Facebook Hesap | Kilitlendi!

Bu konuyu okuyanlar

newyearman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gece açıktı sabah oldu bir bakıyım facebook'uma dedim güvenlik nedeniyle çartu çurtu hesabınız kilitlenmiştir dedi. 28 gün içinde kimliğinizi doğrulamassanız hesabınız kapatılacaktır diyor. bende herşeyi dolduruyorum en son kimliğe geliyorum seçiyorum gönder diyorum fakat aşşağıdaki gibi fotoyu seçmeme rağmen zorunlu alan doldurulamadı diyor (3 fotoğrafta denedim). BİLEN EL ATSIN LÜTFEN SÖZ KONUSU 5-6 Yıllık Hesabım Durduk yere böyle oldu!
1.
PO3qYQ.png

2.
2E7gyv.png

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Sen bundan ümidi kes kardeşim. Benim 10 yıllık hesabımı kapattı durduk yere Mark. Yeni hesapla devam et boşver.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
çakma hesabı çizerim hiç acımam der Mark uncle...

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
benim için bu hesap çok önemli yaa
Benim içinde önemliydi. 300-400 fotoğraf 5000 arkadaş 3000 küsürat takipçi ve gönderi başına en az 400 beğeni geliyordu. Yaklaşık 3 ay falan geri almayı denedim.Fakat sonuç değişmedi kardeşim. Kurtarabildiğin şeyleri kurtar yeni hesaba aktar derim.

newyearman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim içinde önemliydi. 300-400 fotoğraf 5000 arkadaş 3000 küsürat takipçi ve gönderi başına en az 400 beğeni geliyordu. Yaklaşık 3 ay falan geri almayı denedim.Fakat sonuç değişmedi kardeşim. Kurtarabildiğin şeyleri kurtar yeni hesaba aktar derim.
kardeş benim hesap kapanmadı yaşını doğrula diyor o yüzden kilitlendi

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Tamam işte aynı şey banada geldi doğrulayamadım.Umursamadımda şimdi fake hesap gibi yaşıyorum.Sen hazır hesabın aktifken herşeyini al (foto vs.)başka bir hesap aç ona aktar bu hesabın duvarına girip tüm arkadaşlarını ekle.Ama başkalarınada sor bi kurtarabilen vamı diye.kurtaran varsa ondan yardım al.Benden fikir bu kadar.

newyearman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam işte aynı şey banada geldi doğrulayamadım.Umursamadımda şimdi fake hesap gibi yaşıyorum.Sen hazır hesabın aktifken herşeyini al (foto vs.)başka bir hesap aç ona aktar bu hesabın duvarına girip tüm arkadaşlarını ekle.Ama başkalarınada sor bi kurtarabilen vamı diye.kurtaran varsa ondan yardım al.Benden fikir bu kadar.
kardeş hesap başkalarında yok gözüküyor ben hesabıma zaten giriş yaptığımda burası çıkıyor

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
kardeş hesap başkalarında yok gözüküyor ben hesabıma zaten giriş yaptığımda burası çıkıyor
Önercek bi şeyim kalmadı sen en iyisi facebook konusunda daha bilgili birinden yardım al yada montajla doğum tarihini büyütüp dene.

newyearman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önercek bi şeyim kalmadı sen en iyisi facebook konusunda daha bilgili birinden yardım al yada montajla doğum tarihini büyütüp dene.
yaş sınırı yok diye biliyorum lise 2 15 yaşındayım ve facebook konusunda bilgili birini tanımıyorum