı iyi değilmi 6gb rama gerek var mıydı sen şu dediklerimi iyice bi oku yanlış anlayan sensin kimsenin kimseyi gazladığı falan yok samsungla içli dışlı olan benim sen apple kullanıyosun gelip bana burda yok s serisi şöyle yok note şöyle diyosun senin mantığına göre iphone 8 s serisi 8 plus note serisi oluyo

Tamam neyse fazlada uzatmayalim.sen o sekilde dusun,ben bu sekilde dusuneyim.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Özellikleri için değil de görselliği için demiştim ve aynı fikirdeyim. Tabii bu çizimler içindir söylediğim. Elbetteki çok daha farklı bir tasarımla gelme ihtimali vardır. Yani biz biraz erken konuşuyoruz gibi geliyor bana. :)
S8 tasarımının üstüne daha ne konulabilirki bide o var baksana apple 4 yıldır aynı kasada telefon yapiyo millet hala çatır çutur alıyo bikerede samsung aynı tasarımla çıksın :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
S8 tasarımının üstüne daha ne konulabilirki bide o var baksana apple 4 yıldır aynı kasada telefon yapiyo millet hala çatır çutur alıyo bikerede samsung aynı tasarımla çıksın :)

Yok, ben S8'in tasarımına kesinlikle kusur bulmuş değilim. Bilakis-Biraz uzunluk problemini saymazsak- çok beğendiğim harika bir tasarımdır; lakin beğenmiş olsam da S9'un farklı olmadığını vurgulamak içindi.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yok, ben S8'in tasarımına kesinlikle kusur bulmuş değilim. Bilakis-Biraz uzunluk problemini saymazsak- çok beğendiğim harika bir tasarımdır; lakin beğenmiş olsam da S9'un farklı olmadığını vurgulamak içindi.
Ben şunu demek istedim zaten s8 in tasarımı bi harikaydı ki ben uzun ekran sevdiğim için daha bi aşık oldum telefona yani demek istediğim s8 gibi süper bi tasarımı olan telefonun üstüne daha ne koyabilir bendr bunu çok merak ediyorum

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Ben şunu demek istedim zaten s8 in tasarımı bi harikaydı ki ben uzun ekran sevdiğim için daha bi aşık oldum telefona yani demek istediğim s8 gibi süper bi tasarımı olan telefonun üstüne daha ne koyabilir bendr bunu çok merak ediyorum
sagdaki gibi olabilir tamamen ekran.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
sagdaki gibi olabilir tamamen ekran.
Böyle bi tasarım yapmak ne kadar kolay bilmiyorum ama samsung bu işi yapar böyle bişey gelirse firmaların tasarım olarak bayabi önüne geçmiş olur ama en önemli erken dayanıklılık ekranın dayanıklı olması lazım

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yani birbirimizi kirip dokmenin geregi yok.surci lisan olduysa affola.benim bu olaya bakisim,degerlendirmem bu sekilde.
Yani sonuçta herkesin bi fikri var biraz sert konuştum farkındayım kusura bakma sende yaşasın note serisi :)

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Anasının anızı, dur daha Note 8,i yeni aldık yahu, ne Note 9,u ? :mad:

Anız, tarımsal üretim sonucunda biçilmiş olan ekinlerin toprakta kalan kök ve saplarına verilen isimdir.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Anasının anızı, dur daha Note 8,i yeni aldık yahu, ne Note 9,u ? :mad:

Anız, tarımsal üretim sonucunda biçilmiş olan ekinlerin toprakta kalan kök ve saplarına verilen isimdir.

Kenarda kosede herhangi bir sizinti,isik kirilmasi vs bisey var mi kardesim?

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Böyle bi tasarım yapmak ne kadar kolay bilmiyorum ama samsung bu işi yapar böyle bişey gelirse firmaların tasarım olarak bayabi önüne geçmiş olur ama en önemli erken dayanıklılık ekranın dayanıklı olması lazım
tamamen ekran olarak gelse gercektende devrim olur ama sizintilar dogru ise bu resimdeki gibi gelicek iphone x'i elestiriyorduk simetri konusunda bu daha kot olucak

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
tamamen ekran olarak gelse gercektende devrim olur ama sizintilar dogru ise bu resimdeki gibi gelicek iphone x'i elestiriyorduk simetri konusunda bu daha kot olucak
Bana kalırsa en azından çentik yok, o daha berbat duruyo. (özellikle de siyah harici telefon renklerinde (örn:beyaz))

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Samsung S8 ile devrim yaptı zaten. Ekran gövde oranı %90a çıkabilir ama tamamen ekran olmaz. S6 ve S7 gibi

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Kenarda kosede herhangi bir sizinti,isik kirilmasi vs bisey var mi kardesim?
Valla açıkçası ya ben göremiyorum yada yok ama benim telefonda yandan bakınca bir şey yok ama üstten bakında bı ışık yansıması var gibi , ama ben S-View Flip Cover ile kullandığımdan dolayı, varsa bile beni rahatsız etmiyor, daha öncede söyledim, ben telefonun keyfini çıkarıyorum. ;)

Son mesajlar